x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Sambucol
Sırala:

Sambucol

Sambucol 1991 yılında geliştirilmiştir ve kısa sürede dünya çapında tercih edilen bir ürün haline gelmiştir. Sambucol, güzel tadı olan siyah mürverden üretilen bir gıda takviyesidir ve siyah mürverde doğal olarak oluşan flavonoidleri içerir.

Sambucol, kara mürverin (blackelderberry) kırmızı-mor renkli meyvelerinin kendi doğal özellikleri ve faydaları korunarak özel olarak üretilmektedir. Gribe ve domuz gribine karşı önleyici etkileri bulunan, bağışıklık sistemini güçlendiren bir takviyedir.

Formları:


SAMBUCOL 112 Şurup Kara Mürver Özütü + Vitamin C (120 ml)

SAMBUCOL PLUS Şurup Kara Mürver Özütü + Çinko & Vitamin C (120 ml)

SAMBUCOL Efervesan Tablet Kara Mürver Özütü + Çinko & Vitamin C (15 efervesan tablet)

SAMBUCOL Pastil Kara Mürver Özütü +Çinko&Vitamin C +Bal (20 yumuşak pastil)

Sambucol Nedir?

Sambucol içeridiği kara mürver özünün doğal flavonoidlerinin etkisini koruyan içeriği sayesinde bağışıklık sistemimizi güçlendirmektedir. SambucolImmuno Forte, C vitamini ve çinko da içermektedir. Bu etken maddelerin bağışıklık sistemi üzerindeki güçlendirici etkileri kanıtlanmıştır.

Kara mürver, yoğun antioksidan içeriğine sahiptir. Antioksidanlar, serbest radikallerin zararlı etkilerini nötralize ederek bağışıklık sistemini güçlendirirler.

Sambucol, bilim insanları tarafından doğallığı korunarak geliştirilmiştir ve uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.

Kara mürverin içerdiği falvanoidlerin potansiyelini keşfeden bilim insanları 120ml’lik şişede 1000 kara mürver tanesinin etkisine sahip, yoğunlaştırılmış içeriği formülize etmişlerdir. Üretim aşamasındaki eşsiz metotlar sayesinde kara mürverin bağışıklık sistemini destekleyici faydaları korunmuş ve maksimum düzeye çıkarılmıştır.

Eşsiz Bir Formülasyon

Sambucol’e eşsiz özelliklerini veren kara mürver meyveleri seçilirken en yüksek kalitede olan ürünlerin kullanılmasına özem gösterilir. Eşsiz doğal formülü ve öz çıkarmakta kullanılan gelişmiş yöntemler sayesinde kara mürverin doğal sağlık faydası korunur ve maksimum düzeyde yoğunlaştırılarak sunulur.

Bilimsel Yöntemlerle Geliştirilmiş Doğal Bitkisel Mucize

Kara mürver meyvesi yetiştiği bölgelerde yüzyıllarca bitkisel ilaç olarak, şifacılar tarafından kullanılmıştır. Öncü bilim inşalarının çalışmaları sayesinde kara mürverin bu bilinen etkisi modern eczacılığın en önemli kazanımlarından olmuştur.

Kara mürverin faydalarını bağışıklık güçlendirici bitkisel bir besin takviyesi olarak hazırlamak için titiz araştırmalar 20 yıl sürmüştür, bu da Sambucol’ü dünyadaki en kapsamlı araştırma geliştirme sürecinden geçmiş kara mürver ürünü yapmaktadır.

Sambucol, üretildiği ilk zamandan bu yana, kullanıcıların memnuniyetini, güvenini ve sadakatini kazanmış, muhteşem bir günlük bağışıklık sistemi takviyesidir.

Bağışıklık Sistemimiz Hakkında

Bağışıklık sistemi vücudu savunmak ve hastalıklarla savaşmak üzere tasarlanmıştır. Bazı insanların bağışıklık sistemleri beslenme ve yaşam tercihleri ya da genetik yapıları nedeniyle daha güçlüdür, bazıları ise enfeksiyonlara diğerlerinden daha kolay yakalanırlar. Kötü beslenme, yüksek şekerli besinleri aşırı tüketme gibi tercihler bağışıklık sistemimizi baskılar. Stresli ve hareketsiz bir hayatın da bağışıklık sistemi üzerinde negatif etkisi olmaktadır.


Sambucol ile bağışıklık sisteminizi güçlendirmeniz ve vücudunuzu hastalıklara karşı korumanız mümkündür.

Sambucol’u Ne Zaman Kullanabiliriz?

Sambucol yılın her mevsiminde en büyük destekçinizdir. Kış aylarında kullanım dozu arttırılabilir. Doğal bitkisel besin takviyesi olarak hastalık işaretleri ilk gelmeye başladığında imdadınıza yetişir. Günlük kullanıma uygundur.

Seyahatlerde,
Kış aylarında,
Düğün gibi önemli olaylar öncesinde,

Sambucol ile hastalıklara karşı direncinizi arttırın. Sambucol ürünlerini daima çantanızda, bavulunuzda bulundurmak isteyeceksiniz.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.