sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Sambucol

Sambucol; Türk kökenli ve dünyaca ünlü Madeline Mumcuoğlu tarafından geliştirilmiştir. iHealth markasıyla dünya çapında piyasaya sunulan bir markadır. Bağışıklık sistemini güçlendirmeye, grip ve soğuk algınlığı gibi durumların neden olduğu semptomları hafifletmeye yardım eder. Sambucol Efervesan, Sambucol 112(Kids) Likit, Sambucol Plus Likit ve Sambucol Pastil formlarıyla sunulmaktadır.

Sambucol; C Vitamini ve Çinko açısından oldukça zengindir. Bu sayede bağışıklık sisteminizin hızlı bir şekilde güçlenmesine yardım eder. Bu iki güçlü bileşenin yanı sıra Sambucol markasını öne çıkaran bir diğer güçlü bileşeni Kara Mürver Özütü’dür. Kara Mürver Özütü’nün alerji ataklarını hafiflettiği gözlenmiştir. Bu güçlü içeriklerle geliştirilen Sambucol; kullanıldığı ilk andan itibaren etkisini göstermeye başlamaktadır. Sambucol; diğer besin takviyesi ürünlerinden farklı olarak vücudunuzun en önemli ihtiyaçlarını kısa sürede kazandırmaya yardımcı olmaktadır. Kısa sürede kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olması nedeniyle birçok kullanıcı tarafından oldukça sevilmiştir.

Sambucol; bir ilaç değildir. Formülündeki bileşenler ve etkileriyle besin takviyesi gurubuna girmektedir. Yapılan araştırmalar vücudu olumsuz etkileyebilecek herhangi bir semptoma neden olmadığını göstermiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı