x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
1 2 3
TTO
TTO
%30indirim 30,00 TL 21,00 TL
TTO
%30indirim 55,00 TL 38,50 TL
TTO
%30indirim 40,00 TL 28,00 TL
TTO
%30indirim 40,00 TL 28,00 TL
TTO
%40indirim 35,00 TL 21,00 TL
TTO
%40indirim 55,00 TL 33,00 TL
Sırala:
1 2 3

Tea Tree Oil ile Bakım

Tea Tree Oil; Çay ağacı yağı olarak açılımı yapılan bitki Avustralya'da yetişmektedir ve birçok bakım gerektiren sorunlarda kullanılmaktadır. Kozmetik bir ürün markası olan TTO, Jeomed firmasına aittir. Firma genel olarak, ülkede ve dünyada medikal anlamdaki tüm gelişmeleri takip ederek, yüksek standartlarda hizmet sunmak için çalışmalar yürütmektedir. Markalarının tüketicilere en iyi şekilde ulaşmasını sağlamak için yüksek teknolojiyle paralel olarak çalışmalar yürütmektedirler.

Ürün geliştirme yaparken labaratuvar yatırımlarına son derece önem vermektedirler. Ürünlerinde organik sertifikası bulunan Tea Tree Oil kaynaklı kaplıca suyu kullanmaktadırlar. Ürünlerine değinecek olursak, kaynağını çay ağacı yağından alırlar. İçerikleri tamamen doğal olup, doğru bakımı sağlarlar.

TTO Anti Plak Diş Macunu: Ağız içindeki plaklara karşı son derece etkili bir temizleyicidir. İçeriğindeki maddeler diş minesine zarar vermez, güçlü ağız hijyeni sağlar. Dişlerde doğal beyazlık ve hijyen olur. Dişlerin hassasiyetinde dahi güvenle kullanılabilir.

TTO Bakteri Önleyici Sıvı Sabun: Tüm vücutta kullanılabilir. Bakterilere karşı geliştirilmiş olan bu ürün, özellikle sorunlu, hassas, siyah noktalı ciltlerde kullanıldığında derinlemesine temizlik sağlar. Laktik asit içerir ve pH dengeleyici etkisi vardır. Ayak bakımı içinde kullanılabilir. Kokuların giderilmesini sağlar.

TTO Akne Jeli: Akne jeli, siyah beyaz lekeler baz alınarak üretilmiş bir üründür. Anti-aging etkisi vardır. 30 faktör koruma sağlar. pH dengeleyici etkisi vardır. Düzenli kullanıldığı taktirde kesinlikle sonuç vermektedir.

TTO Oral Ağız Spreyi: İçeriğindeki TTO, koruma sağlar. Okaliptus rahatlatır. Ekinezya güçlendirir ve nane ferahlık kazandırır. TTO içeriğiyle, ağız içi günlük bakım yapılır, ağız kokusu giderilir, plak oluşumu önlenir. Kimyasal madde içermeyen ürün tamamen bitkiseldir.

TTO Şampuan: Ürün, kepeklenme, yağlanma, pullanma sorunlarına karşı geliştirilmiş formülüyle kullanıma sunulmuştur. Şampuan koruyucu bir etkiye sahiptir. İçeriğindeki termal su ile saç telleri kalınlaşarak güçlenir.

TTO Terex Terleme Önleyici Sprey: Terlemeye karşı olarak geliştirilmiş olan sprey, özel formülü ile, ter bezlerini bloke ederek aşrı terlemeyi önler ve diğer taraftan içeriğindeki Tea Tree Oil ile ter kokusu, pişik, yanma gibi cilt sorunlarını gidermeye yardımcı olur. TTO Terex Sprey ayak ve tırnak bakımı için vazgeçilmez bir üründür.

TTO Lubricant Jel: Ürün, gelişmiş ülkelerde cinsel hayatını bilinçli şekilde yönlendiren tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Cinsel ilişki sırasında gerekli kayganlığı sağlayarak, içeriğindeki pH ile denge kurması, hijyenik bir koruma sağlaması, koruyucu maddeler içermesi ürünü gereklilik haline getirmektedir. Kaliteli bir ürün olan jel, düzenli kullanımı ile hijyen sağlar, akıntı ve koku gibi sorunları ortadan kaldırır. Ürün birçok farklı dönemde de güvenle kullanılabilir. Hamilelik döneminde; vajinal kuruluğu gidermek için kullanılabilir. İhtiyaç olan pH dengesi sağlanır. menapoz döneminde de görülen kuruluk şikayetine çare olarak önerilmektedir. Genel olarak; ağrılı ilişkileri önlemek için, hamilelik döneminde, menapoz döneminde, emzirme ve doğum sonrasında, vajinal kuruluk şikayetlerinde kullanılabilecek bir üründür.

TTO ürünleri özel doğal içerikleriyle fayda sağlamaktadır. Kullanımı sonrası değişim gözle görülür şekildedir. Sepetinize eklemeyi ihmal etmeyin.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.