x
sadsad x
asdasd
-%40
Perricone MD Cold Plasma 30 ml Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi

Perricone MD Cold Plasma 30 ml Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi

Daha fazla Perricone MD ürünü
Barkod: 651473530909
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
1.505,00 TL
903,00 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Perricone MD
Ürün Serisi : Anti Aging ve Kırışıklık
Boyut : 30 ml
Güncelleme Tarihi : 15.01.2019 - Salı
Özet Bilgi : Tüm cilt tiplerine uygun yapısıyla Perricone MD Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi her yaşta kullanılabilecek bir üründür. Genç ve hızlı yaşamın cilde yıpratıcı etkisini en aza indirebilmek adına önlem amacıyla kullanılabileceği gibi oluşmuş çizgi ve kırışıklıkların onarılması ve sağlıklı, canlı bir görünüm kazanılması için de kullanılabilir.
Perricone MD ColdPlasma Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi 

Perricone MD Cold Plasma Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi?ni her türlü cilde sahip ve her yaşta kullanılabilecek etkili bir üründür. Vücuda en etkili şekilde temas etmesini sağladığınız sürece ürünümüz vücudun yenilenmesine katkı sağlayacaktır. Eski derinin oluşturduğu cansızlığın giderilmesine yardımcı olacaktır. 

Vücudunuz belirli aralıklarla eskiyen derisini değiştirir, ürünümüz bu değişimin hızlanmasına yardımcı olduğu gibi kalitesinin artmasına hizmet eder. Vücudunuzun sıkı ve canlı görünmesine katkı sağlamak için önerilen bir üründür. Hızlı ve zorlu yaşamın yıprattığı vücudunuza göstereceğiniz özenin ileride sizi mutlu edeceğini unutmayın.


Perricone MD ColdPlasma Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi Özellikleri

  Vücuda Etkisi: Vücudunuzun su kaybı ve kuruma ile oluşturduğu dökülmeler, cilt tabakasının yenilenme ihtiyacına yardımcı olacak bir üründür. Cildinizin beslenmesine katkı sağlar. Sarkık görüntüden uzaklaşmak için size yardımcı olur. Perricone MD Cold Plasma Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi güneş lekesi, akne, sivilce ve deri renk farklılıklarını gidermeye yardımcı olur. Vücudunuza uyguladığınızda sürülen bölgede hafif bir karıncalanma olması normal bir gelişmedir.
   Uygulanan Bölge: Yüzünüzün bütününe ya da herhangi bir bölgesine uygulayabilirsiniz. Göz ve ağız bölgenizle temas etmemesine özen gösteriniz.
    Kullanım Şekli: Perricone MD Cold Plasma Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremikullanmadan önceuygulamak istediğiniz bölgeyi temizledikten sonra iyice kuruttuğunuzdan emin olun. Ardından hafifçe küçük yuvarlaklar şeklinde masaj eşliğinde uygulayınız. Bastırmadan vücudunuzu ovalayınız. Tüm yüzeye yaydığınızdan emin olun. Kremi sürdükten sonra vücudunuzun su ile temasını engelleyiniz. Bir süre kuruyana kadar fazla hareket etmeden bekleyin. Ayrıca Perricone MD Canlandırıcı Bakım Kremi ile beraber de kullanabilirsiniz. 

    Kullanım Miktarı ve Zamanı: Perricone MD ColdPlasma Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremivücudunuzun emebileceği miktarda kullanmanızı öneriyoruz. Tüm yüzeyi kapsayacak kadar kullanabilirsiniz. Fazla nemli bırakmayacak miktarda kullanabilirsiniz. İki hafta boyunca her akşam ilgili bölgeye uyguladığınızda vücudunuzda ilerlemeyi fark edeceksiniz.
    KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

    Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

    Benzer Ürünler
    Yukarı Çık
    Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
    T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.