x
Marka Listesi
Sırala:
1 2 3 4 5 6
Perricone MD
Sırala:
1 2 3 4 5 6

Perricone MD Ürünleri

Perricione MD markası: Perricone adı dermotoloji alanında önemli işlere imza atmış bir isim olan Dr Nicholas Perricone’nin adından gelmektedir. Nicholas Perricone Amerika Birleşik Devletleri ‘nde Özel ve Kamu Televizyonlarında gösterimde olan birçok dizinin yapımcısıdır. Aynı zamanda En çok satılan kitaplar arasında da birçok Perricone klasiğine rastlamak mümkündür. Kitaplarında bazıları "Kırışıklık Tedavisi, Perricone Md Reçetesi, Perricone Sözü ve Sonsuza Dek Gençlik" isimleriyle hala piyasalarda bulunur.
 
Dr. Perricone, Üniversite öğrenimini A.B.D. ‘nin en iyi üniversitelerinden Michigan Devlet üniversitesinde tamamlamıştır. Aynı üniversitede Yardımcı Doçent görevinde bulunmuştur. Beslenme uzmanlığı görevi de yapan DrPerricone, kilo kaybı konusunda da kitap yazmıştır. Cilt bakımı ve diyet alanında yaptığı sayısız çalışmalar, Dermatoloji alanında tanınmasına ve halktaki statükonun kırılmasına yardımcı olmuştur. Dr. Perricone şiddetle karşı çıktığı Botox uygulamaları yerine besin takviyeleri ve tropikal anti-aging uygulamalarını savunmuştur. Bu konuda yaptığı çalışmalarla öne çıkmıştır. Dr. Perricone hale Yale Üniversitesinde görev almaktadır.
Perricone md nemlendirici ürünleriyle cildin günlük nem ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Cilt üzerindeki kurulukların ve tahrişlerin iyileştirilmesine yardımcı olur. Yine perricone md blue plasma kategorisinde yer alan ürünlerle cilt üzerindeki donuk görünümün giderilmesine yardımcı olarak cilde canlılık ve ışıltı kazandırmaya yardımcı olur. Bunun yanı sıra perricone md göz kremi ürünleriyle de hassas göz çevresinde yer alan deformelerin iyileştirilmesine yardımcı olur. Bölgedeki koyu halkaların, çizgi ve kırışıklıkların giderilmesine ve bölgenin pürüzsüz bir görünüm kazanmasına katkıda bulunur.
 
İnflamasyon Teorisi: Enflamasyon, inflamasyon, yangı veya iltihaplanma, canlı dokunun her türlü canlı, cansız yabancı etkene veya içsel/dışsal doku hasarına verdiği sellüler (hücresel), humoral (sıvısal) ve vasküler (damarsal) bir seri vital yanıttır. DrPerricone bu kuramı 1997E’lerde ortaya attı. Dr. Perricone, Perricone Md ile bir dermokozmetikstandartı oluşturmaya çalışmıştır.
 
Kırışıklık Kürü: Dr Perricone ‘nun Kırışıklık ile ilgili kitabı New York Times ‘ın en çok satan kitaplar kategorisinde yer almıştır. 2001 yılında yayınlanan Kırışıklık Kürü: Zamanı Durdurmak için Formül. ” 2001 Vermilion” adlı kitabı yaşlanma konusunda insanlara bilgi ve fikir vermede yardımcı olmuştur. Yaşlanma problemi, cilt ve beslenme konusunda insanları bilgilendirmiştir. Sistematik rahatsızlık ve deri problemli konusunda 120 ye yakın patenti bulunan Dr. Perricone cildi adeta bir bilim haline getirmiş ender Dermatologlardandır. Ürünler Amerika Birleşik Devletleri’nde Dr. Perricone’nin ürettiği formüllerle üretilerek tüm dünyada satılmaya devam ediyor.

Dr. Perricione’nin İlkeleri

  • Enflamasyon-Yaşlanma ilişkisini keşfeden ilk dermatalogdur.
  • Enflamasyonun yaşlanmayı hızlandıran etkilerini azaltan, doğal antioksidanlar içeren bir beslenme programı, gıda takviyesi tabletler ve topikalformülasyonlar içeren 3 aşamalı programı sunar.
  • Yaş, güneş, çevre ve hormonal değişimlerden kaynaklanan cilt yaşlanmasını tersine çeviren sayısız uluslar arası ve Amerikan bilimsel patentin sahibidir.
  • İç sağlıktan gelen dış güzelliği görev edinerek tüm sektörde devrim yaratmıştır

Devamını Göster

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.