sadsad x
asdasd

Eos Lip Balm Dudak Bakım Ürünleri

Sıralama seçin
Kargo
Bedava
219,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.

Eos Lip Balm

Eos Lip Balmları ile dudaklarınızı korumak artık çok kolay. Eos Lipler şeker ambalajları içerisinde eğlenceli ve enerji veren görüntüsü ile dudaklarınızın kuruluğunu giderebilir. Ambalajının çekiciliği ve sempatikliği dudaklara da iyi geliyor diyebiliriz. Nemlendirme sağlayan Eos Lip balmlar sayesinde ideal bir dudak bakımı sağlanabilir. Her rengi farklı bir kokuya sahip Eos Lipler, oldukça organik ve doğal bir nemlendirme olanağı sunuyor. Petrol ürünleri ve paraben içermiyor. İçeriğindeki Shea yağı, jajoba yağı ve E vitamini ile tam bir koruma sağlayarak dudakların beslenmesine destek oluyor. Dudak bakımı da diğer bakımlar gibi önemsenmesi gereken bir bakım türüdür. Bilindiği gibi dudak çatlaması, kuruluğu, soğuk nedeniyle kabuklaşan dudaklar fazlasıyla bakımsız hale gelirler. Dudak bakımı yaparken doğal bir bakım gerekmektedir.

Hava şartları çetin olduğunda soğuyan havalar, sert rüzgarlar dudaklarımızı da etkiler. Tabi olumsuz şekilde. Dudaklarımızda meydana gelen çatlamalar, kurumalar hatta kanamalar meydana gelir. Dudakların maruz kaldığı bu durum görüntü olarak rahatsızlık verdiği gibi acı ve rahatsızlık hissi de uyandırır. Çözüm doğru ürünle koruma altına almaktır. Dudak derisi ince olduğundan oldukça dayanıksızdır. Maruz kaldığı olumsuz etkiler nedeniyle üst yüzeyinde oluşan kabuklaşma mevcuttur. Dudaklara kırmızı rengini veren kılcal damarlardır. Dudaklar, dış etkenlere karşı oldukça savunmasızdır. Bu durum onun dış etkenlere karşı savunmasız kalmasına neden olmuştur.

Her şeyden önce uygulayacağınız bakımın düzenli olması gerekmektedir. Dudaklarımıza uygulayacağımız nemlendirme çok önemlidir. Her sabah günlük temizlik ardından makyaj öncesi dudakların nemlendirilmesi önemlidir. Sıcaktan soğuk bir ortama çıkarken veya soğuktan sıcak bir ortama girdiğinizde nemlendirici kreminizi yani Eos Liplerini kullanabilirsiniz. Bunun dışında, soğuk dudak etrafındaki ince çizgi oluşumunu hızlandırır. Bu nedenle dudak çevresinin de besleyici bir ürün ile nemlendirilmesi çok önemlidir. Eos Lipler ile bunu sağlamak oldukça kolaydır. Bu arada dışarıda iken dudakları ıslatmak son derece yanlıştır. Islanma nedeniyle dudaklar daha fazla kurur ve çatlamalar olur.

Bu nedenle bu hareket yapılmamalıdır. Eos Lip ve her çeşidi ile dudak bakımınızı doğru bir şekilde yapabilirsiniz. Çilek, hanımeli, yaban mersini, limon, mandalina gibi ürün seçenekleri ile size hitap eden ürünü alarak dudak bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz. İç açıcı görünümü ile keyif verirken bakımda sağlar. Doğru bir nemlendirme için hergün rahatlıkla tercih edebileceğiniz Eos Lip Balm'lardan edinmelisiniz.

Devamını Göster

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı