sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

La Roche Posay Lipikar Çeşitleri

Lipikar serisi, kuru ciltlere özel geliştirilen, yenileyici ve onarıcı vücut ürünlerini kapsamaktadır. Güneş, kötü hava şartları, sıcak suyla duş gibi etkenlere bağlı olarak kuruyan cilt yapısını nemlendirerek yumuşatır.Seri, toleransı daha yüksek bir cilt yapısı sağlar.
Bebeklerde saç derisi yetişkinlere göre çok daha hassastır. Nemlendirici ve yatıştırıcı etkiye sahip La Roche Posay Lipikar Gel Lavant temizleyici, deriye zarar vermeden etkili bir bakım sunar. Shea yağı, lipid yenileyici etkisiyle, bebek genital bölgesinin hassas biçimde temizliğinde etkilidir. Kullanımı sırasında göz yakmaz, içeriğinde sabun ya da paraben gibi maddeler yoktur. Direnci yüksek bir cilt için idealdir.
Dış etkenlere karşı direnci zayıf kuru ciltlerde,besine ihtiyaç olmaktadır. La Roche Posay Lipikar Fluide Vücut Sütü, zengin içeriğiyle canlandırıcı bir etki yaparak cildinizi rahatlatır. Gözeneklerden içeri işler ve kalıcı nem dengesi sunar. Cildinize doğal bir ışıltı katar.

Atopik ciltlerin en temel özelliği kuru ve nem dengesini kaybetmiş olmalarıdır. Kolay tahriş olan, kaşıntılı ve kızarık ciltlere özel geliştirilen La Roche Posay Lipikar Baume AP+ Atopiye Eğilimli Ciltler İçin Balsam tüm bu sorunları en aza indiren kapsamlı bir üründür. Bebek, çocuk ve yetişkin cildinde kullanılabilir. Derideki ölü hücreleri ciltten uzaklaştırarak tazelik hissi verir. İlk kullanımdan itibaren yumuşak bir dokunuş kazandırır.
Cildinizinbelirli bir bölgesi kaşındığı zaman, hızlı şekilde oluşan tahrişi engellemek ve kaşınan bölgeyi rahatlatmak için La Roche Posay Lipikar Ap+ Stick kullanabilirsiniz. Alerjik yapıdaki ciltlerde sık biçimde görülen kaşıntıda, stick kullanımı pratik bir çözüm sunacaktır. Bebekler için de kullanımı uygun olan ürün ne zaman sorun olursa, anında o bölgeye sürüldüğü zaman sonuç almanıza yardımcı olur.
Yapısal anlamda gergin cilt yapısı La Roche Posay Lipikar ürünleri ile yumuşayabilmektedir. Ancak bu ürünleri kullanırken doğru uygulama yapılmasına önem verilmelidir. Satın aldığınız ürünün mutlaka temiz cilde sürülmesi gerekir. Ayrıca günlük hayatta kuruluğa neden olan etkenlere de dikkat ederek, doğal bariyerinizi daha güçlü bir hale getirebilirsiniz. Bol su tüketerek bile cilt yapınızı destekleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı