sadsad x
asdasd

Dr MuradDr. Murad markası Howard Murad tarafından kurulmuştur. Bir dermatolog ve eczacı olan Murad, alanında oldukça tanınmaktadır. Dermatoloji alanında 19 patente sahiptir. İşine tutkuyla sarılmış olan Murad, kendi adını verdiği markasıyla, sağlıklı bir cilt görünümü kazanmanız için bakım ürünleri geliştirmektedir.
Dr. Murad, cildinizin sağlıklı dolusunun korunması için cilt bakımınız kadar beslenmenizin de önemli olduğunu düşünmektedir. Bütünsel yaklaşım adını verdiği bu teorisine göre cildinizi beslemeli, iyi beslenmeli, vücudunuzu canlandırmalı ve iyi hissetmelisiniz. Günlük hayat koşturmasında her ne kadar spor gibi aktiviteleri çoğumuz ihmal etsek de sağlıklı bir cilt, sağlıklı bir vücuttan gelmektedir. Bu nedenle aslında cilt bakımınız kadar kendinize bakmanızın da büyük önemi bulunmaktadır.
Dr. Murad’a göre etkili bir cilt bakımı için 3 adıma ihtiyacınız vardır. İlk adım temizleme ve tonikleme işlemidir. Cildinizi yağ, kir ve makyaj gibi kalıntılardan arındırmanıza yardımcı olan bu aşama gözeneklerinizi temizleyerek cildinizin bir sonraki aşamaya hazırlanmasına yardım eder. İkinci adım onarmadır. Bu aşamada cildinizdeki sorun her ne ise bu sorunun giderilmesine yardımcı olan ürünler kullanılır. Üçüncü ve son aşama ise cildi nemlendirme ve korumadır. Bu aşamadaki ürünler cildinizin nem dengesinin kurulmasına yardım ederek cildin savunma mekanizmasını kuvvetlendirmeye destek verir.
Her bir cilt sorunu ayrı bir cilt bakım süreci gerektirir. Cildinizin sağlıklı bir görünüm kazanması için cilt sorunlarınızı doğru bir şekilde analiz etmeniz bu nedenle çok önemlidir. Cildinde akne ve sivilce sorunları olan bir kişi ile cildinde leke sorunları olan kişinin tercih edeceği ürünler birbirinden çok farklıdır. Dr. Murad, her bir cilt sorununa değinen ürünler geliştirmektedir. Bu ürünler cildinizin en iyi görünümünü yakalamasına yardım eder. Özellikle akne ve sivilce sorunlarına geliştirdiği serisi bu problemi yaşayan kişiler tarafından oldukça beğenilmiştir. Cilt bakımında en çok şikayet edilen konulardan biri de anti-aging bakımdır. Doğal bir süreç olan yaşlanmanın cilt yüzeyinde yarattığı sorunlar birçok kişi için rahatsız edicidir. İnce çizgi, kırışıklık ya da ton farklılıklarına bağlı oluşan sorunlara çözüm arayan bu seriler cildinizin daha genç ve dinamik bir görünüm yakalamasına yardım eder. Dr. Murad’ın anti-aging bakımı için geliştirdiği serisi de yine oldukça sevilmekte ve tercih edilmektedir.
Dr. Murad markasının ürünlerini sitemizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.


drmurad.jpg (78 KB)
Sıralama seçin
Kargo
Bedava
912,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
390,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
648,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
545,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
924,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
475,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
570,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
414,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
460,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
504,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
495,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
474,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
510,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
477,25 TL
Kargo
Bedava
Toplam 51 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı