x
sadsad x
asdasd
Bionike Defence Tolerance Soothing Droplets 150 ml

Bionike Defence Tolerance Soothing Droplets 150 ml

Daha fazla BioNike ürünü
Barkod: 8029041111270
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
58,85 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Bionike
Ürün Serisi : Nemlendiriciler
Boyut : 150 ml
Güncelleme Tarihi : 02.12.2017 - Cumartesi
Özet Bilgi : Ürün toleranssız yapıdaki cildinizi anlık rahatlatmanıza yardımcı olur. Cildinizi kızarıklık ve benzeri oluşumlara karşı sakinleştirmenize katkı sağlar.
Bionike Defence Tolerance Soothing Droplets 150 ml

Cildinizde çeşitli nedenlerden dolayı meydana gelen kızarıklık oluşumlarını yatıştırmanıza yardımcı olur. Bionike Defence Tolerance Soothing Droplets hassas cilt yapıları için özel olarak geliştirilmiştir. Ürün cildinizde yer alan tahrişleri kısa vadede rahatlatmanıza katkı sağlar. Toleransı düşük olan cildinizin daha fazla yıpranmasını önlemenize destek olur. Toleranssız ciltler oldukça hassas bir yapıya sahiptir.

Alerjik reaksiyonlara fazla yatkın olurlar ve genel olarak kuru bir yapıda bulunurlar. Bu nedenlerden ötürü kızarıklık ve egzama gibi sorunlara kolaylıkla yakalanabilirler. Ürün kızarıklıklar, kaşıntılar ve pul pul döküntülere karşı mücadele etmenize yardımcı olur. Kolay yıpranan cildinizi yatıştırmanıza ve rahat bir his oluşturmanıza katkı sağlar. Özel olarak formüle edilen ürünü hassas cildinizde güvenle kullanabilir ve cildiniz için rahatlatıcı etkilerinin sorunlarınızı ortadan kaldırmasını sağlayabilirsiniz.

Bionike Defence Tolerance Soothing Droplets 150 ml Özellikleri

Bionike Defence Tolerance Soothing Droplets düşük toleranslı cildiniz için tasarlanmıştır. Cildinizi rahatlatmanıza katkı sağlar. Ürün cildinizde meydana gelen kızarıklık ve benzeri oluşumları yatıştırmanıza yardımcı olur. Hassas yapıya sahip cildinizde güvenli kullanım olanağı sunar.

Yıpranmış ve yıpranmalara yatkın yapıdaki cildinize sorunsuz bir rahatlatma etkisi yaratmanıza yardımcı olur. Cildinizde tolerans düşüklüğü sonucu ortaya çıkan hassasiyeti ortadan kaldırmanıza ve sakinleştirmenize katkı sağlar. Ürün sorunlu cildinizde güvenle kullanabileceğiniz şekilde formüle edilmiştir. Yapı gereği problemli olan cildinizde daha fazla sıkıntı yaratmadan rahatlık hissi oluşturmanıza yardımcı olur.

Uygulanan Bölge: Ürün vücudunuz için kullanıma uygundur.

Vücuda Etkisi: Cildinizi sakinleştirmenize ve rahat bir his yaratmanıza katkı sağlar.

Kullanım Şekli: Ürünü direkt olarak cildinize uygulayabilirsiniz.

Kullanım Miktarı Ve Zamanı: Ürünü cildinizi rahatlatma ihtiyacı duyduğunuzda kullanabilirsiniz.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.