sadsad x
asdasd
Narecza garantili ürünler

Real Techniques

Sıralama seçin
Görünüm:
  • Pudra süngeri
  • Yuvarlak, düz, sivri yapı
  • Fondöten, BB kullanımına uygun
  • Kolay kullanım
%30
80,25 TL
56,18 TL
  • Makyaj süngeri
  • Geniş, sivri ve yassı yapı
  • Fondöten ve BB kullanımı
  • Çok amaçlı kullanım imkanı
  • Real Techniques kalitesi
%30
80,25 TL
56,18 TL
(1)
Toplam 41 ürün görüntüleniyor.
"Kozmetik Ürünler Hakkında Sağlık Beyanı" devamını okumak için tıklayınız

Real Techniques HakkındaÇeşitli makyaj çeşitleri için özel olarak üretilen Real Techniques fırçaları makyajınızın cildinize mükemmel bir şekilde oturmasını sağlar. Cilt yapınıza uygun yumuşak kıl yapısı sayesinde cildinizi tahriş etmeyen ve en ufak kıvrımlara dahi giren Real Techniques fırçaları makyajına önem veren kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Kusursuz bir makyaj için özel olarak tasarlanmasının yanı sıra son derece uygun fiyatları ile her bütçeye de uyum sağlar. Cildinize hiçbir zararı bulunmayan bu fırçalar başarılı ve sağlıklı makyaj operasyonlarınıza yardımcı olur. Tüm makyaj işlemlerinizi kusursuz bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan bu fırçaların farklı çeşitleri bulunmaktadır. Geniş yüzeye sahip olan fırçalar çok daha kapsamlı makyaj işlemlerinizigerçekleştirirken dar yüzeye sahip olan fırçalar ise yüzünüzde bulunan ince detaylara mükemmel dokunuşlar sağlar. Farklı çeşitleri ile her türlü makyaj ihtiyacınıza çözüm bulabileceğiniz bu ürünleri siz de gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden bu Real Techniques ürünlerine göz atabilir ve detaylarına ulaşabilirsiniz. Tek tık ile sipariş oluşturabilir daha detaylı bilgi almak için ise telefon numaralarımız ve whatsapp hattımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Real Techniques Fırça


Allık, fondöten, pudra gibi makyaj malzemeleri için özel olarak geliştirilmiştir. Cildinizde her temas edişinde mükemmel sonuçlar doğuran bu ürünler etkili makyaj uygulamaları sayesinde kadınların bir numaralı tercihi olmaktadır. Hiçbir şekilde fırça izi bırakmamalarının yanı sıra kolay kullanılabilirliği ile de dikkat çeken Real Techniques makyaj fırçaları cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırmaktadır.

Farklı tip ve uzunluklarda tercih edebileceğiniz bu fırçalar cilde herhangi bir zararı bulunmayan keçi kılından üretilmektedir. Ergonomi göz önüne alınarak tasarlanan sap kısımları ise ağaçtan üretilmektedir. Geniş ve hacimli fırçaların yanı sıra zor bölgeler için kısa ve dar fırça yapısı ile de tercih edilebilen bu ürünler vücudun her noktasına mükemmel bir şekilde nüfus edebilmektedir.


Real Techniques Fırça SetiKusursuz makyaj için tercih edebileceğiniz bu fırçaları Real Techniques Fırça Seti halinde de satın alabilirsiniz. En çok ihtiyacınız olan makyaj fırçaları baz alınarak hazırlanan bu setler her ihtiyacınıza cevap verebilmektedir. Son derece ergonomik yapıya sahip olan fırçalar ile hazırlanan bu setler sayesindetüm makyajınızı eksiksiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

En çok tercih edilen setlerden olan Real Techniques Everyday Essentials Makyaj Fırça Seti içerisinde her ihtiyacınıza cevap verebilen 4 adet fırça ve 1 adet makyaj süngeri bulundurmaktadır. Temel makyaj işlemleriniz için hazırlanan bu set ile tüm makyaj işlerinizi sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Tüm cilt tiplerine uyumlu olan ve yüzdeki kıvrımlara mükemmel bir şekilde uyum sağlayan bu fırça seti yumuşak ve esnek kıl yapısı ile kusursuz uygulamalar sunmaktadır. Sizler deallık fırçası, far karıştırma fırçası, aydınlatma fırçası ve yüz fırçasının yanı sıra bir adet de makyaj süngeri bulabileceğiniz bu seti tercih ederek makyaj işlemlerinizi kusursuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Real Techniques SüngerReal Techniques süngerleri farklı cilt tiplerini uyum sağlaması için özel olarak tasarlanmıştır. Farklı renk seçenekleri ile tercih edebileceğiniz bu ürünleri çeşitli makyaj malzemeleri ile kullanmak mümkündür. Kusursuz bir uygulama ve mükemmel bir bitiricilik sunmasının yanı sıra kuru ve nemli ciltler üzerinde kullanıma imkân sağlamaktadır. Tek olarak alabileceğiniz gibi set olarak da tercih edebileceğiniz Real Techniques makyaj süngerlerinin farklı çeşitleri bulunmaktadır. Makyajınızı kusursuz bir şekilde tamamlamanıza imkân sağlayan bu ürünleri sizler de gönül rahatlığıyla tercih ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.