x
Proxeed Plus

Proxeed Plus

Daha fazla Proxeed ürünü
Barkod: 8699586240119
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
156,00 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Proxeed
Ürün Serisi : Besin Destekleri
Boyut : 30 Şase
Güncelleme Tarihi : 16.03.2017 - Perşembe
Özet Bilgi : Proxeed markasının bu ürünü sprem hareketliliğini ve kalitesini düzenlemek için geliştirilmiştir. Formülünde yer alan besin takviyeleri ve vitaminler aracılığıyla sperm sağlığına ve hareketliliğine destek olur. Ürün sıcak ya da soğuk bir içeceğe karıştırılarak kullanılabilir.
Proxeed Plus 

İçerik Bilgileri :

L-carnitine (fumarate) 1 g, Acetyl-L-carnitine 0.5 g, Fructose 1 g, Citric acid 0.50 mg, Selenium 50 mcg, Coenzyme Q10 20 mg, Vitamin C 90 mg, Zinc 10 mg, Folic acid 200 mcg, Vitamin B12 1.5 mcg

Kullanım Şekli:

Günde 2 kere birer saşe kullanılır.Bir saşeyi 1 su bardağı(200 ml) su veya portakal suyu ile karıştırarak sabah ve akşam yemeklerden önce içiniz.Proxeed Plus ın en az ardışık altı aylık süre boyunca alınması önerilmektedir.Önerilen miktarı aşmayınız.

Uyarılar:

  • Çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz.
  • Ürünler gıda takviyesi olup ilaç değildir; tedavi amaçlı olarak kullanılmaz ve kesinlikle doktor gözetiminde kullanılmalıdır.
  • Ürünlere ait bilgiler üretici/ithalatçı firmaların sitelerinden derlenmiştir.

Ürün 30 şesedir. 


Proxeed Plus kullanılırken, sabah ve akşam birer paket olacak şekilde günde iki kez kullanılmalıdır. Paket içerisindeki toz, bir bardak suya katılır bir dakika karıştırılarak içilir. Sıcak ya da gazlı içeceklerle tüketimi uygun değildir. Proxeed Plus kullanım süresi, 6 aydır. Bu süre zarfında devamlı kullanılması önerilmektedir. Proxeed Plus kullanımının 3. ayından itibaren sperm kalitesinde artış gözlemlenmektedir.
 
Çocuk sahibi olmak her anne babanın hayalidir. Bazı durumlarda pekte mümkün olmayan nedenler bu durumu engelleyebilir. Erkeklerde sperm kalitesinin ve yetersizliğinin neden olabileceği üreme engelini ortadan kaldırmak için geliştirilmiş olan Proxeed Plus tam olarak beklenen etkiyi yaratır ve sperm kalitesini, sayısını, hızını artırır.
 
Sağlıklı bir sperm demek gebelik sürecinin hızlanması ve sağlıklı döllenme demektir. Kadının rahminde meydana gelecek olan döllenme sperme %100 bağlıdır. Sağlıksız sperm döllenme gerçekleştirmez. Ancak bu durum yüksek oranda düzeltilebilir. Spermin sağlıklı hale gelebilmesi sayısının artması, hızının artması ile doğru orantılı olarak artar.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.