+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd

Krilom Omega 3 & Balık Yağı Çeşitleri

 
Ürünlere Yapılan Yorumları Keşfedin.
Krilom sayfasında toplam 5 ürün görüntüleniyor.
Krilom Omega 3 100 Kapsül
Krilom - Krilom Omega 3 100 Kapsül
Krilom - Krilom Omega 3 100 Kapsül
 • Omega 3 (Balık Yağı)
 • Astaksantin ekstresi
  100 Yumuşak kapsül
  Takviye edici gıda
(0)

Krilom Omega 3 100 Kapsül

%25
175,00 TL
131,25 TL
Krilom Omega 3 50 Kapsül
Krilom - Krilom Omega 3 50 Kapsül
Krilom - Krilom Omega 3 50 Kapsül
1
(0)

Krilom Omega 3 50 Kapsül

%30
94,00 TL
65,80 TL
Krilom Ultra Krill Oil 30 Likit Kapsül
Krilom - Krilom Ultra Krill Oil 30 Likit Kapsül
Krilom - Krilom Ultra Krill Oil 30 Likit Kapsül
 • Omega 3 içerir
 • Likit kapsül formunda
 • İlaç değildir
(0)

Krilom Ultra Krill Oil 30 Likit Kapsül

%5
119,50 TL
113,53 TL
Krilom QH Krill Oil ve Ubikinol 30 Yumuşak Kapsül
Krilom - Krilom QH Krill Oil ve Ubikinol 30 Yumuşak Kapsül
Krilom - Krilom QH Krill Oil ve Ubikinol 30 Yumuşak Kapsül
 • Krill Yağı
 • Omega3
 • EPA
 • DHA
(0)

Krilom QH Krill Oil ve Ubikinol 30 Yumuşak Kapsül

%15
199,00 TL
169,15 TL
Krilom Ultra Krill Oil Takviye Edici Gıda 30 Yumuşak Kapsül
Krilom - Krilom Ultra Krill Oil Takviye Edici Gıda 30 Yumuşak Kapsül
Krilom - Krilom Ultra Krill Oil Takviye Edici Gıda 30 Yumuşak Kapsül
1
(0)

Krilom Ultra Krill Oil Takviye Edici Gıda 30 Yumuşak Kapsül

%20
149,50 TL
119,60 TL

Krilom

Krilom ürünleriyle güçlü ve enerji dolu bir vücuda sahip olun. Derin okyanuslarda yetişen ender balık türlerinden elde edilen değerlerle sunulan ürünleri ihtiyaçlarınıza göre değerlendirebilirsiniz. Omega 3 ve balık yağı çeşitleriyle bilinen marka krill içeren ürünleriyle de son zamanlarda oldukça popüler. Dünyanın en güçlü antioksidanları arasında yer aldığı bilinen krill besiniyle yaşam kalitenizi artırın. Krilom balık yağı içeren gıda takviyeleri birçok farklı cilt ve vücut fonksiyonuna desteğiyle biliniyor. Size uygun Krilom ürününü düzenli olarak kullanarak etkilerini kolaylıkla görebilirsiniz. Özel içeriğiyle kullanıcıların beğenisini toplayan Krilom gıda takviyeleri Narecza’da. Ücretsiz kargo ve indirim fırsatlarıyla hesaplı alışverişin keyfini çıkarın.

Krilom Omega 3 Takviyesi İle Sağlığınızı Koruyun

Balık çeşitlerinin cilt ve vücut sağlığına birçok faydası olduğu biliniyor. Özellikle beyin fonksiyonlarını olumsuz koşullara karşı koruyan besinlerin düzenli olarak tüketilmesi gerekiyor. Bunun için beslenme rutininizi balık ürünleriyle düzenleyebilirsiniz. Krilom ürünleri arasında Omega 3 takviyesi çeşitleri kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Ürün halsizlik ve yorgunluk gibi problemlerde oldukça etkili. Krilom omega 3 takviyesinin içeriğinde balık yağı ve astaksantin ekstresi bulunuyor. Astaksantin ekstresi vücudun enerji üretimini artırıyor. Bunun yanında beyin ve göz fonksiyonlarının yapısını koruyor. Krilom Omega 3 100 yumuşak kapsül ürününü günlük beslenme rutininizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Krilom omega 3 ürünü ayrıca cilt sağlığını korumada da oldukça etkili. Yaşlanma belirtileri ile gelen kırışıklık ve sarkma problemleri için tercih edilen ürün kullanıcılardan tam not alıyor. Özellikle elastikiyet kaybını gideren Krilom balık yağını gıda takviyesini anti aging bakımınız için tercih edebilirsiniz.

Krilom Krill Oil Ürünleriyle Yaşam Kalitenizi Artırın

Krill’in derin denizlerde yaşayan küçük yapılı bir deniz canlısı olduğu biliniyor. Sadece omega 3 ile beslenen canlıların yaşamları boyunca toksin ve zararlı metallerde uzak duruyor. Bu yapılarıyla krill canlılarından elde edilen ürünler dünyanın en güçlü antioksidanları arasında yer alıyor. Krill yağı içeren Krilom ürünleriyle vücudunuzun daima zinde kalmasını sağlayabilirsiniz. Krill yağının yanında omega 3 içeriğiyle sunulan ürünlerin birçok vücudun birçok alanında destek sağlıyor. Bağışıklık sistemini güçlendiren etkisiyle vücudunuzu dış etkenlere karşı koruyabilirsiniz. Krilom Krill Oil ürünler bunun yanında kas ve kemik sistemini de destekliyor. Kas ve eklem ağrısı sorunları yaşadığınızda Krilom ürünlerini tercih edebilirsiniz. Eğer bu tip problemleri sıklıkla yaşıyorsanız Krilom Ultra Krill Oil tam size göre. Yoğun miktarda krill yağı içeren formüle sahip ürünlerin etkisini düzenli kullanımda gözlemleyebilirsiniz. Krilom krill oil ürünleri arasında seçim yaparken uzman tavsiyesine başvurabilirsiniz. Uzman görüşü desteği sayesinde vücut yapınıza uygun ürünü rahatlıkla seçebilirsiniz.

Krilom Krill Yağı ve Omega 3 Fiyatları

Krilom fiyatları ürünlerin içerikleri ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor. İhtiyaçlarınızı ve bütçenizi dikkate alarak ürün seçimi yapabilirsiniz. Krilom Krill Oil gıda takviyeleri uygun fiyatlı ürün seçenekleri arasında yer alıyor. Ürünler arasında kapsül ve likit forma sahip takviye çeşitleri mevcut. Eğer içeceklerinizle birlikte kullanabileceğiniz bir ürün arıyorsanız likit ürünleri tercih edebilirsiniz. Krilom omega 3 fiyatları ise ürünlerin içeriğinde yer alan kapsül sayısına göre değişkenlik gösteriyor. Eğer aylık kullanım için bir ürün arıyorsanız Krilom omega 3 50 kapsül ürününü seçebilirsiniz. Uzun ömürlü kullanım içinse 100 kapsül içeren omega 3 takviyesini değerlendirebilirsiniz. Krilom ürünleri içeriğinde yer alana krill yağı ve omega 3 oranlarına göre çeşitleniyor. Size uygun besin değerine sahip ürünleri seçmek için uzman tavsiyesinden destek alabilirsiniz. Zengin içerikleriyle yaşam kalitenizi artıracak Krilom ürünlerine Narecza aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıca ihtiyacınız olabilecek diğer omega 3 ve kolajen takviyelerini de web sitemizde bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.