Whatsapp Destek
Menü
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Medigard

Toplam 2 ürün bulunmaktadır.
Görünüm :

Medigard Nedir?

Medigard ülkemizde adını herkesin bildiği Eczacıbaşı’nın bünyesinde bulunan bir firmadır. Eczacıbaşı öncülüğünde çıkarılan Medigard takviye ürünü, vücudun bağışıklık sistemi başta olmak üzere hemen hemen tüm bölgelerinde varlığını hissettiren bir multivitamin desteğidir. Etkileri ve kalitesi ile ülkemizde sık tercih edilen takviyelerden biridir.

Medigard Koenzim Ne İşe Yarar?

Medigard Koenzim içeriğinde yer alan Koenzim, C vitamini ve Kalsiyum ile ekstra multivitamin katkılı gıda takviyesidir. Vücut içerisinde birçok fonksiyonun düzenlenmesinde çeşitli derecelerde yararları bulunur. Ürün içeriklerini ayrı ayrı inceleyerek bakacak olursak da vücuda kattığı pozitif etkilere daha iyi anlayabiliriz.  

Koenzim Q10 

Vücuda ekstra enerji verir. İmmün sisteminin destekler ve hastalığa yakalanma riskinin azaltır. Kötü kolesterolü dengelemede yardımcı rolü bulunur. Göz ve diş rahatsızlıklarında tedaviye destek amacıyla kullanılır. Yaşlanmaya bağlı oluşan cilt sorunlarında cildi yenileyici özelikler içerir. Erkeklerde görülen sperm azlığı ve kısırlığa bağlı sorunlarla baş etmede etkilidir. Yaşlanmaya bağlı kemiklerde oluşabilecek sorunların engellemesine yardımcı olur. İltihaplı romatizmada tedaviyi destekleme amacıyla kullanılır. Şeker hastalığında insülin direncini dengeleme de yardımcı etkenlerden biridir. Önemli bir çocuk hastalığı olan otizmde 12 yaş ve üzerinde tedaviyi destekleme amacıyla kullanıldığı da bilinmektedir. 

C Vitamini 

Bağışıklık sisteminin en büyük koruyucularından biridir. İyi bir antioksidan kaynağı olarak gribal enfeksiyonlar başta olmak üzere çeşitli virüslerin vücuda girişini engeller ya da en iyi şekilde savaşarak hastalığın bertaraf edilmesini kolaylaştırır. 

Kalsiyum 

Kemiklerde doğal olarak bulunan bir bileşendir. Kemiklerin gücünü ve sertliğini korumasını sağlar.  Yoğunluğunu ise arttırır. Kasların daha rahat biçimde kasılmasını kolaylaştırır. Kemikleri koruyarak olası bozuklukları da onarır.  Vücut üzerindeki tüm iskelet sistemi üzerinde doğrudan etkili bir maddedir.

Narecza mağazasında yer alan ürünü daha yakından incelemek isterseniz sitemiz içerisindeki menülerden yararlanabilirsiniz. 

Medigard Koenzim Takviyesini Kimler Kullanabilir?

Medigard Koenzim takviyesini 12 yaş ve üzeri tüm yetişkinler kullanabilir. Bunun yanında Koenzim eksikliğine bağlı sorun yaşayan kişilerin bu eksiklikleri bilmesi de erken evrelerde destek tedavisi için önemlidir. Bu belirtiler ise;

  • Bağışıklık sisteminde yaşanan çökmelere bağlı olarak tekrarlanan hastalıklar
  • Vücudun çeşitli bölgelerinde görülen yara veya iltihaplanmalar
  • Yaşın ilerlediği durumlarda cilt üzerindeki kırışıklıkların normalden fazla olması
  • Yorgunluk ve bitkinliğin aşırı yüksek ve kronik hale dönüşmesi 
  • Göz hastalıklarının normalden hızlı seyretmesi ve durumun ağırlaşması gibi durumlarda kişinin Koenzim takviyesi almaya müsait olduğunun göstergesidir. Böyle durumlarda ilk yapılacak iş vücut için detaylı bir analiz yaptırmak ve uygun görüldüğü durumlarda hızlı bir şekilde Medigard Koenzimin kullanımına başlamaktır. 

Medigard Koenzim Nasıl Kullanılmalıdır?

Medigard Koenzim vücudun göz, diş, cilt ve eklemler olmak üzere hemen hemen tüm bölgelerinde etkinliğini hissettirdiği takviye ürünlerin başında yer alır. Ürünün verimliğini arttıracak en önemli nedenlerin başında ise ürünü almadan önce ve aldıktan sonra yapılması gerekenler gelir. Doğru kullanım için gereken bu nedenleri ise şu şekilde sıralayabiliriz; 

  • Ürün alınmadan önce mutlaka gerekli tetkikler yapılarak hastalık veya varsa vitamin eksikliğinize dair bir sonuca varılmalıdır. 
  • Ürünün içerisinde var olan bileşenler ile komplikasyona girebilecek alerjik bir vücudunuz var ise önce alerji testi yaptırmanız gereklidir. 
  • Kullanılan herhangi bir ilaç veya takviye var ise mutlaka doktora bilgi verilmeli ve buna bağlı olarak gereken karar verilmelidir. 
  • Hamilelik veya kronik rahatsızlıklar da ürün kullanmadan önce doktor bilgisi dahilinde hareket edilerek ürün kullanımına başlanılmalıdır. 
  • Ürün talimatları okunmadan doz alımına başlanılmamalıdır. 

Ürün alışverişi yapıldıktan sonra ise sunulan tablet formu ile birlikte her gün 1 adet olacak biçimde yemeklerden 1 saat sonra tok karnına kullanılmalıdır. Günlük doz alımında gerekli hallerde doz zamanınızı ve ayarınızı etkilerine göre doktor ile birlikte değiştirmekte mümkündür. Bunun yanında takviye gıda ile birlikte uygun besinler tüketilerek beslenme düzenine aykırı davranılmaması da vücudun dengesini koruması açısından önemli bir faktör olacaktır. 

Medigard Koenzim Ne Kadar Süre Kullanılmalıdır?

Medigard Koenzim ekstra bir vitamin takviyesi olduğu için kullanım süresinin bitmesi için ürünü alan kişinin ihtiyaçlarının giderilmesi gerekir. Dolayısıyla sürenin 3 ay, 6 ay ya da 1 yıl olması muhtemeldir. Ürünün içerisinde yer alan bileşenlerin vücut tarafından üretilemediği ya da beslenme yoluyla alınması imkansız olduğu durumlarda ise Medigard Koenzim kullanım süresinin uzun yıllara yayılması da olası bir seçenektir. Bu sürecin en iyi takipçisi ise her zaman doktor ve üzerinde etkilerini bizzat yaşadığınız için siz olacaksınızdır. 

Medigard Koenzim Nereden Satın Alınmalıdır?

Medigard Koenzim takviyeleri vücudun temel sorunlarını ele alan bir multivitamin takviyesidir. Üründen daha iyi faydalanabilmek adına ise tercih ettiğiniz firmanın güvenilir olması şarttır. Çünkü doğal takviye ürünlerinin çok iyi taklit edilebileceği ve bu yollarda satışa sunulabileceği bilinmesi gereken bir gerçektir. 

Narecza Medigard Koenzim multivitamin takviyesinde Türkiye’nin öncü sağlık markası olan Eczacıbaşı farkı ile ürünlerini sunmaktadır. Tamamen doğal olan ürünler aynı zamanda kalite standartlarının da üzerindedir. Bu nedenle güvenle kullanılabilir. 

Sizlerde hayatınıza sihirli bir dokunuş ve destek istiyorsanız Narecza market aracılığıyla sunulan Medigard Koenzim takviyesini sitemiz içerisinde yer alan inceleyebilir ve hemen şimdi satın alabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.