sadsad x
asdasd

Tung Ürünleri

Sıralama seçin
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Tung

Tung markası , ağız bakımı , temizliği ,  ve sağlığı için geliştirilen ürünleri ile yeğlemektedir. Dil macunları ve dil fırçaları bulunan marka , kullanıcıların memnuniyetine çok önem vermektedir. Diş bakımı sağlığı  için diş fırçalama mevzusu çok önemli unsurdur. Bu sebep ile  diş sağlığı ve daha beyaz , daha fazla sağlıklı dişler için planlı , düzgün , belirli kriterlere uyarak dişlerimizi fırçalamalıyız. Son zamanlarda yapılan klinik araştırmalar sonucunda ,  kötü kokulu nefesin %90 oranının sebebi , dilinizde yaşamakta olan  bakteriden ortaya yayılan kötü kokulu sülfür gazıdır. Bu bakteriler dişeti sorunları ile bağlantı halindedir . Bu yüzden dilinizi fırçalamak kötü kokulu bakterilerin sayısını azalttığı gibi dişeti hastalıklarınında son derece oluşmasının önüne geçer. Yapılan araştırmalar biofilmlerin asıl olarak dilin uzanılması güç olan yerlerde olduğu söylenmektedir . Diş fırçasının arka kısmı dil yüzeyini sadece sıyırıp geçmekle kalıp arkasında gözükmeyen biofilm kolonileri bulundurmaktadır. Tung dil macunu ve tung dil fırçası ürünlerini kullanarak bu bakterilerden korunabilirsiniz.

Tung dil macunu, dilinize nüfus  olan bakteri ve plakların tamen  temizlenmesini, diş fırçalarına  göre  daha düzgün  faydalı bir üründür. Bilimsel araştırmaların bulgularına göre ağızdan rahatsız edici koku yayan bakteriler çoğunlukla dilde  mevcuttur. Tung dil macunu rahatsızlık verici kokuya  sebep olan   bakteri ve plakları , dil yüzeyinden ortadan kaldırır. Tung Dil Macunu, bulundurduğu çinko ile bakterileri  ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Ağız kokusuna sebebiyet veren bakteri ve plaklar için ona has  üretilen bu dil macunu , dilinizde bıraktığı güzel kolakn misk tadıyla da ferahlık vermektedir. Tung dil macunu , Tung dil fırçası ile aynı anda uygulanarak  dilin tüm bölgelerinin fırçalanar akarınmasını sağlar.  Bu özel ürün dilinizin her yerine  tung dil fırçası ile nüfuz ederek  kötü kokulara  son vermektedir. Bu konuda  özel  olarak yaratılmış olan tung dil fırçası tamamen değişik yapıdadır. Tung dil fırçası diğer diş fırçalarının  tersine  direk bir şekilde  diş hekimi  uzmanları tarafından yaratılmıştır.

Kullanıcılar tung ürünlerini kullandıklarında  tüm kötü nefes , ağız  kokularının ortadan kalktığını ürünlerin ağız ve diş sağlığını gözle  görülür şekilde koruduklarını dile getirdi.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı