x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Tung
Sırala:

Tung

Tung markası , ağız bakımı , temizliği ,  ve sağlığı için geliştirilen ürünleri ile yeğlemektedir. Dil macunları ve dil fırçaları bulunan marka , kullanıcıların memnuniyetine çok önem vermektedir.

Diş bakımı sağlığı  için diş fırçalama mevzusu çok önemli unsurdur. Bu sebep ile  diş sağlığı ve daha beyaz , daha fazla sağlıklı dişler için planlı , düzgün , belirli kriterlere uyarak dişlerimizi fırçalamalıyız.

Son zamanlarda yapılan klinik araştırmalar sonucunda ,  kötü kokulu nefesin %90 oranının sebebi , dilinizde yaşamakta olan  bakteriden ortaya yayılan kötü kokulu sülfür gazıdır. Bu bakteriler dişeti sorunları ile bağlantı halindedir . Bu yüzden dilinizi fırçalamak kötü kokulu bakterilerin sayısını azalttığı gibi dişeti hastalıklarınında son derece oluşmasının önüne geçer.

dsfsdf


Dilde bulunan bakterilerle ilgili yapılan son araştırma  biofilm ile ağız sağlığı ile ilgili araştırma yapanlar, biofilm  adı verilen yeni bir bakteri buldu. Bu dirençli koloniler , 3 boyutlu bakteriler olup kötü nefesin ve periodontal  dişin etrafını çevreleyen hastalıkların başlıca etkenleridir.

Amerikada yaşayan 35 yaşın üstündeki  kişilerin %75 inde şeker , kalp ve solunum hastalıkları , boğaz kanseri ve erken doğumlar ile bağlantılı olan periodantal hastalıklar gibi hayati önem taşıyan sorunlar vardır.
 
Ağız kuruluğu olan bireyler bazı ilaçların kullanımı sonucunda kötü nefese ve periodontal hastalıklara yakalanma riski içnde olurlar. Bu biofilmlerin genetik ve fiziksel karakterleri kolony halinde bulunmayan bakterilere oranla bunları antibiyotiklere , antibakteriyel sebeplere ve vücudun savunma sistemine karşı 1500 kat daha fazla toleranslı hale getirir.
 
Yapılan araştırmalar biofilmlerin asıl olarak dilin uzanılması güç olan yerlerde olduğu söylenmektedir .Diş fırçasının arka kısmı dil yüzeyini sadece sıyırıp geçmekle kalıp arkasında gözükmeyen biofilm kolonileri bulundurmaktadır. Tung dil macunu ve tung dil fırçası ürünlerini kullanarak bu bakterilerden korunabilirsiniz.

Tung Ürünleri

Tung d il macunu, dilinize nüfus  olan bakteri ve plakların tamen  temizlenmesini, diş fırçalarına  göre  daha düzgün  faydalı bir üründür. Bilimsel araştırmaların bulgularına göre ağızdan rahatsız edici koku yayan bakteriler çoğunlukla dilde  mevcuttur. Tung dil macunu rahatsızlık verici kokuya  sebep olan   bakteri ve plakları , dil yüzeyinden ortadan kaldırır.

Neden Tung ? 

Tung Dil Macunu, bulundurduğu çinko ile bakterileri  ortadan kaldırmaktadır. Ağız kokusuna sebebiyet veren bakteri ve plaklar için ona has  üretilen bu dil macunu , dilinizde bıraktığı güzel kolakn misk tadıyla da ferahlık vermektedir. Tung dil macunu , Tung d il fırçası ile aynı anda uygulanarak  dilin tüm bölgelerinin fırçalanar akarınmasını sağlar.  Bu özel ürün dilinizin her yerine  tung dil fırçası ile nüfuz ederek  kötü kokulara  son vermektedir.
 
Bu konuda  özel  olarak yaratılmış olan tung dil fırçası tamamen değişik yapıdadır. Tung dil fırçası diğer diş fırçalarının  tersine  direk bir şekilde  diş hekimi  uzmanları tarafından yaratılmıştır.

Tung Ürünü Kullanıcı Yorumları

Kullanıcılar tung ürünlerini kullandıklarında  tüm kötü nefes , ağız  kokularının ortadan kalktığını ürünlerin ağız ve diş sağlığını gözle  görülür şekilde koruduklarını dile getirdi.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.