• Sponsor Ürünler

Benev Ürünleri

Benev, Amerika'da kliniklerde satılmakta olan, bilimsel bir dermokozmetik markasıdır. Cildin daha düzgün ve sağlıklı görünmesini desteklemek için ürünler tasarlamak için çalışan firma ürünlerini bilim adamları, doktor ve plastik cerrahlar ile yapılan çalışmalarla ortaya çıkartmıştır.
 
Benev kullananlar, çözüm odaklı etkilerinden dolayı ürünleri tavsiye etmektedirler. Dermatoloji alanında çözümler sağlamaya yardımcı ürünleri ile cildinizin ihtiyacı olan her şeyi Benev'le elde edebilirsiniz. Cildinizde yaşadığınız, güzelliğinizi ve cildin sağlıklı görüntüsünü etkileyen pek çok sorun için tasarlanmış olan cilt bakım ürünleri bulunmaktadır.

Benev Ürünlerinin Etkisi

Benev Vitamin C Serum 1220ml, cilt için faydaları bilinen C vitamini ile formüle edilmiştir. Normal, kuru ve hassas ciltlerin kullanımı için tasarlanmış olan ürün Yüzünüzün tamamında kullanabileceğiniz bir üründür. Göz altlarınızda da kullanabileceğiniz ürün, tüm yüzünüzde kullanabilirsiniz. Cildinizi sıkılaşma ve canlandırıcı etki sağlamaya yardım eder. Ürün, C vitamininin yağda çözünen, en saf halini içerdiğinden en yüksek etkiyi elde etmenize yardımcıdır.
 
Göz altlarınızda, yüz ve boyun bölgenizde oluşan yorgunluk belirtilerini gidermeye de yardımcı olan ürün Benev Vital Eye Cream 19 gr, göz altlarında daha düzgün görünüm elde edebilmeniz için yardımcı bir üründür. Gözaltındaki morluklarda, torbalanmalarda, ince çizgi görünümlerinde azalma sağlamaya yardım eder. Düzenli kullanımla göz altlarınızda ve göz çevrenizde daha aydınlık ve sıkılaşmış bir görünüm elde etmenize yardımcı olabilir.
 
Göz çevresi yüzünüzdeki en ince ve hassas cilt dokusuna sahiptir. Göz çevresi, göz kaslarımız sürekli çalıştığı için çok daha kolay bir şekilde hasarlanabilir ve yüzümüzde en hızlı şekilde yaşlanma ve yorgunluk belirtilerinin görüldüğü bölgedir. Bu nedenle göz çevresinin daha özenli bir bakıma ve korunmaya ihtiyacı vardır. Cildimizin de tıpkı vücudumuz gibi vitaminlere ihtiyacı vardır. Vitaminlerin cilt üzerinde sağladığı olumlu etkiler kanıtlanmıştır. Benev cilde ihtiyacı olan vitaminleri sağlayarak daha canlı, sağlıklı ve düzgün görünümünü desteklemek için çalışmaktadır.
 
Benev Pure Squalane Moisturizer 20 ml, %100 doğal zeytinden elde edilmiş, cildi nemlendirmeye, kuruluklara karşı korumaya yardımcı bir üründür. Nemin ciltte daha uzun süre tutulmasına da yardımcıdır. Güneşte yanma sonucu ciltte oluşan kuruluk,gerginlik ve hassasiyeti gidermek için de yardım eder. 7.2 PH değerine sahiptir.
 
Cildinizin en büyük düşmanlarından biri de kuruluk sorunudur. Kuruyan ve ihtiyacı olan nemi alamayan cilt, daha hızlı bir şekilde yaşlanma etkileri göstermeye, pul pul dökülmeye, kaşıntı ve kızarıklıklara maruz kalabilir. Her cilt tipinin neme ihtiyacı vardır. Cildiniz nemlendiğinde rahatlayarak tıpkı suyun canlılara sağladığı enerji ve canlılık gibi etki göstermektedir. Benev Pure Squalane Moisturizer, cildinizin kuruluk ve kuruluk nedeniyle oluşan rahatsızlıklarını gidermeye yardımcıdır.

Benev Felesefesi

Bilimsel Dermokozmetik markası BENEV, HyaluronicAcid, TitaniumDioxide, Yağda Çözülen C Vitamini (TetrahexyldecylAscorbate), Büyüme Faktörleri, Skin Stamp, Squalane gibi insan sağlığına yararlı etken maddeleri ve ürünleri Dünya'da ilk üreten ve bu konuda bilimsel olarak öne çıkmış bir markadır. BENEV markası takip edilmektedir. BENEV felsefe olarak her zaman bilimin ışığı altında, sadece ürün satışı değil, eğitim, kalite, doğru bilgi ve yaşam tarzı vermektedir...

Bakım serisinin en çok kullanılan nemlendirici kremlerinden biri de benev ürünlerinin oluşturduğu gruptur. Üretimlerinin kısa sürede tüm dünyada tercih edilmesinden sonra, ülkemizde de büyük bir hızla kullanılmaya başlayan ve cilt üzerinde büyük etkileri bıraktığı gözlenmen harika ürünlerin oluşturduğu etkiden dolayı kullanıcılarının da yaptıkları yorumları incelediğinizde ürünlerin çok kaliteli olduğunu daha net anlayabilirsiniz. Benev ürünleri hakkında yorumlar ve uzmanlardan gelen açıklamalar incelendiğinde kalite bakımından ve etki anlamında çok büyük fark yarattığını kolaylıkla görebilirsiniz. Nemlendirici özellikleri ve diğer bakım özellikleriyle ön planda duran bakım ürünlerine ulaşmak için sitemizi inceleyebilirsiniz. Kolay sipariş ve erken sürede teslim özelliğiyle sürekli hizmet veren sitemizden dilediğiniz zaman ürün için sipariş verebilirsiniz.
 
Bir ürün hakkında en iyi tespiti yapmak için kullanıcılarının ifadelerini incelemek gerek. Benev kullananlar yaptıkları yorumlarından da anlaşılacağı gibi herhangi bir yan etkisinin olmamasıyla birlikte ciddi anlamda tesirli olduğunu da söylemektedirler. Kaliteli alışverişin tadını sunan sitemizden de kullanıcı yorumlarını inceleyerek sipariş vermede tereddüt yaşamadan istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte deniz keyfi hazırlığı yapanlar için de benev emlite ürününü öneriyoruz. Güneş ışınlarından en güzel şekilde koruma sağlayan ürünü hem kendiniz hem de çocuklarınız için kullanabilirsiniz. Ürüne nar ecza sitemiz farkıyla sahip olabilirsiniz. Ürünler hakkında daha detaylı bilgi için sitemizi inceleyebilirsiniz. Çünkü siz en iyisine layıksınız.
%25İNDİRİMLİ
Benev AHA Body Cleanser Glycolic
%15İNDİRİMLİ
Benev AHA Exfoliator Glycolic %7.5
%15İNDİRİMLİ
Benev BHA Exfoliator Salicylic %2
%15İNDİRİMLİ
Benev Retinol Treatment %0,5

Benev Retinol Treatment %0,5

186,15 TL
219,00 TL
%15İNDİRİMLİ
Benev Azalex Calming Gel

Benev Azalex Calming Gel

169,15 TL
199,00 TL
%15İNDİRİMLİ
Benev Dermalift Serum Anti Aging Serum
%15İNDİRİMLİ
Benev Moisturizing Sunscreen Spf 25
%15İNDİRİMLİ
Benev Pure Titanium Dioxide

Benev Pure Titanium Dioxide

118,15 TL
139,00 TL
%15İNDİRİMLİ
Benev Redoxa Revitalizing Cream
%15İNDİRİMLİ
Benev Vitamin C-12 Cream

Benev Vitamin C-12 Cream

212,50 TL
250,00 TL
%15İNDİRİMLİ
Benev Vitamin C-12 Serum

Benev Vitamin C-12 Serum

245,65 TL
289,00 TL
%15İNDİRİMLİ
Benev Vitamin C-20 Gel

Benev Vitamin C-20 Gel

254,15 TL
299,00 TL
%10İNDİRİMLİ
Benev Vitamin C-20 Serum

Benev Vitamin C-20 Serum

314,10 TL
349,00 TL
%15İNDİRİMLİ
Benev GF Brightening Complex Serum
%10İNDİRİMLİ
Benev GF DNA Serum Anti-Aging Serum
%15İNDİRİMLİ
Benev Emlite Active Cream Leke Açıcı Krem
%15İNDİRİMLİ
Benev BHA Cleanser Salicylic

Benev BHA Cleanser Salicylic

114,75 TL
135,00 TL
%25İNDİRİMLİ
Benev Crystal Facial Cleanser
%25İNDİRİMLİ
Benev Silicone Protection Spray
%15İNDİRİMLİ
Benev Vital Eye Cream

Benev Vital Eye Cream

194,65 TL
229,00 TL
%15İNDİRİMLİ
Benev GF Eye Gel Göz Çevresi Onarıcı Jel
%15İNDİRİMLİ
Benev Essential Lipids Serum

Benev Essential Lipids Serum

152,15 TL
179,00 TL
%15İNDİRİMLİ
Benev Hyaluronic Hydration Cream
%15İNDİRİMLİ
Benev Hyaluronic Serum

Benev Hyaluronic Serum

152,15 TL
179,00 TL
%15İNDİRİMLİ
Benev Pure Squalane Moisturizer
%15İNDİRİMLİ
Benev Hydrating-2 Maske

Benev Hydrating-2 Maske

118,15 TL
139,00 TL
%15İNDİRİMLİ
Benev Sulfur 2 Mask Treatment
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.