sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Vichy Renkli Güneş Kremi

Renkli güneş kremi, renkli bir tabanı UV korumayla birleştiren bir güneş kremidir. Temel olarak cildinizi güneşten korumaya yardımcı olurken cildinize sağlıklı bir parlaklık verir. Renkli güneş kremi, cilde pigmentasyon eklemenin yanı sıra, aynı zamanda güneşten koruyarak kullanıcılara her ikisini de sağlamanın etkili bir yolu olabilir. Bu ikisi bir arada avantaj, hazırlık sürenizi kısaltmanıza olanak tanır. Renkli güneş kremleri farklı cilt tonları için soğuk ve sıcak tonlarında bulunurlar. Soğuk ton, mavi, kırmızı veya pembe alt tonlu soluk, açık bir cilt için önerilir. Sarı, altın veya zeytin altı tonlu koyu tenlerde önerilir. Genellikle son dönemlerde sıkça karşımıza çıkan BB ve CC kremler içerisinde bulunan UV korumaları ile hem sizi Güneşten korumaya hem de daha eşit bir cilt tonuna sahip olma fırsatı elde etmenize yardımcı olur. Bu noktada çeşitli ürünleri ile size farklı alternatifler sunan Vichy markası Vichy kasabasından gelen Mineralize Termal Suyu kullanarak mucizeler yaratmaya devam ediyor. Vichy'nin cilt bakım ürünlerindeki yıldız madde bu termal sudur. 1931 yılından bugüne kadar uzanan kozmetik macerasında doğal ürünleri arasından size en uygun olan Vichy renkli güneş kremini bularak kullanabilirsiniz.
Vichy Is Dry Touch TT Karma Yağlı Ciltler İçin Renkli Emülsiyon 50ml SPF50, kahverengi lekelere karşı koruma sağlamaya yardımcı olur. Yüzünüzü renklendiren bu krem SPF50 + ile cildinizi korumaya yardımcı olur. Çok yüksek güneşten korunma sağlayan kadifemsi yapısı ile cildinizi zenginleştirmek ve aydınlatmak için doğal görünümlü bir renk tonuna sahiptir. Mexoryl XL bazlı UVA ve UVB filtreleme sistemi ile güçlendirilmiş olan bu renkli güneş kremi, güneşten gelen zararlı ışınlara karşı üstün bir koruma sağlamaya yardımcı olur. Erken yaşlanma belirtilerine karşı korumaya da yardımcı olur.
İdeal Soleil BB Spf 50 Kuru Ciltler İçin Vichy Renkli Güneş Kremi, cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı korunmaya yardımcı olmak ve cildi korumak için geniş spektrumlu bir filtre sistemi ve fotostabil UVA-UVB bazlı Mexoryl içerir. Bir üründe 6 işlem sunar. Uva ve Uvb koruması sunar. Cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur. Artan bir cilt parlaklığı sağlamaya yardımcı olur. Uygulandığı andan itibaren daha pürüzsüz ve ipeksi bir cilt hissi sağlamaya yardımcı olur. Aynı zamanda güneş lekelerine karşı cildi korumaya da yardımcı olur. Ciltte oluşan renk eşitsizliklerini de gidermeye katkı sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı