sadsad x
asdasd

Nuxe Parfüm

Sıralama seçin
%20
Kargo
Bedava
%20
300,00 TL
240,00 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
300,00 TL
240,00 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
300,00 TL
240,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Nuxe Parfüm

Parfümler, bir insanın en önemli tamamlayıcılarındandır. Parfümünüz kişiliğinizi yansıttığı gibi sizin tarzınızı da belirleyen ince bir ayrıntıdır. Bu yüzden kendinize en uygun olan parfümü kullanmanız oldukça akıllı bir davranış olacaktır. Elbette ki parfüm seçimlerinizde kimyasaldan arınmış, doğal içerikli hoş kokulu parfümlerin seçilmesi önemlidir. Parfümün kalıcı olması herkes tarafından önem taşıyan bir niteliktir. Ancak parfüm, bu kalıcı etkiyi sağlayamayabiliyor. Kokunun vücudunuza sinmesi, etrafa hoş kokular yayabilmesi oldukça önemlidir. Bu yüzden parfüm seçimlerinde amacımıza uygun olarak kalitesinden ödün vermeyen ürünleri seçmek çok yararlı olacaktır. Çünkü parfümler ucuz bir ürün değildir. Ödediğiniz masrafa değmelidir. Kullanışsız bir parfümü almak hem ekonominize hem de sağlığınıza zarar verir. Nuxe Parfüm serisi teninize çok yakışacak kokularla adeta büyülemektedir.

Nuxe Parfüm, zaten doğal içerikli ürünler olduğundan sağlığınıza zara vermeden parfüm kullanımını destekler. Özellikle kimyasaldan uzak üretilen parfümler cilt dostudur. Nuxe serisinin Prodigieux Le Parfum 50 ml ürünü egzotik bir oryantal parfümdür. Kadınlar için tasarlanmıştır. Kokunun temelinde portakal çiçeği ön planda olup hoş aromalarla harmanlanmıştır. Bu parfüm ayrıca cilt nem dengesini de koruduğundan cildinize herhangi sorun yaratmayacaktır. Parfümün daha kalıcı olması için parfüm noktaları olan bilek, boyun ve kulak arkalarınıza sıkabilirsiniz. Ürün cildinize zarar vermediği gibi elbiselerinizde de leke bırakmaz güvenle kullanabileceğiniz parfümler kategorisinde yer verebilirsiniz.

Elbette ki kadın parfümleri her zaman ön planda olmuştur. Nuxe Parfüm serilerinde Le Soir Des Possıbles Eau De Parfum 50 ml Gün Batımı Parfüm olarak dikkat çeken bir üründür. İçeriğinde Yasemin olduğu için baş döndüren bir kokuya sahiptir. Akşam davetlerinde kullanılmak için hoş bir seçenek olacaktır. Kokuyu sıktıktan sonra kendinizi gün batımının büyülü havasına bırakabilirsiniz. Gün batımından sonra gün doğumunun sıcaklığını ve tazeliğini hissetmek isteyenler için marka Le Matin Des Possıbles Eau De Parfum 50 ml Gün Doğumu Parfüm ürününü tasarlamış. Hafif ve temizlik hissi veren bu parfüm günün doğuşunu ve tazeliğini simgeliyor. Gündüz kullanımları için idealdir. Zaten parfüm kullanım zamanını adeta adında saklamıştır. Bu parfüm portakal çiçeği kokusu yoğundur. Güvenle ve tutkuyla parfümlerinizi kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı