sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%20
%20
170,00 TL
136,00 TL
%20
%20
60,00 TL
48,00 TL
%20
%20
130,00 TL
104,00 TL
%20
%20
140,00 TL
112,00 TL
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Nuxe Güneş Kremi

Yaz aylarının gelişi ile birlikte güneş kavurucu sıcaklığını hissettirmeye başlar. Cildimizi güneşten koruyabilmemiz için uygun güneş kremleri kullanmak çok önemlidir. Çünkü cildimizin güneşten korunmaya ihtiyacı vardır. Bunu da tek başına yapamayacağı için bizim ilgimize destek uyar. Eğer ki güneş kremi kullanmaz ve güneşin o tehlikeli ışınlarına sürekli maruz kalırsak cildimiz çok yıpratır. Yıpranmak bir yana cilt kanseri riskini arttırmış olursunuz. Bu yüzden doğru güneş kremleri kullanmak hem cilt hem de vücut sağlığı açısından çok önemlidir. Güneş kremleri seçiminde çok dikkatli olmak gerekir. Her şeyden önce kimyasal madde içermemesine çok dikkat etmek gerekir. Bu konuda en iyi markalardan biri de Nuxe güneş kremi serisidir.

Nuxe Güneş Kremi, doğal içerikli formülleriyle bir yandan güneş ışınlarından sizi korurken bir yandan da cildinizi besleyecektir. Nuxe serisinin en gözde güneş kremlerinden biri Sun Spray Fondante Spf50 150 ml Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü ürünüdür. Bu ürün güneş etkilerinden korurken, cildinizde leke ve kırışıklık oluşumunu engellediğinden muhteşem bir bakım sağlayacaktır. Güzel kokusu olduğundan da sürdüğünüzde parfüm niteliği oluşturacaktır. Vücudunuzun her yeri için uygundur. Sprey şeklinde tasarlanmış olması, vücuda uygulama açısından kolaylık sağladığı için tercih sebepleri arasında yer almaktadır.

Güneş koruyucularında çoğunlukla 50 faktörlük koruma istenmektedir. Nuxe güneş kremi serisi, güvenle kullanabileceğiniz kaliteli ürünlerdir. Nuxe serisinde Emulsion SPF 50 50 ml Güneş Koruyucu Yüz Kremi sayesinde güneşin yüzünüzde bırakacağı olumsuz etkileri en aza indirmek mümkündür. Güneş, yaydığı ışınlarla cildi kurutur ve istenmeyen lekeler oluşturur. Bu güneş kreminin içeriğindeki antioksidan özellik nedeniyle cildiniz büyük oranda korunacaktır. Bununla birlikte güneşin yol açtığı kaşıntı ve buna bağlı tahrişleri de rahatlıkla cildinizden uzaklaştıracaktır. Günün her anı güneşten korunmak için sürebilirsiniz. İçeriğindeki yoğun yasemin aroması da kreme parfüm havası katıyor. Güneşe çıkmadan 20 dakika önce sürülmesi gereken bir üründür. Elbette ki güneşin olumsuz etkilerinden sağlıklı bir şekilde korunabilmek için, güneş koruyucu kremlerinizi düzenli aralıkla, önerilen miktarlarda kullanmanız çok yerinde olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı