x
-%30
Nuxe Huile Prodigieuse Or Altın Parıltılı Çok Amaçlı Kuru Yağ 100 ml

Nuxe Huile Prodigieuse Or Altın Parıltılı Çok Amaçlı Kuru Yağ 100 ml

Daha fazla Nuxe ürünü
Barkod: 3264680002939
- ,
5/ 5
Son derece başarılı bir ürün :)
- ,
5/ 5
25

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
149,00 TL
104,30 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Nuxe
Ürün Serisi : Nemlendiriciler ve Losyonlar
Boyut : 100 ml
Güncelleme Tarihi : 09.05.2017 - Salı
Özet Bilgi : Saç, yüz ve tüm vücutta kullanılmaya uygun olan ürün tüm cilt tiplerinin kullanımına açıktır. Cilde ve saçlara altın parıltılar kazandıran doğal içerikli yağdır. Formülündeki besleyici yağ özleri ve E vitamini ipeksi bir cilt ve saç gelişimini destekleyerek yumuşama sağlar. Ciltteki bronzluğu ön plana çıkararak etkili bir görünümü destekler.

Nuxe Huile Prodigieuse Or Altın Parıltılı Çok Amaçlı Kuru Yağ 100 ml


Yüz, vücut, saçlara kullanılan ürün altın parıltı kazandıran yağdır. Her yaştan tüm cilt tipleri ve saç tiplerine uygun olan ürün kolaylıkla emilebilen, saten gibi ve ipeksi bir cilt gelişimine yardımcı olan besleyici, koruyucu, onarıcı, aydınlatıcı bakım gerçekleştirir. Cildin ve saçların tek bir dokunuşla prizmatik sedef taneleri ile benzersiz bir parlaklık kazanmasına neden olur. Tüm yıl boyunca kullanılabilen ürün yaz ve kış kullanılabilecek bir üründür.

Şık ve etkileyici bir görünüm sunan ürün bronzluğun ön plana çıkmasına destek olur. Doğal renk tonunu destekler ve ışıltı kazandırır. Makyajın güçlenmesi için de kullanılmaktadır. İpeksi bir görünüm için kollara ve bacaklara sıklıkla uygulanır. Doğal parlak, ışıltılı, çekici saçlar geliştirir. Ciltte saç ve vücut pH değeri ile uyumlu olan ürün hasara yol açmadan bakım gerçekleştirir.

Nuxe Huile Prodigieuse Or Altın Parıltılı Çok Amaçlı Kuru Yağ 100 ml Özellikleri:

Tüm cilt tiplerinin kullanabildiği ürün saç ve yüz bölgesi olmak üzere tüm vücuda uygulanabilir. Formülündeki %98 oranındaki besleyici yağlar ve içeridği %30 oranındaki E vitamini ve değerli bitkilerle tüm bölgeleri temizler ve yumuşatır. Yüz ve vücut bölgesinin ihtiyacı olan ipeksi, yumuşak doku hissini kazandırır. Saçlara yumuşaklık kazandıran bakım ürünü esnek bir yapı sunar.

Saçları sağlıkla parlatır. Zengin bitkisel içeriği; hodan bitkisi yağı, sarı kantaron yağı, tatlı badem yağı, kamelya bitkisi yağı, hazelnut yağı, fındık ve macadamia yağı. Nuxe yağlar ve E vitamini birleşimi ile cilt tarafından kolayca emilir. Etkili kuru yağ ipeksi cilt oluşumuna destek verir. Kullanımı sonrasında yağ kalıntısı bırakmaz ve cildin yumuşak, parlak olmasına dikkat eder. Üründe koruyucu madde, paraben ve silikon yağı bulunmaz ve ürün komadejonik değildir.

Vücuda Etkisi: Tüm mevsimler boyu kullanılabilen ürün bronzluğu vurgular. Doğal ten rengini destekler ve cildin ışıltı kazanmasına destek olur. Makyajı güçlendirir ve ipeksi bir görünüm sağlar. Cildin yumuşamasını ve ipeksi bir görünüme kavuşmasını sağlar. Doğal parlaklık, ışıltı ve çekici saçlar geliştirir. Güneşlenme sonrasında kullanımı ideal ve canlıdır, ışıldayan bir cilt görünümü sunar.

Uygulanan Bölge: Ürün bronz ten rengini destekler. Yüz, vücut ve saçlar için kullanılır.

Kullanım Şekli: 3 ayrı bölgeye uygulanan ürün: Bronzluğunuzu vurgulamak için kullanılır.

Yüz için; Doğal bronz ten rengini destekler. Işıltı kazandırır ve makyajın güçlenmesi için kullanılır. Ürün istenilen sıklıkta kullanılabilir.

Vücut için; vücudun ipeksi bir görünüme sahip olmasını sağlar. Kollara ve bacaklara istenilen sıklıkta uygulanır.

Saçınız için; Doğal parlak, ışıltılı ve çekici bir saçlara sahip olmak için saçınızın farklı bölgelerine uygulanır.

Not: Güneşlendikten sonra cilde uygulanır ve canlı doğal ışıldayan bir cilt görünümü sunar.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.