sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Nuxe Nirvanesque

Cildimiz oldukça narin yapıdadır. İç ve dış etkenlere bağlı olaraktan cildimiz kuruluğa, kırışıklığa ve birçok cilt sorununa maruz kalır. Bu yüzden cilt bakımları, cildimiz üzerinde olumlu etki sağlayabileceğimiz destekçilerdir. Özellikle kırışıklıklar kadınların ve erkeklerin en çok rahatsız olduğu konulardan biridir. Kırışıklıklar ileri yaş nedeniyle oluşabileceği gibi, mimik kullanımlarında da kendini gösterir. Ayrıca olumsuz güneş ışınları da yaşlanmayı tetiklediği için kırışıklıklara yol açmaktadır. Cildimizin belirli bir yaştan sonra cildi doğal olarak yenileme şansı yoktur. Bu yüzden cildimize önem verip, cilt bakımı ürünleri ile bakım sağlayarak cildimizi yenileyip, canlandırabiliriz. Nuxe Nirvanesque serisi cildimizin ihtiyacı olan bakımı hiçbir kimyasal madde olmadan sağlayabilen kaliteli ürünlerdir.

Nuxe Nirvanesque anti aging içeriği olan ürünlerdir. Anti aging, yaşlanma engel olan anlamına geldiğinden, cilt için büyük önem taşımaktadır. Cildimizin çabuk yaşlanmaması için belli bir yaştan sonra mutlaka bu cilt bakım ürünleriyle desteklenmesi gerekir. Nuxe serisine ait Nirvanesque Enrichie Cream 50 ML ürün erken yaşlardan itibaren yaşlanma etkilerine karşı kullanıldığı takdirde çok etkili olacaktır. Kırışıklıklar kendini gösterdiği andan itibaren kullanmaya başlayacağınız bu ürün cildinize hak ettiği değeri verecektir. Doğal yağlarla üretilmiş bu ürün, cildinizi nemlendirirken, sağlıklı bir şekilde cildinizi besler. Kuru ciltler için oldukça ideal bir seçenektir. Kremi sabah ve akşam kırışıklıkların en yoğun olduğu yüz ve boyun bölgelerinize uygulayabilirsiniz.

Elbette ki yaşlanma kaçınılmaz bir gerçektir. Ancak bazen cilt çok yıprandığından zamansız bir şekilde yaşlanmaya başlayabiliyor. Bu yüzden yaşlanmayı beklemeden cilt bakım ürünlerine başvurmak ciltte oluşan kırışıklıkların gecikmesinde etkili olacaktır. Nuxe Nirvanesque Cream 50 ML İlk Kırışıklık Bakım Kremi adından da anlaşıldığı üzere kırışıklıklar ortaya çıktığında kullanılması gereken üründür. Bu bakım kremi sayesinde oluşan kırışığa hemen müdahale edebilmek mümkündür. Eğer kırışıklıklara karşı hiçbir önlem almazsanız bunun önüne geçmeniz olanaksızdır. Bu yüzden mutlaka destekleyici ürün kullanılması gerekir. Hem erkeklere hem de kadınlara hitap eden bu ürün sayesinde kırışıklıklar kolayca bertaraf edilecektir. Ancak unutmayın ki cilt üzerinde etkili bir sonuç alabilmek için ürün kullanımın düzenli yapılması gerekir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı