sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%20
Kargo
Bedava
%20
180,00 TL
144,00 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
220,00 TL
176,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Nuxe Leke Kremi

Cildin en çok sıkıntı yaratan problemlerinden biride cilt lekeleridir. Cilt lekeleri, birçok sebepten ötürü cildimizde oluşabilmektedir. Özellikle doğum lekeleri, oldukça sık rastlanılan leke çeşitlerinden biridir. Yüzde oluşan lekeler genellikle güneş etkili olduğu gibi yaşlanma sürecinde de karşımıza çıkmaktadır. Leke sorunu, birçok insan için büyük bir cilt problemidir. Çünkü bir türlü kapanmayan lekeler, ciltte hoş bir görüntü yaratmaz. Bu yüzden bu lekelerin onarılarak tedavi edilmesi çok yerinde bir seçenek olacaktır. Bugün bu konuda gelişmiş teknoloji olsa da lazer teknikleri de beklenen sonucu vermemektedir. Bu yüzden cilt tonunu eşitleyebilecek uygun leke kremleri kullanmak çok daha mantıklı olacaktır. Böylelikle cilt hem beslenecek hem de lekelerinden kurtulacaktır. Nuxe leke kremi serisi doğal içeriği sayesinde leke problemlerinizi yok edebilirsiniz.

Nuxe leke kremi ürünleri cildinizin renk tonunu eşitleyerek zaman içerisinde cildinizdeki problemlerin giderilmesinde büyük rol oynar. Ancak cildinize leke kremleri uygularken cildin derinlemesine temiz olmasına özen göstermek gerekir. Nuxe serisinde bulunan Expert Anti Taches Intensive Anti Dark Spot Expert Serum 30 ml ürünü cilt lekelerinizin giderilmesinde oldukça etkili bir üründür. Cildin rengini dengeli olacak şekilde açarak leke sorunlarının çözülmesine yardımcı olur. Leke cinsi ne olursa olsun çok rahatlıkla kullanıp, çözüm alacağınız kalitede bir üründür. Tüm cilt türleri için uygun olduğundan herkes gönül rahatlığı ile leke sorunu için kullanabilir. Ürün sabah akşam olmak üzere kullanılmalıdır.

Eğer ben serum içerikli bir ürün kullanmak istemiyorum diye düşünenler varsa onlar içinde Nuxe serinden Expert Anti Taches Anti Dark Spot Cream SPF 20 50 ml önerelim. Kesinlikle kimyasal madde içermeyen bir krem çeşididir. Aydınlatıcı etkiye sahip olduğu için cildinizdeki lekelerin azalması ve giderilmesinde etki sağlayacaktır. Nuxe leke kremi, sayesinde cildiniz ihtiyacı olan nemi de almış olur. Bu ürün için hem bakım hem de leke kremi olduğunu söylemek mümkündür. Normal ciltler için uygun bir ürün seçeneğidir. Temiz cilt üzerine uygulanmalıdır. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere uygulanmalıdır. Leke düzeyinizin en aza inmesi için düzenli kullanım şart olduğunu belirtmekte fayda vardır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı