Ducray Kelual Ds Serisi

Ducray Serilerini Keşfedin.

sayfasında toplam 4 ürün görüntüleniyor.
Ducray Kelual Ds Şampuan 100 ML + Elution Şampuan 200 ML
Ducray - Ducray Kelual Ds Şampuan 100 ML + Elution Şampuan 200 ML
Ducray - Ducray Kelual Ds Şampuan 100 ML + Elution Şampuan 200 ML
 • Hediyeli ürün
 • Saç şampuanı
 • Bakım kremi
 • Kepek karşıtı
 • Yatıştırıcı etki
(0) Yorum
Ducray Kelual Ds Şampuan 100 ML + Elution Şampuan 200 ML
331,55 TL
Ducray Kelual DS Şampuan 100 ML Kepek Şampuanı
Ducray - Ducray Kelual DS Şampuan 100 ML Kepek Şampuanı
Ducray - Ducray Kelual DS Şampuan 100 ML Kepek Şampuanı
 • Saç bakım şampuanı
 • Kepeklenme karşıtı
 • Yatıştırıcı etki
 • Normal, yağlı saç derisi
 • 100 ML
(0) Yorum
Ducray Kelual DS Şampuan 100 ML Kepek Şampuanı
245,65 TL
Ducray Kelual DS Jel Moussant 200 ML Temizleme Jeli
Ducray - Ducray Kelual DS Jel Moussant 200 ML Temizleme Jeli
Ducray - Ducray Kelual DS Jel Moussant 200 ML Temizleme Jeli
 • Temizleyici jel
 • Yüz ve vücut bölgesi
 • Nemlendirici etki
 • Hassasiyet, kızarıklık karşıtı
 • 200 ML
(0) Yorum
Ducray Kelual DS Jel Moussant 200 ML Temizleme Jeli
245,65 TL
Ducray Kelual DS Krem 40 ML Nemlendirici Krem
Ducray - Ducray Kelual DS Krem 40 ML Nemlendirici Krem
Ducray - Ducray Kelual DS Krem 40 ML Nemlendirici Krem
 • Bakım kremi
 • Pullanma karşıtı
 • Yatıştırıcı etki
 • Arındırıcı özellik
 • 40 ML
(0) Yorum
Ducray Kelual DS Krem 40 ML Nemlendirici Krem
230,23 TL

Ducray Kelual DS Serisi

Ducray Kelual DS, cilt ve saç bakımı olmak üzere iki farklı ürün grubundan oluşuyor. Saç bakımı için kepek problemini ele alan Ducray Kelual DS, şampuan formu ile karşımıza çıkıyor. Kepek oluşumunu ortadan kaldırırken saç derisinin de onarılmasına yardımcı oluyor. Diğer Ducray Kelual DS ürünü ise cilt ve vücut bakımını ele alıyor. Krem ve temizleme jeli formlarında ürünler yer alıyor. Cilt problemlerine karşı çözümler sunan Ducray Kelual DS krem formları cildin doğal halini korumasına destek oluyor. Siz de Ducray Kelual DS serisinden ihtiyaçlarınıza uygun olan ürüne ulaşmak istiyorsanız sayfamız üzerinden ürünleri inceleyebilirsiniz.

Ducray Kelual DS İle Saç Bakımı

Kepek oluşumu çoğu zaman saç derisinde meydana gelen seboreik dermatit nedeniyle kaşıntı halinde oluşabiliyor. Dolayısıyla tahriş olan saç derisi gün içinde oldukça rahatsız etmesinin yanında kepek nedeniyle kıyafetler üzerinde de kepek görünümüne neden olabiliyor. Bu nedenle doğru bir şampuan kullanmak ve durumu kontrol altına almak oldukça önemli. Fransa’nın 1 numaralı şampuanları arasında yer alan Ducray Kelual DS şampuan kepeğe karşı uzun süreli çözümler sunuyor. Ducray Kelual DS şampuan, kepek ve kepeğe bağlı olarak saç derisinde oluşan tahrişi gideriyor. Kepek, pullanma ve kaşıntı karşıtı olan saç bakım ürünü, kaşıntılı, kepekli deriyi yatıştırarak yaşam kalitesini arttırıyor. Kelual DS şampuan içerisinde Sıkloprıoks Slamın, CPO, B-Glisiretinik asit, Keluamıd başta olmak üzere diğer aktif bileşenler de yer alıyor. Etkili bir içeriğe sahip olan Ducray Kelual Ds 200 ml’lik şampuan ambalajlarında yer alıyor. Siz de kepek oluşumundan mustarip ve hassas saç derisine sahipseniz Ducray Kelual DS serisi tam size göre. Sayfamız üzerinden Ducray Kelual DS ürünlerine ulaşabilir, ikili avantajlı paketlerden yararlanabilirsiniz.

Ducray Kelual DS ile Cildinizi Koruyun

Ducray Kelual DS serisi, cilt ve vücut bakımı için de oldukça etkili ürünlere sahip. Ducray Kelual DS krem ve temizleme jeli olmak üzere iki üründen oluşuyor. Nemlendirici etkili bakım kremi pullu ve tahriş olmuş cildi yatıştırarak onarılmasını sağlıyor. Hassas ciltler için geliştirilmiş yapısı tahriş olmuş cildi rahatlatır ve gün içinde daha rahat hareket etmeyi sağlar. Kepekli bölgeye uygulanabilir özellikte olan Ducray Kelual DS krem formu; saç derisi kenarları, kaş, burun kenarları ve göz kapakları üzerine uygulanabiliyor. Buralarda oluşan kepeği arındırarak, pullanmayı da ortadan kaldırıyor. Ducray Kelual DS kreminin haftada iki defa uygulanması tavsiye ediliyor. Düzenli kullanımlarda etkisini gösteren Kelual DS kreminin en az 8 hafta boyunca kullanılması öneriliyor. Krem haricinde vücut için de kullanımı olan temizleme jeli, yüz ve vücut bölgesi için özel olarak üretiliyor. Ducray Kelual DS jel Moussant adıyla bilinen temizleme jeli, ciltte oluşan kızarıklığın giderilmesini sağlarken cildi nemlendirerek rahatlatıyor. Cilde dairesel hareketler ile uygulayarak bol su ile durulamayı unutmayınız.

Ducray Kelual DS Serisi Hakkında

Fransız markası olan Ducray, 90 yıllık bir geçmişe sahip. Dr. Ducray, 1929 - 1931 yılları arasında kendi adı ile kurduğu marka üzerinde farklı saç tiplerine uygun tek dozluk şampuan serileri ile piyasada yer almaya başlıyor. Zamanla gelişen Ducray markası günümüzde pek çok kişi tarafından severek kullanılan saç ve cilt bakımı markaları arasında yer alıyor. Ducray Kelual DS serisi ile de oldukça adından söz ettiren ürünlere imza atıyor. Seri içeriği kepek oluşumu, tahriş ve hassas ciltlere yönelik olup uzun süreli çözümler sunuyor. Saç bakımı olarak şampuan, cilt ve vücut bakım ürünü olarak da krem ve temizleme jeli ürünlerine sahip olan Ducray markası oldukça etkili ürünlere sahip. Siz de cildinizde ya da saç derisinde tahriş ve kepek oluşumundan şikayetçiyseniz sayfamız üzerinden Ducray Kelual DS serisine ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.