+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd

Elysuisse Kolajen Takviyesi Çeşitleri

 
Ürünlere Yapılan Yorumları Keşfedin.
Elysuisse sayfasında toplam 2 ürün görüntüleniyor.
Elysuisse Collagen Advance 500 Ml Kolajen Takviyesi
Elysuisse - Elysuisse Collagen Advance 500 Ml Kolajen Takviyesi
Elysuisse - Elysuisse Collagen Advance 500 Ml Kolajen Takviyesi
(0)

Elysuisse Collagen Advance 500 Ml Kolajen Takviyesi

359,00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Elysuisse Collagen Elegance 10000 15*25 Ml Shot Kolajen Takviyesi
Elysuisse - Elysuisse Collagen Elegance 10000 15*25 Ml Shot Kolajen Takviyesi
Elysuisse - Elysuisse Collagen Elegance 10000 15*25 Ml Shot Kolajen Takviyesi
(0)

Elysuisse Collagen Elegance 10000 15*25 Ml Shot Kolajen Takviyesi

665,00 TL
ÜCRETSİZ KARGO

Elysuisse Markasının Özellikleri Nedir?

Elysuisse, kolajen içeren gıda takviyeleri ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Zengin ve kaliteli içeriklere sahip olan kolajenler, kişilerin vücut sağlığını korur. Her biri yüksek teknolojili tesislerde hazırlanan ürünlerin uygunluğu kanıtlanmıştır. Doğru ve düzenli tüketim, kısa sürede takviyelerden faydalı sonuçlar alınmasına katkı sağlar.

Elysuisse markasının merkezi, bilimsel araştırmalara öncülük eden ülkelerden biri olan İsviçre’de yer alır. Global bir üne sahip olan markanın tüm ürünleri yüksek kalitelidir. Dünyanın pek çok ülkesinde kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılar. 

Elysuisse Hangi Tip Ürünler Üretir?

Markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında kolajen kapsülleri yer alır. Kolajen, dokuları bir arada tutan proteinlerden bir tanesidir. Elysuisse, bu proteinleri en iyi şekilde kullanarak kişilerin vücut sağlığını destekler. Birbirinden kaliteli ürünler, güçlü içerikleri sayesinde fark yaratır. 

Elysuisse markasının shot şeklinde tek kullanımlık ürünleri de mevcuttur. Taşıma kolaylığı sağlayan bu ürünler, pratik bir şekilde tüketilebilir. Hücre yenilenmesini destekleyen kolajen içerikleri ile shot takviyeler, kırışıklıkların önüne geçerek yaşlanma etkilerini en aza indirir.

Sıklıkla şurup formunda da üretilen Elysuisse Collagen ürünleri, bu sayede tüketimi kolaylaştırır. Bazı çeşitlerin içerisinde yer alan hyaluronik asit, cildin elastik yapısını korur. Nemi dengeleyerek cilde ışıltı ve canlılık kazandırır. Bununla birlikte kemik, saç ve tırnak sağlığının korunmasında da etkilidir. Çinko ve folik asit ile C ve B vitaminleri içeren formülleri ile vücudun bağışıklık sistemini korumayı amaçlar. 

Elysuisse Ürünlerinin İçerikleri Nasıldır?

Markanın tüm ürünleri yüksek teknolojili tesislerde tasarlanır. İnsan sağlığına uygun standartlarda üretilerek dünyanın pek çok yerine ulaştırılır. Zengin ve kaliteli içeriklere sahip ürünler vücuda pek çok fayda sağlar. Balık kolajeni, çinko, hyaluronik asit, C ve B vitaminleri  içeren formülleri ile hücrelerin yenilenmesine katkı sağlar. 

Elysuisse ürünlerinin beslenme referans değerlerine Nar Ecza aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Bu bölümde yer alan vitaminlere, minerallere ve diğer bileşenlere göz atabilirsiniz. Bu sayede ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulup satın alabilirsiniz. Aynı zamanda günlük doz miktarlarını da inceleyebilirsiniz. Ürünleri doğru ve düzenli şekilde kullanarak maksimum faydayı elde edebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.