x
-%20
Avene Creme Peaux Intolerantes DEFI - Düşük Toleranslı Ciltler İçin Bakım Kremi 50 ml

Avene Creme Peaux Intolerantes DEFI - Düşük Toleranslı Ciltler İçin Bakım Kremi 50 ml

Daha fazla Avene ürünü
Barkod: 3282779348850
- ,
5/ 5
- ,
5/ 5
25

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
74,00 TL
59,20 TL(KDV DAHİL)
Miktar
 


Marka : Avene
Ürün Serisi : Nemlendiriciler
Boyut : 50 ml
Güncelleme Tarihi : 10.02.2017 - Cuma
Özet Bilgi : Dış etkilere karşı toleransı düşük fazla hassas ciltlere özel bakım uygulamak gerekir. Bu şekilde tahrişe açık olan ciltler için çözüm Avene Düşük Toleranslı Ciltler İçin Bakım Kremindedir. Cilt bariyerini güçlendirici etkisi bulunan ürün aynı zamanda hipoalerjeniktir.
Avene Creme Peaux Intolerantes Düşük Toleranslı Ciltler İçin Bakım Kremi

Cildi koruyan bariyerlerin azalması sonucu cilt savunmasız kalarak her türlü olumsuz etmenden hızlı ve kuvvetli bir şekilde etkilenebilecektir. Cilt hızla kuruyacak, pul pul ve mat bir görünüm alacak ve bunun sonucunda da kaşıntılar, tahrişler görülebilecektir. Tahriş olmuş cilt yüzeyinde her ürünü kullanılmaz, cilt dokusu zarar görebilir ve sorunların daha büyümesine sebep olur. Parfüm, paraben, alkol ve koruyucu madde içermeyen Avene Creme Peaux Intolerantes, steril üretim teknikleri ile üretilmiştir. En hassas ciltler de bile kullanıma uygundur. Özellikle aşırı hassaslaşmış, tahriş olmuş ciltleri yatıştırıp, cilt bariyerini koruyup onarmaya yardımcı olabilecek bir üründür. Parcerine içermektedir. 

Cilt dokusunun hasarlarında cilt bariyerinin zarar görmesinin etkisi büyüktür, lipitlerden oluşan cilt bariyerindeki olumsuz gelişmelerden kurtulmaya Avene Creme Peaux Intolerantes Düşük Toleranslı Ciltler İçin Bakım Kremi yardımcı olur.Hipoalerjenik özelliktedir, dermatolojik testlerden geçirilmiştir.

Avene Creme Peaux Intolerantes Düşük Toleranslı Ciltler İçin Bakım Kremi Özellikleri

Vücuda Etkisi: Tahriş olmuş tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Hassas ciltler de kullanabilir. Tahriş olmuş ciltleri yatıştırmaya yardım eder. Cildi korumaya ve beslemeye çalışır. Cildi nemlendirir ve yumuşatır. Cildinizi korumaya ve yatıştırmaya yardımcıdır.

Uygulanan Bölge: Yüz bölgesine uygulayınız. Sprey özelliği nedeniyle dağılan ürünümüzü yüzünüze sıkarken göz, burun içi ve ağzınızla temas etmesi ihtimaline karşı dikkatli olun. Tüm yüzeyi kapsayacak miktarda kullanın.

Kullanım Şekli: Tüm yüzünüzü ve boynunuzu temizledikten sonra ürününüzü uygulayabilirsiniz. Sabah - akşam kullanmanız önerilir. Bakımınızı Avene Termal Suyu ile sonlandırabilirsiniz.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Günde 2 defa uygulayabilirsiniz. Yüzünüzde gerginlik hissi oluşturmaz. Kuruluk yaratmaz. Düzenli kullanım sonrası etkisini 1 ay içinde hissedeceksiniz.

 

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.