x
-%20
Avene Eau Thermal Water Spray - Termal Su Spreyi Alerjik ve Tahrişli Ciltler İçin 50 ml

Avene Eau Thermal Water Spray - Termal Su Spreyi Alerjik ve Tahrişli Ciltler İçin 50 ml

Daha fazla Avene ürünü
Barkod: 3282779035576
- ,
5/ 5
Ciddi bir etki söz konusu. Ben çok memnun kaldım. Çevremdekilere de hiç ikilemde kalmadan tavsiye edeceğim..
- ,
5/ 5
25

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
16,90 TL
13,52 TL(KDV DAHİL)
Miktar
 


Bu Ürün Kimlere Uygun :
  1. Avene termal su çeşitli nedenlerle tahriş olan ciltlere yatıştırıcı ve ferahlatıcı bir etkide bulunmak üzere tasarlanmış bakım ürünüdür.
  2. Güneş çarpması sonrasında, cerrahi müdahale sonrası yüzde oluşan kızarıklık durumunda, makyaj temizliği ve tıraş işlemlerinde oluşan irritasyonlarda, bebeklerde oluşan kızarıklıklarda, epilasyon sonrasında veya seyahat sırasında rahatlamak için güvenle kullanılabilir.
  3. Gün içerisinde rahatlamak ve ferahlamak istenilen her anda uygulanabilir.
  4. İçeriğinde yer alan minerallerle cildi besleyerek tahjrişlerin iyileştirilmesine yardımcı olucu bakım gerçekleştirir.
Marka : Avene
Ürün Serisi : Nemlendiriciler
Boyut : 50 ml
Güncelleme Tarihi : 02.12.2016 - Cuma
Özet Bilgi : Avene Termal Su Spreyi gün içerisinde sıcaktan ya da güneşten bunalıp kızardığınızda, cildiniz gerginleştiğinde ya da batma ve rahatsızlık hissettiğinizde cildinizi rahatlatmak ve ferahlatmak için rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Sprey formu ile hızlı bir yatışma ve serinlik hissi sağlar. Alerjik ve tahrişli ciltler için uygundur.
Avene Eau Termal Suyu Spreyi Alerjik ve Tahrişli Ciltler İçin

Cildinizde yatışma ve rahatlamayla birlikte ferahlık etkisi sağlamaya ve içeriğinde bulunan maddeler ve elementler ile cildi güçlendirmeye yardım eden bir doğal termal spreydir. Sprey formu ile hızlıca serinlik ve yatışma etkisi sağlamaya yardımcıdır. Cilde tazelik hissi verebilir. 50 ml olan şişesiyle de uzun süre kullanabilmenize olanak sağlamaya yardım eder. Sıcaktan bunaldığınızda ya da yüzünüzün kızardığını hissettiğinizde, güneşte fazla kalarak gerginlik, batma hissettiğinizde rahatlama etkisi sağlayabilmenize yardım eder. Avene Termal Suyu, kalsiyum, magnezyum ve cilt için değerli elementler içerir. Cilde nem desteği sağlamaya çalışır.

Hassas yapıda olup, kaşıntı, kızarıklık ya da tahriş sorunu yaşayan kişiler de cildi rahatlatarak yatıştırmaya yardım eder. Bir takım kozmetik uygulamaları, lazer uygulamaları, akne tedavisi gibi uygulamalar, ciltte gerginliklere, hassaslaşmaya yol açabilir. Avene Termal Suyu Spreyi, bu durumlarda da cildi yatıştırmak için kullanılabilir. Erkeklerin de kullanımına uygun olan ürün, tıraştan sonra cilde ferahlık ve yatışma hissi sağlayabilir.

Avene Eau Termal Suyu Spreyi Alerjik ve Tahrişli Ciltler İçin Özellikleri

Vücuda Etkisi: Tüm ciltlerin kullanımıyla beraber, aşırı hassaslaşmış ciltlerde de kullanıma uygun olan doğal termal su, sprey formundadır ve cilde püskürtülerek kullanılabilir. Doğal kaynağından el değmeden hava ile temas etmeden özel yöntemlerle şişelenmektedir. Ph değeri 7.5 olan termal su cildinize ferahlama ve serinleme, rahatlatma hissi kazandırmaya yardımcı olur. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olan sprey formundaki ürünü cilt bakımlarınızla birlikte, güneşin neden olduğu yanma ve batma hissini yatıştırmak için cildinizde hissettiğiniz rahatsızlık, kaşıntı, kuruluk, batma gibi hislerde rahatlama sağlamak için kullanabilirsiniz. Ürün, temel elementler içermektedir. Her cilt tipinin kullanımına uygundur. Hassaslaşmış dahil tüm cilt tiplerinde yatışma, rahatlama ve ferahlama hissi sağlamaya yardımcıdır.

Uygulanan Bölge: Cildinizde ihtiyaç hissettiğiniz alerjik bölgelere uygulayınız. Ağız ve göz ile direk teması engelleyiniz.

Kullanım Şekli: İhtiyaç duyduğunuz bölgeye yaklaşık 15 cm uzaktan yapacağınız 1-2 püskürtme yeterlidir. Solunmaması gerekir. Her cilt bakımınızla birlikte kullanarak cildinizi rahatlatabilirsiniz.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Gün içinde 1 defa uygulayınız.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.