sayfasında toplam 3 ürün görüntüleniyor.
Avene Body Gommage Douceur Gentle Scrub 200 ml Vücut Peelingi
Avene - Avene Body Gommage Douceur Gentle Scrub 200 ml Vücut Peelingi
Avene - Avene Body Gommage Douceur Gentle Scrub 200 ml Vücut Peelingi
  • Arındırıcı etkili vücut peelingi
  • Cildi nemlendirmeye yardımcı
  • Shea yağı içerir
(0) Yorum
Avene Body Gommage Douceur Gentle Scrub 200 ml Vücut Peelingi
211,65 TL
Avene Body Baume Fondant Hydratant 250 ml Vücut Nemlendiricisi
Avene - Avene Body Baume Fondant Hydratant 250 ml Vücut Nemlendiricisi
Avene - Avene Body Baume Fondant Hydratant 250 ml Vücut Nemlendiricisi
  • Vücut nemlendiricisi
  • Shea yağı ve Gliserin içeriği
  • Yatıştırıcı etkilidir
  • Hassas ve kuru ciltler için
(0) Yorum
Avene Body Baume Fondant Hydratant 250 ml Vücut Nemlendiricisi
296,65 TL
Avene Body Gentle Shower Gel 500 ml Duş Jeli
Stokta Yok
Avene - Avene Body Gentle Shower Gel 500 ml Duş Jeli
Avene - Avene Body Gentle Shower Gel 500 ml Duş Jeli
  • Hassas ciltler için duş jeli
  • Nemlendirici ve yatıştırıcı etki sunar
(0) Yorum
Avene Body Gentle Shower Gel 500 ml Duş Jeli
245,65 TL

Avene Body Hassas Cilt Serisi

Termal suların şifasını ürünleriyle cildinize taşıyanAvene markası, Body serisiyle birlikte vücut bakımınıza da nazik bir dokunuş sunuyor. Vücudunuzu kirlerden arındıran, temizleyen ve nemlendiren Avene Body ürünleri, size üç adımda etkili vücut bakımı sağlıyor. Hassas ciltlerin rahatlıkla kullanabilmesi için geliştirilen formülü ise farklı çeşitleriyle temel vücut bakımınızı sağlamaya yardımcı oluyor. Siz de Avene ürünleriyle tanışmak ve Body serisinde yer alan ürünleri incelemek için hemen sayfamıza göz atabilirsiniz.

Avene Body Hassas Ciltler için Duş Jeli

Body serisi ile gerçekleştireceğiniz vücut bakımının ilk adımında Avene Body Gentle duş jeli yer alıyor. Cildinizi nazikçe temizleyebileceğiniz bu ürün derinlemesine bir temizlik sağlıyor. İçeriğinde Shea yağı, Kamelia yağı, Aspir yağı ve Avene termal suyu bulunan bu jel aynı zamanda rahatlatıcı bir kokuya sahip. Ürünün köpük formu ve hassas ciltlere özel geliştirilen formülü cildinizi yatıştırırken, adeta bir terapi etkisi yaratan bu koku da temizlik hissinin keyfini çıkarmanıza yardımcı oluyor. Yüksek cilt ve göz toleransı bulunan Avene duş jeli, içeriğinde sabun bulundurmuyor ve hafif temizleme bazı sayesinde en hassas cildi bile nazikçe temizliyor. Siz de fizyolojik pH değerine sahip bu ürünü tercih ederek banyo vaktinizi çok daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca Avene Body serisindeki diğer ürünleri kullanmadan önce duş jeli ile cildinizi kirlerden kolayca arındırabilirsiniz.

Avene Body Vücut Peelingi

Vücut bakımın rutininin ikinci adımını oluşturan peeling, arındırılan ciltteki ölü derilerin temizlenmesini sağlıyor. Ayrıca cildinizin yenilenme sürecine de katkıda bulunuyor. Avene Body peeling, cildinize zarar vermeden ve çizmeden ölü derilerden arındırabilmenize yardımcı oluyor. Bu işlem sonucunda siz de çok daha pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz. Cilt yüzeyindeki pürüzlü görünümü de ortadan kaldıran peeling uygulaması doğru içeriklere sahip olmadığında cilde zarar verebiliyor. Eğer ürünün içerisindeki partiküller çok sertse ovalamayla birlikte cildinizde tahrişe sebep olabiliyor. Fakat Avene Body Gommage Douceur Gentle Scrub vücut peelingi, yumuşak selüloz ve jojoba balmumu taneciklerinin kombinasyonu sayesinde cildinize nazik davranıyor. Bununla birlikte cildinizin dokusunu pürüzsüzleştirerek arınmasına yardımcı oluyor. Siz de duş jeli ile ilk adımını gerçekleştirdiğiniz vücut bakım işlemini ikinci adımla tamamlamak ve vücudunuzda derinlemesine temizlik sağlamak için bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Avene Body Nemlendirici Eriyen Vücut Balmı

Duş sonrası bir tüy kadar hafif hissetmenizi sağlayan Avene Body ürünlerinin son adımında da nemlendirici balm yer alıyor. Bu ürün, sıcak su ve arındırıcı ürünler sonrası neme ihtiyaç duyan cildinizi beslemeye yardımcı oluyor. Vücut bakımında nemlendirme aşaması oldukça önemli. Cildinizde çatlak oluşumunu, kırışıklık ve gerginlik hissini önlemek için derinlemesine nem desteği sağlamanızda fayda var. Bunun için de Avene Body Melt in balm oldukça iyi bir seçenek. Yoğun nemlendirici etkiye sahip bu balm, vücudunuzun sıcaklığı ile bir araya geldiğinde eriyerek kolay bir şekilde dağılıyor. Cildinizi adeta bir koza gibi sarmalayan bu ürün, 24 saate kadar kalıcı rahatlık ve nem hissi sağlıyor. Siz de cildinizin kadifemsi bir yumuşaklığa sahip olmasını istiyorsanız duş sonrası Avene Body eriyen vücut balmını tercih edebilirsiniz. Ayrıca zengin bir dokuya sahip olan bu ürün, cildinizde yapışkan his de bırakmıyor. Böylece kolay bir şekilde emilerek kıyafetlerinizi rahatlıkla giyebilmenize imkan tanıyor. Siz de 3 farklı adımda kullanılan Avene Body ürünlerini incelemek için sayfamıza göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek yalnızca tek tıkla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.