sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Kargo
Bedava
169,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
169,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Solante Acnes

Solante; İsviçre merkezli bir markadır. Güneşin zararlı ışınlarından cildinizi korumaya yardımcı olan güneş koruyucu ürünleri geliştirmektedir. Solante markasını diğer markalardan ayıran en önemli özelliği; cilt sorunlarına yönelik olarak güneş kremlerini geliştirmesidir.

Solante Pigmenta; cildinde lekelenme sorunları yaşayan kişilerin kullanımı için geliştirilmiştir. Solante Acnes; akneye eğilimli ve yağlı cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Solante Atopica; atopiye eğilimli ciltler için geliştirilmiştir. Solante Pregna; hassas cilt tipleri için uygundur. Solante Telerubor; kızarıklığa meyilli ciltler için geliştirilmiştir. Solante Immuna; cildini UV ışınlarına karşı yüksek bir şekilde korumak isteyen kişiler için uygundur. Solante Gold ve Adults; tüm cilt tipleri tarafından tercih edilebilir. Solante Bebek Losyonu; bebeklerin cildinin korunmasına yardım ederken Solante Çocuk Losyonu çocuklarınızın cildinin korunmasına destek verir. Solante Antiox ise anti-aging etkili bir güneş koruma ürünüdür.

Cildinizdeki sorun her ne ise buna yönelik bir Solante güneş koruyucu bulabilir ve cildinizi korurken bakımının gerçekleşmesine yardımcı olabilirsiniz. Solante; güneş koruma ürünlerini dermatolojik testlerden geçirerek geliştirmektedir. Ürünleri suya dayanıklıdır. Kıyafetlerinizde bir ize neden olmaz. Yapıları gereği cildinizde yağlı bir hisse neden olmaz.

Markanın her bir serisi kullanıcıları arasında sevilmektedir. Solante Acnes; özellikle akne sorunları yaşayan kişilerin çok memnun kaldığı bir seridir. Özellikle yaz aylarında sıcak havalarla birlikte ciltte yağlanma ve parlama durumları artmaktadır. Bu da gün içinde zaman zaman kişilerin zorlanmasına neden olabilmektedir. Solante Acnes; özel olarak geliştirilen formülü ile yağlanma ve akne sorunlarının kontrol altına alınmasına yardım ederken yüksek SPF değerleri ile cildinizi güneşten gelen zararlı ışınlara karşı da korumaya destek verir. Güneş akne ile temas ettiğinde cildinizde akne izleri gibi sorunlara neden olabilmektedir. Solante Acnes; bu tarz sorunların da önüne geçmenize yardım eder. Cildinizin mat bir görünüm kazanmasını sağlayarak gün boyu dengeli bir cilt yüzeyi elde etmeniz için çabalar. Cildinizi nemlendirerek nem açısından da dengede kalması için yardım eder. Serinin ürünleri yağsız formdadır. Suya ve tere karşı dayanıklıdır. Paraben içermez. Düzenli kullanımda cildin iyileşmesine ve dengelenmesine yardımcı olur.
Solante Acnes, serisinin tüm ürünlerini sitemizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı