sadsad x
asdasd

Neostrata Skin Active

Sıralama seçin
%15
Kargo
Bedava
%15
700,00 TL
595,00 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
420,00 TL
357,00 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
750,00 TL
637,50 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
750,00 TL
637,50 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
750,00 TL
637,50 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
750,00 TL
637,50 TL
Kargo
Bedava
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Neostrata Skin Active Çeşitleri

Cildimiz oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Bu nedenle ona gerekli bakımı yapmamız ve gerekli özeni göstermemiz gerekir. Günlük rutinimizi tamamlarken cildimize en uygun ürünleri kullanmamız gerekir. Eğer cildimize uygun ürünler kullanmazsak cildimiz zamanla erken yaşlanma belirtileri vermeye ve yıpranmaya başlayabilir. Bu durumla mücadele etmek için cildimizi erken yaşlanma belirtilerine karşı korumamız gerekmektedir. Bu konuda etkili ürünlere sahip olan Neostrata markası 40 yıldan uzun süredir topikal cilt bakım konusunda uzmanlaşmış bir markadır. Dünya çapında cilt bakım endüstrisinde lisanslı olan Glikolik Asit gibi en iyi bilinen teknolojilerin bazılarını keşfederek patentlerini almaktadır. Felsefesi ise cildi ölü derilerden arındırarak yeni katmanların ortaya çıkarmayı sağlamaktır. Cilt için etkili serilere sahip olan Neostrata size farklı seçenekler sunmaktadır.
Neostrata Skin Active Exfoliating Wash 125 ml Köpük Temizleyici; Skin Active serisinde bulunan bir üründür. Bu sabunsuz köpük temizleyici, cildin pH değerini dengelemek için formüle edilmiş yağı ve makyajı etkili bir şekilde gidermeye yardımcı olur. Cilt dokusunu ve berraklığını artırmaya yardımcı olur. Gözenekleri sıkılaştırmaya da katkı sağlar. Aloe, papatya, salatalık ve biberiye özlerinin konsantre botanik kompleksi yenilenmeye ve canlanmaya yardımcı olur.
Neostrata Skin Active Matrix Support Spf30 50 gr Yaşlanma Karşıtı Gündüz Bakım Kremi; Skin Active serisinde bulunan bir üründür. Cildin daha sıkı ve sağlıklı görünmesine yardımcı olurken cilt tonunu eşitlemeye de yardımcı olur. Cildin görünümünü güçlendirmeye ve ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü onarmaya yardımcı olur. Cildinizi Güneşin zararlı etkilerine karşı korumaya da yardımcı olur.
Neostrata Skin Active Cellular Restoration 50 gr Kırışıklık Kremi; Skin Active serisinde bulunur.Peptitlerin, meyve ekstraktının ve Glikolik Asitin güçlü kombinasyonu, cildin görünümünü dolgunlaştırmaya ve kırışıklıkların görünümünü pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur. Kuru cildin nemlendirilmesine ve korunmasına yardımcı olur. Günlük çevresel strese bağlı yaşlanma görünümünü güçlü antioksidanlar ile güçlendirilmiş Polihidroksi Asitler (PHA) ile azaltmaya yardımcı olur.
Neostrata Skin Active Triple Firming Neck Cream 80 ml Boyun ve Dekolte Kremi; Skin Active serisinde bulunan bir üründür. Bu yaşlanma karşıtı boyun ve dekolte kremi, daha sıkı bir görünüm elde etmek için benzersiz bir etkiye sahip üç bileşenli bir kompleks ile formüle edilmiştir. Neoglucosamıne, Neocitriate ve Pro-Amino Asit, sarkan cildin görünümünü sağlamlaştırmak ve hacimsel matrisi hedeflemek için birlikte çalışır. Bu güçlü krem, onarıcı meyve özü zenginleştirilmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı