sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%20
Kargo
Bedava
%20
675,00 TL
540,00 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
375,00 TL
300,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
550,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Neostrata Göz Kremi Çeşitleri

Göz çevresi cildimizdeki diğer alanlara göre oldukça hassas yapıda bir alandır. Bu nedenle daha özenli bir bakıma ihtiyacı vardır. Zamanla ve çevresel faktörlere bağlı olarak oluşan ince çizgiler ve koyu halkalar için geliştirilmiş olan kremleri kullanmak bu konuda size fayda sağlamaya yardımcı olur. Göz çevresinde oluşan sorunları gidermeye yardımcı ürünler üreten Neostrata markası size bu konuda etkili çözümler sağlamaktadır. Ultra etkili formülleri ile yalnızca gözleriniz için yaşlanma belirtilerini gidermek için özel olarak geliştirilmiştir. Göz çevresi bakımı için etkili serilere ve ürünlere sahiptir.
Neostrata Intensive Eye Therapy; göz çevresinin görünümünü iyileştirir, göz kapağı sarkması, kaz ayakları ve göz kırışıklıklarının altında gözle görülür bir azalma ile tonlu, pürüzsüz bir görünüm bırakmaya yardımcı olur. Aynı zamanda göz çevresinin sıkılaşmasına da katkı sağlar.
Neostrata Comprehensive Retinol Eye Cream; Hassas göz çevresindeki kırışıklıklarve koyu renkli halkaların görünümünü hedefler. Bu güçlü Neostrata göz kremi, daha parlak, daha sıkı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Ayrıca cildin daha aydınlık görünmesi için cildin yenilenmesine yardımcı olmak için sıkılaştırıcı bir kompleks içinde saf Retinol ile formüle edilmiştir.
Neostrata Brightening Eye Cream; göz altındaki koyu halkaların görünümünü azaltmak için formüle edilmiş Neostrata göz kremidir. Pürüzsüz, parlak bir görünüm için restore edilmiş bir sıkılık ve nem görünümünü hedefler. Göz çevresinin daha sıkı ve aydınlık olmasına yardımcı olur. Antioksidanlar, Peptitler, Alga Özleri ve vitaminler ile çok etkili bir komplekstir. Görünür koyu halkaları hedefler. Yorgun gözlerin görünümünü aydınlatmak ve sıkılaştırmak için formüle edilmiştir.
Neostrata PHA Eye Cream; ince çizgileri gözle yumuşatır, parlaklığı arttırır ve stresli, yorgun cilt görünümünü canlandırırken, cildin göz çevresindeki nem bariyerini kuvvetlendirmeye yardımcı olur. Ayrıca bu göz kremi, cildin nem bariyerini koruduğu bilinen besleyici yağlar ve hassas göz bölgesini nemlendirmek ve yatıştırmak için Hyaluronik Asit içerir. Hyaluronik Asit ile yaşlanmaya karşı koruyan antiaging Polyhydroxy Acid (PHA) teknolojisini birleştirir.
Neostrata Intensive Eye Therapy yoğun yaşlanma önleyici krem, gevşek göz derisinin görünümünü düzgünleştirmek ve dolgunlaştırmak için birçok mekanizma kullanır. Neoglucosamine ve canlandırıcı peptidlere sahip patentli nemlendirici göz kremi, daha sıkı bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Kafein ve Hyaluronik Asit formülü, cildi nemlendirmeye yardımcı olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı