sadsad x
asdasd

Mane n Tail Saç Bakım Ürünleri

Görünüm: 3 4
Toplam 34 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Mane n Tail At Kuyruğu Şampuanı

Atların tüyleri üzerinde eşsiz parlaklık ve sağlıklı sonuçlar yaratan ve dünyada bir çok starın kullandığı mükemmel ürün Türkiye'de. "Dünya’nın En Başarılı Hammaddesi” ödülünü alan at kuyruğu bitkisi ile zenginleştirilen formülün, zengin vitamin ve mineral içeriği ile saçlar üzerindeki faydaları keşfedilmiştir. Amerika’da atlar için kullanılan at kuyruğu bitkisi ekstrasını kendileri için de deneyen ve olağanüstü sonuç alan at bakıcıları, farkında olmadan dünyada yeni bir trend oluşturdular. At kuyruğu ekstrası ile üretilen şampuanların, saç telini kalınlaştırmasının yanında, canlandırıp, dökülmeyi önlediği görüldü. Mane n Tail At Kuyruğu Şampuanı, at kuyruğu bitkisi özünü özel olarak seçilen bitkisel aktiflerle formüle edilmiltir. Ürün diğer gelişmiş ülkelerdeki at kuyruğu şampuanlarından daha da iyi sonuç vermiştir. Mane n Tail At Kuyruğu saça hacim veren, canlılık katan at kuyruğu özünün yanında tamamen doğal bitkilerden üretilen, saç kökünü onaran oksijenli su ile birleştirilen bu üründür. Şampuan sektöründe adından sıklıkla söz ettirmektedir. Hemen herkesin sorunu olan saç kayıpları Mane n Tail At Kuyruğu Şampuanı ile engellenebilmektedir.
 
Mane n Tail At Kuyruğu Şampuanı'nın saç üzerindeki etkisi; saçların daha sağlıklı ve güçlü görünmesini sağlar. Mane n Tail At Kuyruğu Şampuanı saç ve saç derisi üzerinde çok sayıda olumlu etkisi var. AB’den onaylı İsviçre laboratuvarlarından sertifika alan şampuanımızla ilgili yapılan bilimsel araştırmalarda içerisinde bulunan anti irritasyon özelliği sayesinde derideki olası kaşıntı, pullanma ve kuruluğu yüzde 100’e kadar engellediği, saçlı deriyi ve saçları temizleyip arındırdığı belirlenmiştir. Bu kompleks ayrıca saçlı deriyi ve saçları dahili ve harici radikallerden koruyarak, saçların daha hızlı uzamasını da sağlamaktadır. Ürün herhangi bir yan etkisinin olmadığı gibi saç telinde ciddi miktarda kalınlaşma sağladığı ve dökülmeyi engellediği bilinmektedir.
 
Mane'n Tail şampuan Straight Arrow Inc. firmasının bünyesinde Amerika’da üretilen bir markadır. Straight Arrow Inc. firması 1970 yılından beri yüzlerce çalışanıyla Amerika'da büyüklü küçüklü birçok firmayla ve mağazayla çalışmalarına devam etmektedir. Kendine özel zenginleştirilmiş protein formülü barındıran Mane'n Tail at şampuanı, yumuşak parlak ve kolay şekil alan saçlara kavuşmasına aynı zamanda saç dipleri ve kafa derisinin daha iyi temizlenmesine yardımcı olur. Mane'n Tail, saçların yağlanmasını geciktirir, kepek, saç kırılması ve yıpranmayı önlemeye yardımcı olur. Kırılmış, yıpranmış saçların kısa sürede onarılmasına destek verir. Güçlendirilmiş temizleyici maddeler içeren yüksek köpüklü formülü ile saçınızı besler, nemlendirir, yumuşatır ve güçlendirir. Mikro-zenginleştirilmiş ve PH dengeli protein formülü ile saça optimum parlaklık verir.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.