sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Bioblas

Genel olarak yapılan araştırmalarında göstermiş olduğu gibi her iki kişiden birinin saç dökülme sorunu ile karşı karşıya kaldığı görülmektedir. 2008 yılından bu yana tüketiciyle buluşan marka Bioblas saç dökülmelerine karşı sebum özellikli formülünü kullanarak çözüm üretmektedir. Bioblas saç bakım ürünleri, bitkisel olan içerikleri ile kozmetik ürünlerinden farklı tarzda ürünler geliştirir. İnsanların günlük yaşamdaki tercihlerini göz ardı etmeden hacimli, sağlıklı, parlak saçlar yaratıyor. Bioblas'ın en önemli etkisi saç dökülmelerine karşı önlem alabilmesidir.

Saçların güzelliklerin aynası olarak kabul eden anlayış ile Bioblas'tan memnun kalmamak imkansızdır. Bioblas saç dökülmesine karşı geliştirmiş olduğu çözümlerle farklı kozmetik ihtiyaçlara da zengin ürün çeşitliliği ile çözüm getiriyor. Bioblas inovatif bir markadır. Yeniliği gelişiminin bir parçası olarak görmektedir. Tüketicilerin ihtiyaçlarını değerlendirmeleri sonrasında geliştirilen inovasyonlar, ürünlerin yenilenmesini sağlar. Ürünlerini Biota Laboratuvarlarındaki Ar-Ge ve Bitki Araştırma Merkezleri'nde geliştirmektedir.

Bioblas saç sorunlarının başında gelen saç dökülmesi sorununa bilim ve doğanın işbirliğini kullanarak çözüm bulmaktadır. Ar-Ge çalışmaları sonucunda ortaya çıkan bitkisel çözümleri kullanıcıya daha da yakınlaştırmaktadır. Bioblas 2011 yılında yenilenen Bitkisel Serum katkılı formülü ile etkili çözüm sunmaktadır. Saçın kişilerin fiziksel görünümlerinin büyük kısmını oluşturduğunu bilmekteyiz. Kadın ya da erkek herkes için dış görünüm oldukça önemlidir. Saç bakımı ve temizliği insanların birbirleri ile olan iletişimlerini büyük ölçüde etkiler. İlişkilerde büyük önem taşır.

Bioblas Saç Dökülmesine Karşı Şampuan; Saç dökülmelerinin nedenleri köklerin ölmesi nedeni ile meydana gelir. Kökleri ölen saçlar yerine daha sağlıklı saçlar çıkar. Ancak dökülen saçlar kendilerini yenilemezler ve kelleşme sorununa neden olur. Bu noktada Bioblas Saç Dökülmesine Karşı Şampuan kullanarak saç köklerinizin güçlenmesini ve yerine yeni saçlarınızın çıkmasını sağlayabilirsiniz. Kökleri beslenen saç daha hızlı ve daha güçlü bir şekilde çıkar. Ürün içeriğindeki bileşenleri ile saçın kaliteli ve sağlıklı şekilde uzamasını sağlar. Bioblas Saç Dökülmesine Karşı Şampuan saç tipinize göre seçeceğiniz şampuan ile saçlarınızı kökünden ucuna kadar yenileyerek güçlendirir. Dermatalojik olarak test edilmiş ve herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır.

Bioblas Saç Dökülmesine Karşı Serum; Saç dökülmeleri genetik olabildiği gibi evresel etkilerden ve stresten de kaynaklanabilir. Ancak saç dökülmelerinin önüne geçebilmek mümkündür. Saçları kökten uza kadar besleyerek dökülme sorununu önleyen ürünleri Bioblas geliştirmiştir. Saç hücrelerinin yeterince beslenmemesi de saç dökülmelerine sebep olur. Bu nedenle de Bioblas Saç Dökülmesine Karşı Serum saç hücrelerinin beslenmesi büyük önem taşır. Bioblas Saç Dökülmesine Karşı Serum saç köklerini besleyerek saç dökülmesini engellemeye yardımcı olur.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.