sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
%30
Kargo
Bedava
%30
699,00 TL
489,30 TL
Kargo
Bedava
%30
Kargo
Bedava
%30
679,00 TL
475,30 TL
Kargo
Bedava
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Institut Esthederm Propolis Ürünleri

Institut Esthederm; güzelliğinize önem vererek cildiniz için en iyisini geliştirmeyi hedefleyen bir markadır. Diğer markalardan farklı olarak sağlık, güzellik ve estetiği bir arada ele alan marka, klasik bakımların dışına çıkmayı başararak sektöre yepyeni bir soluk getirmiştir. Felsefesini adına da taşıyan marka; Institut kelimesi ile güzellik tapınağı anlamına vurgu yapmaktadır. Esthe; güzellik ve estetik bilimine işaret etmektedir. Bu da markanın güzellikte anlayışını ne kadar ön planda tuttuğunu göstermektedir. Derm ise; cilt katmanına ve dermatolojiye verdiği öneme vurgu yapmaktadır. Uzman bir kadro ile tüm ürünlerini geliştiren marka hem vizyonunu hem de misyonunu adında yaşatmaktadır.
Institut Esthederm, uzmanlarıyla yaptığı çalışmalar ile cildin çevresine göre tepki verdiğini fark etmiştir. Bu nedenle cildi iyileştirmek için çevre koşullarının iyileştirilmesi gerektiğini düşünmektedir. Bu çok mümkün olmadığı için cildi bulunduğu çevreye göre eğitmeyi hedefleyerek cildin en iyi görünümünü korumasına yardım eder. Bu farklı bakış açısı onu diğer markalardan çok daha farklı bir konuma getiren en belirleyici özelliklerinden biridir.
Institut Esthederm, cilde ihtiyacından fazlasının verilmesini doğru bulmaz. Marka, cildin ihtiyaçlarını belirleyerek bu konulara yoğunlaşır. Böylelikle kısa sürede ciltten olumlu geri dönüşler almanızı sağlamaktadır. Her cilt tipinin sorununun farklı olmasından dolayı birçok seri geliştiren marka, Institut Esthederm Propolis ile yoğun arındırmayı hedeflemektedir. Cildinizde detoks etkisi yaratarak cildin yeniden yapılanmasına yardımcı olur. Antiseptik etki ile cildi iyileştirmek için destek verir. Institut Esthederm Propolis serisi formülünde yer alan saf reçine karışımı ile cildi arındırırken anti-septik etki görmesine de yardım eder. Bu sayede cildi hem pürüzsüzleştirir hem decildin daha iyi bir görünüm kazanmasına destek verir.
Institut Esthederm Propolis Serum; akneye eğilimli cilt tipleri için geliştirilmiştir. Gözeneklerin arınmasına ve akne sorunların ortadan kalkmasına yardımcı olur. Aknenin neden olduğu izlşerin yanı sıra leke gibi sorunların da giderilmesine destek veren bir üründür. Cildinizin pürüzsüz ve canlı bir görünüm yakalaması için çabalar. Institut Esthederm Propolis Cream; akneye eğilimli ciltlerin cildinizin pürüzsüz görünüm kazanmasına yardımcı olan bir kremdir. Cildinizin güne en iyi şekilde başlamasına yardım eder. Sivilcenin neden olduğu lekelerin görünümünü azaltmaya destek verir. Cildin sebum dengesinin kurulması için çabalar. Cildin tek ton ışıltılı ve aydınlık bir görünüm kazanmasına yardım eder. Cildi yağlandırmadan nemlendirir. Gözenekleri tıkamaz. Tıkamaz gözeneklerin de açılmasına destek olur. Bu iki ürünün de etkisini gösterebilmesi için bir arada ve düzenli olarak kullanılması tavsiye edilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı