x
-%30
Institut Esthederm Active Repair Cream 50 ml Yenileyici Krem

Institut Esthederm Active Repair Cream 50 ml Yenileyici Krem

Daha fazla Institut Esthederm ürünü
Barkod: 3461020013086
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
259,00 TL
181,30 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Institut Esthederm
Ürün Serisi : Anti Aging ve Kırışıklık
Boyut : 50 ml
Güncelleme Tarihi : 08.03.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : Yaşlanma karşıtı bakıma destek olmak için tasarlanan bakım ürünüdür. Cilt üzerindeki kırışıklık ve çizgileri kolajen takviyesiyle doldurarak pürüzsüzlük sağlar. Cildin renk tonu farklılıklarını gidererek homojen görünüme destek olur. Verdiği esneklikle sıkılaştırıcı bakıma destek sunar.
Institut Esthederm Active Repair Cream 50 ml Yenileyici Krem

Kırışıklıkları gideren bakım kremi güçlendirici etki sunar. Uzun süreli parlaklık ve ışıltı sağlayan ürün derinlemesine bakım sunar. Eriyen ve kremsi yapısı ile cilt yüzeyine birikinti yapmadan rahatlatıcı bakım gerçekleştirir. Hafif yapılı ürün tüm cilt tiplerine uygun bakım gerçekleştirir. Kırışıklıkları yumuşatan yapısı ile cildin destek yapısını güçlendirici etki sunar. Güçlendirici ve kırışıklıkları azaltıcı etki sunan ürün uzun süreli parlaklık gerçekleştirir. Cilt tonunu dengeleyen ürün parlak cilt gelişimini destekler. İlk kullanımından itibaren cilt üzerinde parlaklığı fark edilebilir. Düzenli kullanımla cildi güçlendrici etki gerçekleştirir. Cilt kusurlarını yumuşatan ürün cildin güç kazanmasına destek sağlar. Ciltteki kusurları yumuşatır, kırışıklık ve ince çizgileri giderir. Cildin daha sıkı ve yumuşak olmasını sağlar. Institut Esthederm Active Repair Wrinkle Correction Cream Parlak cilt gelişimini destekleyen bakım ürünü ile üst düzeyde cilt gelişimi sağlanır.

Institut Esthederm Active Repair Cream 50 ml Yenileyici Krem Özellikleri:

İlk kullanımından itibaren ciltteki parlaklığı muhafaza eden bakım ürünü cildin güçlenmesine destek olur. Ciltteki kusurları yumuşatır, kırışıklıkları ve ince çizgileri yok eder. Cildin sıkı ve güçlü olmasına imkan tanır. Parlak ve yumuşak cilt gelişimini destekleyen bakım ürünü mimik çizgilerini ve sarkmaları yok eder. Kolay kullanımlı bakım ürünü parlak cilt gelişimini destekler. Cilt ile uyumlu olan bakım ürünü herhangibir tahriş ya da hasara neden olmaz. Güçlendirici etkili bakım ürünü ile sağlıklı cilt gelişimi sağlamak mümkündür. Anti aging bakım kremi ile yaşlılık etkilerini gidermek oldukça kolaydır. Ciltteki kusurların giderilmesine destek olur ve gereken rahatlatıcı bakım sağlanır.

Vücuda Etkisi: Cilt ile uyumlu olan bakım ürünü cildin güçlenmesine ve gençleşmesine destek olur. Parlak ve yumuşak cilt gelişimini destekleyen ürün sağlıklı bakımı en iyi şekilde gerçekleştirir. Ciltte yumuşak ve pürüzsüz bir yapı gelişimine destek olur. Kırışıklıkların giderilmesi noktasında üstün bakım gerçekleştirir.

Uygulanan Bölge: Temizlenmiş cilt üzerine uygulanan ürün özellikle yüz ve boyun bölgesine uygulanır.

Kullanım Şekli: Sabah ve akşam günde 2 kez temizlenmiş olan yüz ve boyun bölgesine tek başına ya da uygun ürün sonrasında uygulanır. Kuru ciltlerin kullanımına son derece uygun bir bakım kremidir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Sabah ve akşam günde 2 kez temiz cilt yüzeyine uygulanır. Ürün 50 ml olarak sunulur.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulama yapılmalıdır.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.