x
sadsad x
asdasd
Curaprox Günlük Dil Temizleme Aparatı CTC-201

Curaprox Günlük Dil Temizleme Aparatı CTC-201

Daha fazla Curaprox ürünü
Barkod: 7612412200010
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
27,00 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Curaprox
Ürün Serisi : Dil Temizleyiciler
Güncelleme Tarihi : 19.09.2018 - Çarşamba
Boyut : -
Özet Bilgi : Dilinizde ve ağzınızda oluşan bakterileri nazik bir şekilde temizlemeye yardımcı olur. Ağzınızın daha sağlıklı ve daha temiz olmasına katkı sağlar. Dilinizi hassasça temizleyerek kötü koku oluşumunu engeller ve ferah bir nefese sahip olmanıza yardımcı olur.
Curaprox Günlük Dil Temizleme Aparatı CTC-201

Dilimizde tıpkı dişlerimiz gibi yapısı ağız içinde oldukça fazla bakteri barındıran organımızdır. Gün içinde tükettiğimiz besinler, çay ve sigara gibi nedenlerden dolayı bakterilerin dilimizin altında ve ağzımda yaşaması için çok uygun bir ortam hazırlarız. Bu nedenle dil bakımı da ağız bakımının önemli bir parçası haline gelmiştir. Dil temizliğine dikkat edilmezse birden fazla olumsuz sonuç doğurabilir.

Bunlardan ilki ağız kokusudur ve kendiniz hissettiğinizde bu sizi olumsuz etkiler. Bu sosyal hayatta da iş hayatında da sizi olumsuz etkiler. Ağız kokunuz temiz olduğunda rahatlarsınız ve rahatça hareket edebilirsiniz. Bir diğer olumsuz bir etki ise dil altında biriken bakterilerin dişlerde çürümelere neden olmasıdır. İşte bu nedenlerden dolayı dil temizliği de oldukça önemlidir. Curaprox Derin Temizlik Dil Temizleme Aparatı CTC-201 dilinizde kusma etkisi oluşturmadan dilinizi nazikçe temizler. Dilinizde biriken bakterileri nazik bir şekilde temizlemeye yardımcı olur. Geniş kafa yapısı ve yay başlığı ile etkili bir temizlik sağlar. Dil bölgesinin temizliğinde kullanımı uygundur. Yetişkinlerin kullanımına uygundur. Günlük olarak kullanılabilir.

Uygulama: Dişlerinizi fırçaladıktan sonra dilinizi çıkarabildiğiniz kadar dışarı çıkarın. Dil temizleme aparatı ile dilinizi ileri geri yönde istediğiniz gibi temizleyebilirsiniz.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.