sadsad x
asdasd

Bulaşık Deterjanları

Sıralama seçin
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Bulaşık Deterjanları

Bulaşık deterjanları el deterjanları ve makine deterjanları olmak üzere ikiye ayrılır. Makine her zaman el değmeyen sıcaklıkta yıkama yaptığı için hem daha sağlıklı bulaşıklar ortaya çıkarmakta hem de inatçı kirleri ortan kaldırmaktadır. Bunun yanı sıra su tasarrufu da sağlayarak doğa ile barışık yaşamamıza yardımcı olmaktadır. Makine bulaşık deterjanları jel ve kapsül olmak üzere kendi içerisinde ayrılmaktadır. Bu deterjanlar bulaşık yıkama işlevini hızlı olarak ve pratik bir şekilde yerine getirmektedir. İnatçı kirleri ortadan kaldırmak için her zaman özel geliştirilmiş formülü bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bulaşıkların daha canlı ve parlak olarak makineden çıkması amacıyla içerisinde parlatıcı eklenmiş türleri de bulunmaktadır. Bulaşık deterjanlarının elde yıkama için olanları ise daha güçlü formüllerle oluşturulmuştur. Çünkü elde yıkama her zaman makineye göre daha fazla uğraş gerektirmektedir. Bu konuda kullanabileceğiniz markaların başında Incia gelmektedir. Doğal içeriği ile rahatlıkla kullanabileceğiniz bir markadır.
Kurumuş bulaşık kalıntılarını çıkarmaya yardımcı olmaktadır. Tabak, bardak gibi mutfak ürünlerinin daha sağlıklı şekilde temizlenmesine katkı sağlar. Yağı, kiri anında güçlü formülleri ile temizleyerek fark yaratır.
Bulaşık deterjanları doğal veya az kimyasal ürünler ile www.narecza.com adresinden temin edebileceğiniz durumdadır. Sizler de ünlü markaların bulaşık deterjanlarını firmamızdan daha uygun fiyatlara sipariş verebilirsiniz. Hem indirim seçenekleri hem de ödeme kolaylığı sağlaması ile firmamız hem cebinize hem de sağlığınıza dosttur. Bir bulaşık deterjanı deyip geçmeyin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı