x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
1 2 3 4 5
Ren
Sırala:
1 2 3 4 5

Ren

Ren Clean Skincare 2000 yılında İngiltere’de pazara çıkmıştır. Dünyaca ünlü İngiliz marka kurucuları Robert Calcraft ve Antony Buck dermakozmetik sahasında cilt bakımına yeni bir yaklaşım getirebilmek için çalışmalar başlatmıştır. Ren markasının temelinde cildin hassasiyetinin giderilmesine yardımcı olacak, sentetik olmayan, temiz, etkili kullanım sağlayan ürünler vardır.
Ren isim olarak İskandinav dilinde temiz anlamına gelmektedir. Kuruluşundan itibaren kanıtladığı etkileri ile tüketicileri esir alan marka 50’den fazla ülkede hizmet sunmaktadır. Ren Skincare felsefesi 3 aşamadan oluşuyor. Etkinlik, Temizlik, Memnuniyet. 3p olarak nitelendirilen bu zincir ile bakım muhteşem bir keyfe dönüşüyor.
 
Etkinlik: Ren ürünleri son derece etkili ürünlerdir. Cilt ürünlerinde çığır açan formülasyonları ve yüksek teknolojileri birleşerek özenle testlerden geçer ve klinik olarak kanıtlanmış sonuçlarla tüketicilerine sunulur.
 
Temizlik: Ren ürünleri bitkisel içeriklere sahiptir. Ürün içerisinde sadece bitkiler ve mineraller bulunur. Ürün formülasyonunda bulunan Sirtüin aktivatörler, temel yağ asitleri bakımından zengin spirulina ve sarkmaları önleyen perlekan aktivatörleri ile doğal botoks etkisi gösteren peptitler gibi bileşenleri bulunur.
 
Memnuniyet: Ren ürünleri her cilt tipine uygun içeriğiyle kullanıldığında hissedilen doku, koku ve deneyim fazlasıyla keyif verici olacaktır. Her tür cilt sorununa yönelik olarak geliştirmiş olduğu ürünleri ile ileri teknolojiyi kullanarak ürün kalitesinden ödün vermeden çözüm üretir.

Felsefesindeki 3P kuralı Ren markasını üstün nitelikli marka konumuna getirir. Bunun yanında Ren, 5 prensip esasına dayalı olarakta çalışmalarına değer katar. Doğru Tutum, Doğru Bilim, Doğru Bileşenler, Doğru Ürün Deneyimi, Doğru Çevresel Duyarlılık olmak üzere bu 5 prensip ile kalitesinden ödün vermeden mükemmeli yakalamaya çalışır.

  • Doğru Tutum Prensibi; maliyet önemli olmaksızın şüpheci yaklaşım yerine çözüm üretmeyi ve durağanlık yerine değişimi tercih etmeyi açıklar.
  • Doğru Bilim; cilde temiz, etkin, keyifli bakım için kozmetikte çığır açmış ürünleri geliştirmekte ve sunumunda öncülük etmektedir.
  • Doğru Bileşenler; cilde dost olmayan maddeler içermeyen ürünleri sağlıklı ve temiz bir bakımı garantiler. Ren ürünleri sentetik koku vericiler, mineral yağlar, petrol bileşenleri, sülfat, renk vericiler, paraben içermemektedir.
  • Doğru Ürün Deneyimi; ürünlerin doğru belirlenmesi ve marka seçimi etkili bir bakım için son derece önemlidir. Doğru ürün deneyimi sonrası artan keyif ve sağlık domino etkisi yaratarak herkesi etkisi altına alacaktır.
  • Doğru Çevresel Duyarlılık; Ren sınırlı kaynakları dikkatli şekilde kullanarak doğaya karşı saygısını göstermektedir. Çevreye duyarlı olarak gereken bağışların yapılmasını da sağlamaktadır.

Ren Skincare Yüz ve Vücut bakımında etkin içerikli ürünleri ile hizmet vermekte ve tüm ihtiyaçları karşılamaktadır. Ürünleri tüm cilt tiplerine hitap eder. Normal, akneli, kuru, hassas, yağlı, karma ciltlere yönelik geliştirdiği nemlendiriciler, temizlik jelleri, kremler, maskeler, tonikler, serum, göz bakımı, güneş bakımı gibi ürünlerle hizmet sunmaktadır. Vücut bakımında da vücut yağları, nemlendiriciler, selülit bakımı, el bakımı, peeling gibi ürünler bulunmaktadır. Ren Skincare ile eşsiz bir bakım yaparak kendinizi şımartabilirsiniz.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.