x
Siva Derm SOS Cilt Kremi 50 ml

Siva Derm SOS Cilt Kremi 50 ml

Daha fazla Siva Derm ürünü
Barkod: 8699986260151
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
100,00 TL(KDV DAHİL)
MiktarMarka : Siva Derm
Ürün Serisi : Cilt Hastalıkları
Boyut : 50 ml
Güncelleme Tarihi : 26.10.2016 - Çarşamba
Özet Bilgi : Cildi besler, canlandırır ve nemlendirici bakım uygular. Cilt yüzeyini koruyan bakım kremi, cilt bariyerine gereken desteği sunar. Cildi yumuşatan krem sayesinde pürüzsüzleştirici etki sağlanır, ferahlatıcı ve pürüzsüzleştirici etki sunar. İçeriğindeki aktifler sayesinde maksimum koruma sağlayan ürün, zararlı olan etkileri ciltten uzaklaştırır. Ürün sabah ve akşam günde kez cilt yüzeyine uygulanır.
Siva Derm SOS Cilt Kremi 50 ml

Cilt için özel olarak geliştirilmiş olan ürün, hassasiyet ve kızarıklığın giderilmesine yardımcı olur. Cildin beslenip korunmasına ve rahatlamasına destek olur. Dermatolojik olarak test edilmiş olan ürün, Hipoalerjenik, Non-Komedojeniktir ve paraben içermez. İçerisindeki; %2,5 Shea yağı ; besler. %1 Avakado Yağı ; yeniden yapılandırır. % 2 Pamuk yağı ; sakinleştirir. %2 keten tohumu yağı ; Yatıştırır. %7 Gliserin, Nemlendirir. %4 Anti-iritant bitkisel içerik; Cildin toleransını yükseltir, enflamasyonu durdurur. Siva Derm SOS Cilt Kremi 50 ml, gereken nemlendirici ve beleyici bakıma imkan tanır. İçerdiği aktifler sayesinde cilt hassasiyetini sağlar, yapılandırıcı etki sunar. Cilde zarar vermeyen ürün, tahrişlerin azalmasına destek olur, cilt bariyeri üzerinde olumlu etki sunan ürün, cilde zarar vermez, saf bakım imkanı sunan ürün, düşük toleranslıdır ve tahrişleri giderir, yumuşatır, gerginlik hissini ciltten uzaklaştırır.

Siva Derm SOS Cilt Kremi 50 ml Özellikleri:

Cildi dış etkenlere karşı koruyan ürün, zararlı aktiflerden yüksek düzeyde korumayı destekler. Cildin korunmasına yardımcı olur. Cilt bariyerini yeniden yapılandırır ve uzun süreli korumaya yardımcı olur. Cilde zarar vermez en saf ve asgari düzeyde formüle edilmiş ürün tahriş giderici özelliği ile cildi yumuşatır ve gerginlik hissini ciltten uzaklaştırır. Besleyici, yatıştırıcı ve yapılandırıcı özelliklidir. Siva Derm SOS Cilt Kremi 50 ml, tahriş olan ciltleri hızla yatıştırır ve canlandırır. Parfüm ve paraben içermeyen ürün, cilt hassasiyetinin kaynağına iner ve cilt tahrişlerini giderici etki sunar. Uzun süreli bakıma yardımcı olur. Rahatlatıcı etki sunar, cildi yumuşatır, gerginliğin azlamasına yardımcı olur.

Cilde Etkisi: Cildi besleyen ürün nemlendirici bakıma destek olur. Ürün cildin hassasiyetine karşı korumaya yardım eder. Gerginlik hissini azaltır, rahatlatıcı ve ferahlatıcı bakım imkanı sağlar. Cilt bariyeri geliştiren ürün, cildi yumuşatır ve pürüzsüzleştirir. Güçlü etkisi ile maksimum cilt desteği sunar. İçerdiği aktifler ile maksimum cilt bakımına yardımcı olur, zararlı etkileri uzaklaştırır.

Uygulanan Bölge: Cilt yüzeyine uygulanır. Yüz ve boyun bölgesine destek olur.

Kullanım Şekli: Temizlenmiş olan cilde sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa uygulanır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Ürün uygun ölçüde cilt yüzeyine uygulanır. 50 ml olarak sunulur.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulama yapılmalıdır.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.