x
-%20
Peter Thomas Roth Glycolic Acid 10% Moisturizer 65 ml

Peter Thomas Roth Glycolic Acid 10% Moisturizer 65 ml

Daha fazla Peter Thomas Roth ürünü
Barkod: 670367203026
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
305,00 TL
244,00 TL(KDV DAHİL)
MiktarMarka : Peter Thomas Roth
Ürün Serisi : Nemlendiriciler
Boyut : 65 ml
Güncelleme Tarihi : 27.02.2017 - Pazartesi
Özet Bilgi : Kokusuz formülüyle parfüme karşı alerjisi olanların da rahatlıkla kullanılabileceği cildin gençleşmesine ve yenilenmesine destek olmak ve nem takviyesinde bulunmak için geliştirilen losyon formlu üründür. Glikolik asit (AHA) içeren formülü cildin onarılmasına ve yenilenmesine katkıda bulunur. Aloe vera, A ve E vitaminleriyle zenginleştirilen ürün yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkide bulunur.
Peter Thomas Roth Glycolic Acid 10% Moisturizer 65 ml

Gençleştiren tazelik…

Cildin tazelenmesini, güzel ve genç görünmesini sağlamaya yönelik geliştirilmiş cilt bakım ürünüdür.
Özel formüllü ve geliştirilmiş lüks bileşimdir. Glikolikasitin kibar, patentli ağır salınımlı formda üründür. Gelişmiş cilt yenileme özelliği bulunur. Ürün gelişmiş yapıda kokusuz özellikte cilt bakım ürünlerindendir. Peter Thomas Roth Glycolic Acid 10% Moisturizer, ciltte kesinlikle yağlı, yapışkan his uyandırmaz. Hassas yapıdaki cilt tipleri haricinde tüm cilt tiplerine uygun özellikte geliştirilmiştir.

Vücuttaki Etkisi

Cildin yenilenmesini güçlendirip hızlandırır. Ciltteki kırışıklık, ince çizgi ve pürüzlerin giderilmesini sağlar. Yaşlılık belirtilerinin ortadan kalkmasına yardımcı olur ve pürüzsüz, berrak ve de canlı cilt görünümüne vesile olur. Cildin kibarca soyulmasını ve yenilenme döngüsünün etkinleştirilmesini sağlar. Peter Thomas Roth Glycolic Acid 10% Moisturizer ürünü, Cildi koruyup besler, akabinde ise onarım yapar. Cildin yatıştırılmasında ve yoğun biçimde nemlendirilmesinde etkilidir. Neticede eşsiz berraklıkta taze, genç ve dinamik yapıda cilt görünümüne vesile olur.

Uygulandığı Bölge

Sadece göz çevresi haricinde yüz bölgesine, özellikle de T-Bölgesine uygulanır.

Kullanım Şekli

Cilt iyice temizlendikten sonra kurulanıp tonik uygulaması yapılır. Tonik uygulamasının akabinde cilde uygulanır. İlaveten farklı işlem yapılmadan sadece güneş koruyucu ürün uygulaması yapılmalıdır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı

Her gün sabah ve akşam veyahut da zaman aşımlı olarak günde bir veya iki defa cilde uygulanır. Ne az, ne de çok denilebilecek miktarda kullanılması makbuldür. Bu şahane kıvamda ve etkili özellikteki cilt bakım ürünü 63 ml olarak sunulmaktadır.

Not: “Göz ve göz çevresinden uzak tutulması ve sadece yüze kullanılması gerekmektedir. Önemli olan husus; temiz ve kuru cilde tonik uygulaması sonrasında kullanılması ve ardından ise güneş koruyucu krem uygulanmasıdır.”
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.