x
sadsad x
asdasd
-%40
Perricone MD Concentrated Restorative Cream 59 ml Canlılık Verici Bakım Kremi

Perricone MD Concentrated Restorative Cream 59 ml Canlılık Verici Bakım Kremi

Daha fazla Perricone MD ürünü
Barkod: 651473522300
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
1.046,00 TL
627,60 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Perricone MD
Ürün Serisi : Anti Aging ve Kırışıklık
Boyut : 59 ml
Güncelleme Tarihi : 15.01.2019 - Salı
Özet Bilgi : Perricone MD Canlılık Verici Bakım Kremi ciltte yer alan çizgi, kırışıklık, renk tonu farklılıkları gibi kusurları minimuma indirir. Cildi besleyerek korur. Düzenli kullanım sonucunda donuk ve mat ciltlerin canlı ve aydınlık görünüm kazanmasına yardımcı olur.
Perricone MD Concentrated Restorative Treatment 59 ML Cilt Düzenleyici Krem

Perricone MD Concentrated Restorative Treatment 59 ML Cilt Düzenleyici Krem, ciltte mevcut hasarlı bölgelerin onarılması ve yenilenmesine yardımcı olan özel bir cilt bakım ürünüdür. Çizgi, kırışıklık ve renk tonu farklılıkları gibi sorunlu durumların en aza indirilmesine de katkı sağlar. Perricone MD Concentrated Restorative Treatment 59 ML Cilt Düzenleyici Krem, düzenli kullanılması halinde donuk ve mat ciltlerin aydınlatılmasında etkili sonuçlar verir. Kendine has özel formülü ile ciltte kolajen üretimini artırarak cildin yapısının düzenlenmesine yardımcı olur.

Perricone MD Concentrated Restorative Treatment 59 ML Cilt Düzenleyici Krem Özellikleri:

Perricone MD Concentrated Restorative Treatment 59 ML Cilt Düzenleyici Krem cilt yapısının yeniden düzenlenmesinde oldukça etkili özel bir bakım ürünüdür. Cildin doğal yapısı ve ihtiyacı düşünülerek özel olarak hazırlanan içeriğinde, DMAE, Glikolik asit, Vitamin C Ester bulunur. Tüm cilt tipleri ve günlük kullanım için uygundur.

Vücuda Etkisi: Perricone MD Concentrated Restorative Treatment 59 ML Cilt Düzenleyici Krem ciltte mevcut kırışıklık ve çizgilerin en aza indirilmesi ve yenilerinin oluşumunun yavaşlatılmasına yardımcı olan etkili bir cilt bakım ürünüdür. Donuk ve mat ciltlere aydınlık bir görünüm verilmesine de katkı sağlar. Özel içeriği sayesinde kolajen üretiminin artırılması ve cildin yeniden düzenlenmesinde oldukça etkili sonuçlar verir.

Uygulanan Bölge: Yüz-Boyun-Dekolte

Kullanım Şekli: Perricone MD Concentrated Restorative Treatment 59 ML Cilt Düzenleyici Krem cilt tipi ve ihtiyaca göre bir miktar alınıp, akşamları temiz cilde uygulama yapılır.

Not: Ürünün gözle temas etmemesine dikkat edilmeli. Temas halinde gözler bol su ile durulanmalıdır.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.