x
sadsad x
asdasd
-%30
DermaPlus MD Zinclear SPF 30 Tinted Güneş Koruyucu
  • DermaPlus MD Zinclear SPF 30 Tinted Güneş Koruyucu
  • DermaPlus MD Zinclear SPF 30 Tinted Güneş Koruyucu

DermaPlus MD Zinclear SPF 30 Tinted Güneş Koruyucu

Daha fazla Derma Plus ürünü
Barkod: 8397047002191
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
209,00 TL
146,30 TL(KDV DAHİL)

Renk Seçiniz

MiktarMarka : DermaPlus
Ürün Serisi : Güneş Kremleri
Boyut : 56 g
Güncelleme Tarihi : 28.06.2018 - Perşembe
Özet Bilgi : Güneşten sağlıklı bir şekilde faydalanmayı mümkün kılan ürün güzel ve dengeli bir şekilde bronzlaşmanıza yardımcı olur. güneşin cilt üzerinde yaratabileceği tahribatları nötralize ederek sağlıklı ve pürüzsüz cilt gelişimine katkıda bulunur. Güneşlenme sırasında verdiği nem desteği cildin kurumasını engeller.
DermaPlus Md ZinClear SPF30 Tinted

Sağlıklı bir bronzluğa sahip olmak için, cilt tipine ve ihtiyacına uygun güneş bakım koruyucularının kullanılmasını büyük bir önem taşımaktadır. Güneş ışınlarının, cilt üzerindeki etkileri, mevsim ya da sıcaklık koşullarına göre değişmediğinden soğuk havalarda da cildin korunması ve onarılması için en az 30 faktörlü bir güneş koruyucu ürününden faydalanılması gerekmektedir. En az 30 faktörlü güneş koruyucusunun kullanılmaması, güneşin ultraviyole A ve B ışınlarının, cilt tarafından emiliminin gerçekleşmesine yol açmakta ve cildin yaşlanma prosesini hızlandırmaktadır.

Güneşin zararlı ışınları, vücuttaki kök hücreleri etkileyerek kolajen proteinini azaltmakta ve daha ince ve pürüzlü bir ten görünümüne sebep olmaktadır. Bunun yanında, uzun süre güneşe maruz kalma; güneş yanığı, bağışıklık sisteminin baskılanması, deri kalınlaşması, cilt lekelenmeleri, çillenme, solar keratoz, cilt kanseri, DNA hasarı ve katarakt gibi çeşitli problemlere neden olmaktadır. Tamamen fiziksel filtre ve antioksidan etkili mineral öz içeren DermaPlus Md ZinClear SPF30 Tinted in güneşe çıkılmadan en az 30 dk. önce sürülmesi, güneşin zararlı ışınlara karşı cildin korunmasına yardımcı olacaktır.

DermaPlus Md ZinClear SPF30 Tinted, web sitemizde, sizlere uygun fiyata sunulmaktadır; bu fırsatı kaçırmayınız!

Vücuda Etkisi:

Çinko oksit özü ile zenginleştirilmiş içeriği sayesinde DermaPlus Md ZinClear SPF30 Tinted, kullanıldığı anda cildi yatıştırarak, beyaz bir kalıntı bırakmadan kolay bir şekilde emilir. Sahip olduğu antioksidanlar ile bu eşsiz 30 faktörlü güneş koruyucu ürünü, cildin, güneşin UVA ve UVB gibi zararlı ışınlarına karşı korunmasında doğal bir bariyer görevi görür ve cildin yaşlanması sürecini yavaşlatarak kırışıklıkların oluşumunu engeller. Vücuttaki D vitaminin sentezinin sağlanmasına katkı sağlayan güneşin faydalı ışınlarının, vücut tarafından absorbe edilmesini sağlar. Güneş yanığı, deri kalınlaşması, cilt lekelenmeleri, çillenme, cilt kanseri ve DNA hasarı gibi sık karşılaşılan cilt sorunlarının önüne geçilmesinde etkin bir rol oynar. Serbest radikallerle savaşarak cildin DNA hasarlarını iyileştirir. Düzenli kullanılması sonucunda; cilde ekstra yumuşaklık kazandırarak pürüzsüz bir görünümün elde edilmesine ve kişinin kendisini daha iyi hissetmesine destek olur.

Uygulanan Bölge:

Tüm vücuda eşit miktarda uygulayınız.

Kullanım Şekli:

Tüm cildinize masaj yaparak uygulayınız.

Kullanım Miktarı ve Zamanı:

En etkili sonucu alabilmek için, güneşe çıkılmadan en az 30 dk. önce kullanılmalıdır. Gerekli görülen durumlarda ürün kullanımı tekrarlanabilir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.