sadsad x
asdasd

Cosmed Güneş Kremi

UVA ve UVB ışınlarına çok fazla maruz kalmak, bilindiği üzere cilt kanseri riskini arttırmaktadır. Güneş ışığı UVA ve UVB ışınının ana kaynağı olmakla birlikte, sağlığımız için faydası da olan güneşten tamamiyle kaçınılması mümkün değildir. Vucudumuzda D vitamininin büyük bir kısmı güneş ışınları ile üretilmektedir. D vitamini kalsiyum ve fosfor miktarına etki ederek sağlıklı bir kemik yapısına sahip olmamıza olanak sağlamaktadır. Bu nedenle güneşe çıkılması, ancak ışınlara korunmasız maruz kalınmaması sağlığımız açısından önemlidir. Pek çok insan güneş ışınlarından korunmak üzere deniz veya havuz kenarında güneşlenirken koruyucu krem kullanmaktadır. Oysa güneş ışınlarına maruz kalınan kısım yalnızca bu değildir. Aslında tüm dışarıda gerçekleşen etkinliklerde; spor, oyun vb. koruyucukrem kullanılması gerekir.

Uzun süre güneş ışığına maruz kalan ciltlerin çabuk yaşlandığı gözlemlenmektedir. Cilde esnekliğini veren elastinin fazla güneşe bağlı olarak zarar görmesi ile ciltte sarkmalar görülür. Ayrıca özellikle açık tenlilerde görülen cilt lekeleri ve çiller, yine korunmasız güneş ışığı nedeniyle oluşur. Ülkemizde yerli ve kaliteli ürün üretimi iddiasına sahip Ege Kimya Teknoloji tarafından ISO standartlarına ve İyi Üretim Uygulamaları kurallarına (Good Manufacturing Practices) uygun olarak üretilen Cosmed Güneş Kremi ürünleri cildi UVA ve UVB ışınlarına karşı korumak amacı ile üretilmiştir.
Cosmed Güneş Koruyucu SPF 30 Losyon: Güneşe çıkmadan 30 dakika önce cilde uygulanması gereken koruyucu losyon içeriğindeki Ectoin ile UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlarken, bitkisel içerikli Allantoin ile gergin ve kurumuş cildin sakinleşmesine ve yenilenmesine olanak sağlar. Ürünü gün içinde belirlenen aralıklarla ve özellikle deniz ve hazur sonrası tekrar tatbik edilmesi faydalı olacaktır.

Cosmed Güneş Koruyucu SPF 50 Yüz Kremi: Sürekli güneşe maruz kalan yüz bölgesinin zararlı ışınlardan korunması için özellikli bir ürün kullanılması gerekir. Cosmed Güneş Koruyucu SPF 30 Losyon gibi Ectoin ve Allantoin içeren yüz bölgesine özel Cosmed güneş koruyucu SPF 50 krem aynı zamanda aloe vera özleri de içerir. Yıpranmış ciltlerin nem kazanmasını sağlayan aloe vera ile cilt aynı zamanda yumuşak ve prüzsüz görünür.

Cosmed Güneş Kremi

Cosmed Güneş KremiUVA ve UVB ışınlarına çok fazla maruz kalmak, bilindiği üzere cilt kanseri riskini arttırmaktadır. Güneş ışığı UVA ve UVB ışınının ana kaynağı olmakla birlikte, sağlığımız için faydası da olan güneşten tamamiyle kaçınılması mümkün değildir. Vucudumuzda D vitamininin büyük bir kısmı güneş ışınları ile üretilmektedir. D vitamini kalsiyum ve fosfor miktarına etki ederek sağlıklı bir kemik yapısına sahip olmamıza olanak sağlamaktadır. Bu nedenle güneşe çıkılması, ancak ışınlara korunmasız maruz kalınmaması sağlığımız açısından önemlidir. Pek çok insan güneş ışınlarından korunmak üzere deniz veya havuz kenarında güneşlenirken koruyucu krem kullanmaktadır. Oysa güneş ışınlarına maruz kalınan kısım yalnızca bu değildir. Aslında tüm dışarıda gerçekleşen etkinliklerde; spor, oyun vb. koruyucukrem kullanılması gerekir. Uzun süre güneş ışığına maruz kalan ciltlerin çabuk yaşlandığı gözlemlenmektedir. Cilde esnekliğini veren elastinin fazla güneşe bağlı olarak zarar görmesi ile ciltte sarkmalar görülür. Ayrıca özellikle açık tenlilerde görülen cilt lekeleri ve çiller, yine korunmasız güneş ışığı nedeniyle oluşur. Ülkemizde yerli ve kaliteli ürün üretimi iddiasına sahip Ege Kimya Teknoloji tarafından ISO standartlarına ve İyi Üretim Uygulamaları kurallarına (Good Manufacturing Practices) uygun olarak üretilen Cosmed Güneş Kremi ürünleri cildi UVA ve UVB ışınlarına karşı korumak amacı ile üretilmiştir. Cosmed Güneş Koruyucu SPF 30 Losyon: Güneşe çıkmadan 30 dakika önce cilde uygulanması gereken koruyucu losyon içeriğindeki Ectoin ile UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlarken, bitkisel içerikli Allantoin ile gergin ve kurumuş cildin sakinleşmesine ve yenilenmesine olanak sağlar. Ürünü gün içinde belirlenen aralıklarla ve özellikle deniz ve hazur sonrası tekrar tatbik edilmesi faydalı olacaktır. Cosmed Güneş Koruyucu SPF 50 Yüz Kremi: Sürekli güneşe maruz kalan yüz bölgesinin zararlı ışınlardan korunması için özellikli bir ürün kullanılması gerekir. Cosmed Güneş Koruyucu SPF 30 Losyon gibi Ectoin ve Allantoin içeren yüz bölgesine özel Cosmed güneş koruyucu SPF 50 krem aynı zamanda aloe vera özleri de içerir. Yıpranmış ciltlerin nem kazanmasını sağlayan aloe vera ile cilt aynı zamanda yumuşak ve prüzsüz görünür.

Caudalie Vinosource
Sıralama seçin
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı