sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
%25
Kargo
Bedava
%25
195,00 TL
146,25 TL
Kargo
Bedava
%25
%25
175,00 TL
131,25 TL
%25
Kargo
Bedava
%25
210,00 TL
157,50 TL
Kargo
Bedava
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Caudalie Güneş Kremi Çeşitleri

Güneş, özellikle D Vitamini açısından oldukça zengindir. D Vitamini, bağışıklık sistemini güçlendirmeye, kas ve sinir sistemini dengelemeye yardımcı olur. Diyabet riskini azaltmaya destek verir. Solunum enfeksiyonlarını azaltmaya yardım eder. Yapılan araştırmalar D vitamininin depresyona karşı da etkili olduğunu göstermektedir. D Vitaminin insan sağlığı açısından birçok faydası olsa da güneşten gelen UVA ve UVB ışınları cilt sağlığını olumsuz etkilemektedir. Bu ışınlar cildin erken yaşlanma belirtileri göstermesine, cilt yüzeyinde yanık, leke gibi sorunlar oluşmasına ve cilt kanseri gibi ciddi hasarlara yol açabilmektedir. Bu nedenle yaz kış fark etmeden her mevsim güneşten gelen ışınlara doğrudan maruz kalmamak çok önemlidir.
Cildimizi güneşten gelen zararlı ışınlara karşı korumamıza yardımcı olmak için güneş kremleri geliştirilmektedir. Bu ürünler, cilt yüzeyinde bir tabaka oluşturarak UVA ve UVB ışınlarının cilde zarar vermesine engel olmaya destek verir. Birçok marka cildi güneşten korumanın önemini bilerek bu konuda ürünler geliştirmektedir. Caudalie Güneş Kremlerinin farkı ise markanın saflığından gelmektedir.
Caudalie, Fransız menşeli bir markadır. Kurulduğu ilk günden beri cilt sağlığınıza en saf içeriklerle yaklaşmaya çalışır. Bunun yanı sıra doğa ve hayvan dostu bir yaklaşıma sahiptir. Bu nedenle ürünlerinin hiçbirini hayvanlar üzerinde test etmez. Plastik ambalajlar kullanmaz ve geri dönüştürebilir ürünler tercih eder. Markanın en büyük gücü üzüm ekstresi ve asma yaprağından gelmektedir. Tüm ürünlerinde bu iki güçlü bileşeni kullanan marka cilt yüzeyinde oldukça etkili sonuçlar elde etmeyi başararak kullanıcılarının gönlünde önemli bir yer kazanmıştır. Ayrıca Caudalie tüm ürünlerini hipoalerjenik olarak geliştirir. Bu sayede en hassas ciltlerde bile herhangi bir reaksiyona neden olmaz.
SPF adı verilen güneş koruma faktörü değerleri, güneşten gelen zararlı ışınlara karşı cildinizi ne kadar koruyabileceğinizi anlamanıza yardımcı olur. Buna göre SPF30 içeren bir ürün cildinizi bir ya da iki saat kadar korumaya destek verirken SPF50 içeren bir ürün cildinizi iki ya da üç saat kadar koruyabilir. Bu nedenle güneş koruyucu ürünlerinin sık sık yenilenmesi tavsiye edilir. Güneş koruma değeri ne olursa olsun Caudalie Güneş Kremi, cildinizi ve doğayı koruyacak şekilde geliştirilmektedir. Her cilt sorununa yönelik olarak güneş kremleri bulunmaktadır. Kuru ciltler için geliştirdiği güneş kremleri ile cildinizi hem güneşten gelen zararlı ışınlara karşı korumaya hem de cildinizin nem dengesinin sağlanmasına yardım eder.Yaşlanma karşıtı etkili güneş kremleri ile cildinizi güneşten korurken yaşlanma belirtileriyle de savaşmanıza destek verir. Cildinizi güvenle korurken cildinizin bakımını da kazandırmaya özen gösterir.
Caudalie güneş kremlerini sitemizden detaylı olarak inceleyerek size en uygun olan ürünü kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Tüm ürünler orijinaldir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı