Loop Markanın tüm ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz.

Byopecia Multiplex 60 Tablet

Ürün Kodu: T24197
Barkod: 8681608266016
 • Takviye edici gıda
 • Dökülme Karşıtı
 • Multivitamin ve Minerallar, Biotin içeriği
 • 60 tablet
SATIŞ FİYATI
359,10 TL
SATIŞ FİYATI
359,10 TL
HAVALE FİYATI
351,92 TL
HAVALE FİYATI
351,92 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Bu Ürüne Ait Avantajlı Sepetler
 • ÜRÜN BİLGİLERİ
 • Ödeme Seçenekleri
 • Byopecia Multiplex Nedir?

  Byopecia Multiplex çok çeşitli içerikleri ile multivitamin ailesi arasında yer alıyor. İçeriğindeki patentli 22 etken madde ile saç dökülmelerine karşı mücadele eden Byopecia Multiplex tablet formunda olup bir şişesinde 60 adet tablet barındırıyor. Ürün, cam şişede muhafaza edildiği için de artı sağlıyor. Hem erkekler hem de kadınlara hitap eden Byopecia Multiplex multivitamini, vegan ve vejetaryen beslenme düzenine uygun olması ile de daha geniş bir kitleye hitap etmeyi başarıyor.

  Byopecia Multiplex 60 Tablet
  Byopecia Multiplex 60 Tablet

  İçeriğinde Ne Var?

  Byopecia Multiplex içeriği; patentli 22 etken maddeden meydana geliyor. Metilsülfonilmetan, Saw Palmetto (Cüce Palmiye), Panicum Miliaceum (Darı Tohumu), B1-B2-B3-B5-B6-B12 Vitaminlerine sahip olan bu takviyeler, ek olarak C-E Vitaminleri, Demir, Çinko, At Kuyruğu Ekstresi, L-Sistein, L-Metiyonin, Bal Kabağı Ekstresi, Ginkgo Biloba, Folik Asit içeriyor. Bunlar, farklı mg seviyelerinde ürünün içerisinde bulunuyor. Örneğin, Cüce Palmiye Ekstresi 320 mg miktarındayken Biotin içeriğinin miktarı ise 2500 mcg. Etken maddelerin hiçbirinde hayvansal yağ ve gıda olmadığı için de vegan ve vejetaryen beslenme düzenine uygun bir takviye olarak öne çıkıyor.

  Byopecia Multiplex Nasıl Kullanılır?

  Byopecia Multiplex nasıl kullanılır diyorsanız; öncelikle belirtmek gerekir ki ürün yetişkinlerin kullanımına uygun bir takviye. Tüm yetişkinler için uygun olan Byopecia Multiplex 60 tablet tercihen günde 2 defa kullanılıyor. Yemeklerden sonra sabah 1 tablet ve akşam 1 tablet olmak üzere günde 2 defa kullanılması öneriliyor. Tavsiye edilen günlük alım dozunu aşmayınız. Bununla beraber takviye edici gıdaların normal besinlerin yerine geçmediğini, hastalıkların önlenmesi için kullanılamayacağını, hamilelik ve emzirme dönemlerinde veya ilaç kullanılan durumlarda kullanımı için öncelikle doktora başvurulması gerektiğini unutmayınız.

  Bunu Biliyor Muydunuz?

  26.01.2017 tarih ve 29960 sayılı mükerrer Resmi Gazete’de yayımlanan Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği Gereğince dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir.

  %10
  İNDİRİM
  PİYASA FİYATI
  399,00 TL
 
Ürünlere Yapılan Yorumları Keşfedin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.