x
-%20
YoungBlood Gel Liner 3 gr
  • YoungBlood Gel Liner 3 gr
  • YoungBlood Gel Liner 3 gr

YoungBlood Gel Liner 3 gr

Daha fazla Youngblood ürünü
Barkod: 696137113036
- ,
5/ 5
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
119,00 TL
95,20 TL(KDV DAHİL)

Renk Seçiniz

Miktar


Marka : Youngblood
Ürün Serisi : Göz Farları
Boyut : 3 g
Güncelleme Tarihi : 02.03.2017 - Perşembe
Özet Bilgi : Lacivert renkli bu jel formlu liner kadınların makyajlarında vazgeçilmez unsurlarından olan eye liner'ın etkili bir çeşididir. Göz kapaklarında tahrişe neden olmaz. Lens kullanan kişilerin de kullanımına uygun bir üründür.
YoungBlood Gel Liner 3gr

Jel formlu liner kadınlar için vazgeçilmez makyaj malzemeleri arasında yer alır. Makyaj yaparken gözlere sürülen sürmeye benzer üründür. Göz kapağına sürülen ürün farklı renk seçenekleri ile tüketicilere sunulur. Sürülmesi noktasında zorluklar yaşanabilmektedir. Profesyonel bir sürüş sağlamak için düzgün hat üzerinden ince çizgi şeklinde çizilmesinde fayda bulunur. Etkili makyaj malzemesi göze zararı dokunmayacak malzemelerden üretilmiştir. YoungBlood Bazı durumlarda gözde hassasiyet ve alerjik reaksiyonlara neden olabilmektedirler.

Kullanımı sırasında dikkatli olunmasında fayda bulunur. Özellikle lens kullanan kişilerin dikkatli olmasında fayda vardır. Gözlerde meydana gelen kaşınma, hassasiyet, yaşarma, kızarma gibi şikayetler ürünün sağlıksız malzemeden ve içerikten oluştuğunu gösterir. Önerilen lacivert renkli gel liner her kadının makyaj setinde bulunması gereken bir üründür. Renkleri zengin uzun süre dayanıklı formüllüdür.

YoungBlood Gel Liner 3gr Özellikleri:

Lacivert renkli gel liner her kadının kullanması gereken vazgeçilmez bir makyaj ürünüdür. Kullanımı ile harika bir görünümü destekler. Renkleri zengindir ve uzun süreli dayanıklı formüle sahiptir. Likit formlu ürün kayan yapılıdır ve aynı zamanda da kalıcıdır. Herkesin uygulayabileceği kullanım kolaylığına sahiptir. İrritasyona neden olmayan bir üründür. %100 orjinal ürün göz kapağına sürülür. Etkili makyaj sağlayan ürün alerjik reaksiyona da neden olmaz. Gözlerde herhangi bir tahribata neden olmaz. Sağlıksız herhangi bir madde içermez. Kaşınma, yanma, tahriş gibi etkilere neden olmaz. Makyaj setinin vazgeçilmezleri arasında yer alan ürün zengin içeriği ile etkili bakım gerçekleştirir

Göze Çevresine Etkisi: Göz kapaklarını lacivert renkli yapısı ile boyar. Uzun süre dayanıklıdır ve kullanımı kolaydır. Tahribat ve tahrişlere neden olmayan ürün irritasyon gerçekleştirmez. Farklı renk seçenekleri bulunan markanın lacivert renkli liner jeli ile harika gözlere kavuşmak mümkündür.

Uygulanan Bölge: Göz kapaklarına uygulanan ürün zengin içeriklidir ve olmazsa olmaz malzemeler arasında yer almaktadır.

Kullanım Şekli: Göz kapaklarına uygulanan liner makyaj sırasında uygulanmaktadır.

Kullanım Sıklığı: Günlük kullanıma uygun olan ürün makyaj yapımı sırasında göz kapaklarına uygulanmaktadır. Ürün 3 gr olarak sunulur.

Not: Göz içi ile direkt olarak temas etmemelidir. Teması halinde bol su ile durulama yapılmalıdır.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.