sadsad x
asdasd

Proraso Erkek Bakım Ürünleri

Sıralama seçin
Kargo
Bedava
319,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
319,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
319,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
199,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
199,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
199,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
169,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
169,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 51 ürün görüntüleniyor.

Proraso

Proraso, İtalyan menşeli bir erkek tıraş bakım markasıdır. 1908 yılında Ludovice Martelli tarafından Floransa'da kurulmuştur. Tıraş sürecinin ve sonrasının konforlu bir şekilde gerçekleşmesine yardım eder. Yüz yıldan fazladır erkek bakımı için çalışan marka, kurulduğu ilk günden beri içeriklerinin doğallığından ve kalitesinden ödün vermemiştir.
Marka ürünlerini renklerine göre ayırmıştır. Yeşil seri; tıraş köpüğü, tıraş sabunu, tıraş losyonu, tıraş öncesi krem, tıraş kreminden oluşmaktadır. Bu seri hassas cilt tipleri de dâhil olmak üzere tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir. Formülünde yer alan Okaliptus yağı ile canlandırıcı etkiye sahiptir. Ayrıca formülünde bulunan mentol cildin serinlemesine de yardım eder. Ürünlerin hiçbiri paraben, silikon, mineral yağ ve yapay renklendirici içermez.
Kırmızı seri; tıraş köpüğü, tıraş kremi ve tıraş losyonundan oluşmaktadır. Kuru ve sert sakal tipine sahip olan kişiler için geliştirilmiştir. Formülünde yer alan Shea yağı ile cildin ve sakalların yumuşamasına, nemlenmesine yardım eder. Formülünde bulunan Sandal ağacı cildin yatışmasına da destek verir. Ürünlerin hiçbiri paraben, silikon, mineral yağ ve yapay renklendirici içermez.
Mavi Seri; tıraş kremi ve tıraş sonrası losyonundan oluşmaktadır. Tüm cilt tipleri için uygun olan bu ürünün formülünde Aloe Vera ve E Vitamini içermektedir. Bu iki güçlü bileşen, cildi nemlendirir, yatıştırır ve cildin beslenmesine destek olur. Bu sayede tıraş sürecinin de tıraş sonrası sürecin de konforlu bir şekilde gerçekleşmesine yardım eder. Ürünlerin hiçbiri paraben, silikon, alkol, mineral yağ ve yapay renklendirici içermez.
Beyaz seri; tıraş köpüğü, tıraş sabunu, tıraş losyonu, tıraş sonrası kremden oluşmaktadır. Yeşil çay ve Yulaf özü ile geliştirilen formülü ile hassas cilt tiplerin de kullanımına uygundur. Yeşil çay, cildin beslenmesine, onarılmasına ve sakinleşmesine yardım ederken Yulaf özü, cildi nemlendirerek yumuşatır. Bu sayede tıraş sürecinde ve tıraş sonrası süreçte cilt yüzeyinde tahriş gibi sorunlar meydana gelmez. Ürünlerin hiçbiri paraben, silikon, alkol, mineral yağ ve yapay renklendirici içermez.
Proraso markasının her serisinde yer alan tıraş sabunları, cilde kalın bir tabaka halinde yayılır. Bu sayede tıraş bıçağının cilt yüzeyinde yaratabileceği hasarı en aza indirir. Sabunlar genellikle yapıları ve formüllerinden dolayı cilt yüzeyinde kuruluğa neden olabilir. Marka, sabunlarında geliştirdiği özel formüller ile cildin beslenmesine, sakalların yumuşamasına yardım eder. Bu sayede hem tıraş süreci hem tıraş sonrası süreç konforlu bir şekilde geçer.
Markanın sakal bakımı için de geliştirdiği farklı ürünleri bulunmaktadır. Sakal bakım yağı, sakal balmı ile sakalarınızın yumuşak bir şekilde uzamasına destek verir. Bıyık bakım yağı bıyıkların yumuşak bir şekilde uzamasına yardım ederek cildinizde batma gibi sorunların yaşanmasına engel olur. Bıyık şekillendirici, bıyıklarınızın gün boyunca istediğiniz şekilde kalmasına yardım eder.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı