sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
%20
%20
119,50 TL
95,60 TL
%30
%30
109,50 TL
76,65 TL
%30
%30
124,50 TL
87,15 TL
%30
%30
99,50 TL
69,65 TL
%30
%30
109,50 TL
76,65 TL
%30
%30
87,50 TL
61,25 TL
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

Bioderma Sensibio Ürün Çeşitleri

Kurulduğu ilk yıllardan beri alanında uzman bir konumda olan Bioderma, cilt bakımınızın en iyi şekilde geçmesi için destek verir. Cilt sağlığına önem veren marka, güzelliğinizi korumak adına birçok araştırma yaparak ürünlerini geliştirmektedir. Formüllerdeki titiz tutumu ürünlerindeki kalite anlayışı sayesinde yıllardır sektörde öncü konumunu korumayı başarmıştır.
Bioderma her cilt sorunu için ayrı seriler geliştirir. Bu da hangi ürünü deneyeceğiniz konusunda size büyük kolaylık sağlamaktadır. Bioderma Sensibio serisi, hassas cilt tipleri için geliştirilmiştir. Ciltte hassasiyete neden olabilecek birçok neden vardır. Hassas cildinize uygun olmayan bir ürün ise cildinizdeki hassasiyet sorunlarını arttırabilir. Bu nedenle hassas cildinize uyumlu ürünler kullanmanız çok önemlidir. Sensibio, hassasiyet sorunlarını gün yüzüne çıkarmadan cildinizin bakımını gerçekleştirmenize yardımcı olur. Sağladığı yoğun nem ile cildin rahatlamasına destek verir.
Sensibio serisinde birçok ürün bulunsa da bunlardan en meşhuru Sensibio H2O’dur. Bu misel su, hassas cilt tipine sahip olan kişiler tarafından oldukça sevilmektedir. Yağ, kir, makyaj gibi her türlü kalıntıyı hiçbir hassasiyet sorununa neden olmadan pratik bir şekilde ciltten arındırmaya yardımcı olur. Durulama gerektirmez. Bu hızlı kullanımın yanı sıra sağladığı konfor nedeniyle sevenlerinin elinden düşmemektedir. Serinin bir diğer en çok sevilen ürünü ise Bioderma Sensibio Light’tır. Normal ve karma cilt tipine sahip olup da ciltlerinde hassasiyet sorunu yaşayan kişiler için geliştirilmiştir. Yoğun nemlendirici etkisi cilt toleransını yükseltmeye destek verir. Bu da hassasiyet sorunlarının yok olmasına yardım eder. Cildinizin gün boyunca en iyi görünümde kalması için destek olur. Karma cilt tiplerinde yağlanmaya neden olmaması onu ön plana çıkaran özelliklerden biridir. Bioderma Sensibio Rich; çok kuru ve hassas ciltler için geliştirilmiş bir günlük nemlendiricidir. Cildi besleyerek kuruluğun yarattığı hassasiyeti gidermeye yardım eder. Bioderma Sensibio DS+ Cream; yağlı cilt tipine sahip olup da cildinde kızarıklık yağlı pullanma gibi sorunlar yaşayan kişiler için geliştirilmiş hassas ciltler için nemlendirici kremdir.
Görüldüğü gibi Bioderma Sensibio serisinde hemen hemen her soruna yönelik bir ürün bulunmaktadır. Cildinizdeki sorunları belirleyerek kolay bir şekilde Bioderma’nın size uygun olan ürününe ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki tüm ürünler orijinaldir. Online olarak sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı