sadsad x
asdasd

Görünüm: 3 4
Toplam 58 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Diadermine

Diadermine 110 yıldan bu yana yenilikçi bir anti-aging ürün yelpazesi ile dermatolojik olarak hizmet sunmaktadır. Güzelliği bilgi ve deneyimin doğal bir sonucu olarak nitelendirebiliriz. Diadermine Laboratuvarları’nda uzman dermatologlar tarafından geliştirilen ileri teknoloji ile yenilikçi ürünler geliştirir ve üstün performans sağlar. Diadermine ürünleri, alerjik reaksiyon riskini azaltır şekilde geliştirilmiştir. Hassas ciltlere uygunluğu ile dermatologlar tarafından test edilmiştir. Her yaşa uygun yenilikçi ürünleri ile güzelliğiniz için mükemmel bir cilt sunar.

Temel Bakım ürünleri olan Diadermine Essentials Serisi'ni inceleyebiliriz. Seri, cildi korumak ve güçlendirmek için günlük bakım sağlar. Essentials, cildin pH'ını bozmaz ve cildi tozdan, kirden arındırmaya yardımcıdır. Temizleme sonrası cildin nemini arttırır. Nemli cilt, cildin yumuşak ve parlak olmasına yardımıcı olur. Hassas ciltlere duyarlı bakım serisi Diadermine High Tolerance; Hassas ciltler, ürün bakımından fazlasıyla etkilenir. Seçilen ürünlerin etkili ve düşük toleranslı ciltler için özel olarak geliştirilmiş olması gerekir. Diadermine High Tolerance serisi ile hassas ciltlere ideal bakım sağlanabilir. Paraben, silikon, ve parfüm içermeyen seri ürünleri içerisindeki ProFilaggrin, cildi korumaya alır ve derinlemesine nemlendirme sağlar. Diadermine High Tolerance bakım serisi; kolay emilen, rahatlatıcı ve nemlendirici özellikleri kanıtlanmış içerikleriyle fark yaratır. Paraben, silikon ve parfüm içermeyen Diadermine High Tolerance serisinde yer alan CC Krem, cilt kusurlarını ve lekelerini kapatıp, cilt tonunu düzenler.

Diadermine Lift Kırışıklara karşı gerçek performans; 30 yaş ve üzeri cilt bakımı için kullanılan ürünleri ile ideal bakımı sağlamak için geliştirilmiştir. Ürün zamanla ciltte oluşan gözle görülür kırışıklıklar için kullanılmaktadır. Sarkmalara karşı da geliştirilmiştir. Sıkılaştırıcı ve yoğun nemlendirme etkisi ile bakım sağlanır. Uzun süreli esneklik ve sıkılık için kolajen yoğunluğunu arttırarak sürekli olarak sıkı, yumuşak ve parlak bir cilt sağlar. Yoğun nemlendirici etkisi ile cilde komple bakım uygular.

Diadermine Lift+ Perfect Skin; Bu ürün 30 yaş ve üzeri için cilt bakımı için geliştirilmiştir. Cildin elastikiyetini sağlar ve sıkılığını korur. Aynı zamanda homojen dokuya ve güçlü bir yapıya haizdir. Cildin kaybettiği nemi yeniler ve ciltte oluşan kırışıklıkları giderir. cildin genç görünümünü kaybetmesi ile doğal rengindeki farklılıkları ve tondaki eşitsizlikleri giderir. Yaşlanma karşıtı Lift+ Perfect Skin ile cilde nem ve canlılık kazandırabilirsiniz. Kırışıklıkları gözle görülür biçimde azaltan ürün sıkılaştırıcı etki de sağlar.

Diadermine Lift+ Wrinkle Filler Serisi; 35 yaş ve üzeri cilt bakımı için kullanılmaktadır. Zamanla ortaya çıkan yaşlanma belirtilerini azaltmak için geliştirilen ürün serisi, mikro-yapılandırıcı hyaluronik asit ile cilde derinlemesine nüfus eder, kırışıklıkları doldurucu etki yapar. Hyaluronik-peptit kompleksi cilt yenilenmesini destekleyerek, cildin esnekliğini ve sıkılığını arttırır. Cildiniz daha sıkı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşur.

Lift + Instant Smoothing; 30 yaş ve üzeri cilt bakımı, 2 güçlü etkiyi aynı anda sunar. Öncelikle uzun süreli derinlemesine sıkılaştırıcı etki ve anında derinlemesine pürüzsüzleştirici etki. Ürünün hassas dokusu ve phyto-sıkılaştırıcılarla zenginleştirilmiş formülü, pürüzsüz bir görünüm sağlar. Cilde canlılık ve parlaklık kazandırır. Diadermine birden fazla kategoride sunduğu ürünleri ile her dönem gelişerek hizmet vermeye devam etmektedir. Sizde bu ürünleri tercih ederek bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.