sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%15
Kargo
Bedava
%15
217,00 TL
184,45 TL
Kargo
Bedava
%15
%15
130,00 TL
110,50 TL
Kargo
Bedava
145,00 TL
Kargo
Bedava
%15
%15
118,00 TL
100,30 TL
%15
%15
54,00 TL
45,90 TL
%30
%30
108,00 TL
75,60 TL
%15
%15
114,00 TL
96,90 TL
%35
%35
79,00 TL
51,35 TL
%15
Kargo
Bedava
%15
178,00 TL
151,30 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
188,00 TL
159,80 TL
Kargo
Bedava
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Svr Topialyse

Svr; Fransız menşeli bir markadır. Simone ve Robert Véret tarafından 1962 yılında kurulan marka, dermo-kozmetik ürünler geliştirmektedir. Cildinizin güzelliğini desteklemek için yola çıkan marka, kurulduğu ilk günden beri daha iyi bir cilt görünümü elde etmeniz için çabalamaktadır.
Svr; cilt sorunlarına özel olarak seriler geliştirmektedir. Hassas ciltlerden kuru ciltlere yağlı ciltlerden normal cilt tiplerine kadar her cilt sorununa yönelik özel formüllü ürünler geliştirerek cildinizin sağlığını destelemek için yardım eder. Markanın sektörde önemli bir konumda olması bu özel tutumudur.

Svr Topialyse; kuruluk nedeniyle cildinde tahriş, hassasiyet gibi sorunlar yaşayan kişiler için geliştirilmiş bir seridir. Cildin nem dengesini koruyamaması nedeniyle cildinizde kuruma durumu oluşabilir. Bu nedenle kuru cilt tiplerine yoğun bir nem desteği vermek ve bu nemi korumasına destek olmak gerekmektedir. Svr Topialyse serisi geliştirdiği ürünler ile cildinizin nem kaybı durumunu engellemeye ve cildinizin nemi dengelemesine yardım eder.

Kuru cilt tiplerinde genellikle en büyük sorun cildin temizlenme, arınma işleminde yaşanmaktadır. Cildi kir, yağ, makyaj gibi kalıntılardan temizlemeye yardımcı olan bu ürünler bazen formüllerinde yer alan bazı bileşenler nedeniyle cildin kuruluk durumunun artmasına neden olabilir. Svr Topialyse, özel olarak geliştirdiği ürünleri ile arındırma işleminden nemlendirme işlemine kadar her bir cilt bakım ürününde cildinizin dengelenmesine destek verir. Cildin savunma mekanizmasını güçlendirmeye yardım eder. Bu sayede cilt yüzeyinde meydana gelen durumların giderilmesi için çabalar.

Svr Topialyse serisinde krem, jel, balsam ya da yağ formunda ürünler bulabilirsiniz. Cildinizin sorunları ve ihtiyaçlarınız hangi ürünleri seçeceğiniz konusunda size yol göstermektedir. Yap formundaki gibi ürünler özellikle cildi makyaj gibi kalıntılardan arındırırken yoğun olarak nemlendirmeye yardım eder. Makyaj uygulamaları cildinizin hava almasını engeller. Bu nedenle cildinizdeki kuruma durumu artabilir. Yağ formundaki ürünler yoğun besleme özelliği ile cildinizin rahatlamasına yardım eder. Krem formdaki ürünler da yoğun nemlendirici özelliktedir ve cildinizin nem tutma kapasitesini arttırmaya destek verir. Özellikle nemlendiriciler bu formda geliştirilmiştir. Balsam, makyaj öncesi cildinize yoğun bir nem desteği sağlamaya hem de cildinizde bir baz oluşturmanıza destek olmanın yanı sıra yoğun nem ihtiyacının da giderilmesi için yardım edebilmektedir. Jel formdaki ürünleri ise genellikle temizleyici ürünlerdir ve cildinizdeki dengenin kurulmasına yardım eder. Cildinizi nazik bir şekilde arındırmaya yardımcı olan bu ürünler cildinizin hassasiyet sorunları yaşamadan diğer adıma hazırlanmasına destek vermektedir.
Svr Topialyse; ürünlerini kuru cildinizde güvenle kullanabilir ve cildinizin dengelenmesine destek verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı