sadsad x
asdasd
Lekeli Ciltlere Özel Bakım: Caudalie Vinoperfect!

Lekeli Ciltlere Özel Bakım: Caudalie Vinoperfect!

01 Eylül 2020

Eğer cildinizde leke probleminde mustaripseniz, özel formüllerle geliştirilmiş Caudalie Vinoperfect serisinin ürünleri tam da size göre! Serinin ürünleri, üst düzey arındırma etkisi barındırırlar. Bu sayede cildiniz olduğundan çok daha ışıltılı bir görünüm elde eder, cildinizde istediğiniz ferahlık hissini kolaylıkla kazanırsınız. Cildinizde biriken cansız hücreler, Caudali Vinoperfect ürünleri sayesinde sorunsuz bir şekilde cildinizden atılır ve böylece cildinizde yenilenme sağlanır. Ayrıca Caudalie Vinoperfect ürünlerinin sahip olduğu peeling etkisi, leke problemlerinizi en aza indirgemenizde size oldukça büyük yardım sağlar.

 

Seri, cildinizdeki renk tonu farklılıklarını dengelemenize yardımcı olur, aynı zamanda siyah nokta oluşumu gibi yan etkiler barındırmaz. Cildinizde lekesiz pürüzsüz bir görünüme bu seri ürünleri sayesinde kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

 

Caudalie’nin bu serisinde, leke karşıtı özellik barındıran pek çok kozmetik ürünü mevcuttur. Sizlere bu ürünler hakkında kısaca bahsedelim:

 

Caudalie Vinoperfect Glycolic Night Cream

Caudalie Vinoperfect Glycolic Night Cream

Caudalie Vinoperfect Glycolic Night Cream, gece boyu cildi büyük bir incelikle arındırır; böylece sabah rahatlamış bir ciltle uyanma sağlanır. Lekelerin görünümünü büyük ölçüde azaltmayı başaran ürün, aynı zamanda ciltte renk tonları arasındaki dengeyi sağlama konusunda da oldukça başarılı. Gece bakımlarını sizler için keyifli bir hale dönüştürecek olan bu krem sayesinde cildinizde pürüzsüz bir aydınlık elde edeceksiniz.

 

Caudalie Vinoperfect Serum

 Caudalie Vinoperfect serum

Caudalie Vinoperfect serum, koyu renkli lekeleri ortadan kaldırır ve yeni leke oluşumlarının önüne geçer. Kızarıklık oluşturmaya meyilli en hassas ciltler üzerinde bile oldukça başarılı etkiler bırakan serinin bu ürünü sayesinde daha ışıltılı bir cilt görünümü elde edebilir, cildinizdeki renk tonlarını dengeleyebilirsiniz. Caudalie Vinoperfect serisinin lekeler karşısındaki bu inanılmaz etkisi; özel formülünde barındırdığı, C vitamininden çok daha etkili viniferin maddesinden kaynaklanıyor. Özel formülle üretilmiş Caudalie bakım serumu sayesinde siz de lekelerinizden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

 

Caudalie Vinoperfect Tinted Fluide SPF 20

 Caudalie Vinoperfect Tinted Fluide SPF 20 40 ML

Serinin bu ürünü, açık ve koyu renk tonları olmak üzere kullanıcılarına iki farklı seçenek sunuyor. Caudalie Vinoperfect Tinted Fluide SPF 20, hafif ve yağ içermeyen dokusu sayesinde ciltte rahatsızlık hissi oluşturmama avantajına sahip. Güneş koruyucu özelliğinin yanında aynı zamanda cilt tonlarını eşitleme ve üst düzey leke karşıtı etkileri de barındıran ürün, tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

 

Caudalie Vinoperfect Day Perfecting Fluide SPF 20

 Caudalie Vinoperfect Day Perfecting Fluide SPF 20

Serinin güneş koruyucu nitelikteki bir diğer ürünü olan Caudalie Vinoperfect Day Perfecting Fluide SPF 20, mükemmel bir makyaj bazı olma özelliği taşıyor. Ürün; gözeneklerde sıkılaşmayı sağlar, sebum fazlalıklarını azaltmaya yardımcı olur. Cildi nemlendirir, aynı zamanda serinin diğer bütün ürünler gibi yüksek leke karşıtı nitelik barındırır. Caudalie Vinoperfect Day Perfecting Fluide SPF 20 sayesinde ışıltılı ve kusursuz bir cilt görünümü elde edebilirsiniz.

 

Caudalie Vinoperfect Concentrated Brightening Essence

 Caudalie Vinoperfect Concentrated Brightening Essence

Caudalie Vinoperfect Concentrated Brightening Essence, içeriğindeki glikolik asit sayesinde cildi ölü hücrelerden büyük ölçüde arındırır. Suya benzeyen yapısı sayesinde cilt tarafından çok hızlı bir şekilde emilir. Caudalie markasının imza niteliğindeki bileşeni olan üzüm suyu içeren ürün, pürüzsüz ve daha nemli bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur.

 

Caudalie Vinoperfect Dark Spot Correcting Hand Cream

 

Kuru ciltleri onaran ve besleyen özel formülü sayesinde Caudalie Vinoperfect Dark Spot Correcting El Kremi, ellerin gözle görülebilecek şekilde eşit renk tonlarını sağlama özelliğine sahiptir. İçeriğindeki avokado ve diğer çeşitli bileşenler sayesinde günün herhangi bir anında elleri derinlemesine besleyen Caudalie el kremi, lekeli cilt probleminize son verecek nitelikte bir ürün.

 

Caudalie Vinoperfect Dark Spot Correcting Moisturizer

 Caudalie Vinoperfect Dark Spot Correcting Moisturizer

Serinin diğer bütün ürünlerinde olduğu gibi Caudalie Vinoperfect Dark Spot Correcting Moisturizer de lekelerden arınmış nemli ve ışıltılı bir cilde ulaşmak isteyenler için özel olarak üretilmiştir. Ciltte yağlı bir his bırakmayan ürün, temiz cilde eşit oranda olacak şekilde uygulanır.

Caudali Vinoperfect serisinin tüm ürünlerini linkten inceleyebilirsiniz:

https://www.narecza.com/caudalie-vinoperfect

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı