x
sadsad x
asdasd
-%50
DDF Restoring Night Serum 25 ml Kuru Ciltler İçin Gece Bakım Serumu

DDF Restoring Night Serum 25 ml Kuru Ciltler İçin Gece Bakım Serumu

Daha fazla DDF ürünü
Barkod: 060748004845
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
377,00 TL
188,50 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : DDF
Ürün Serisi : Nemlendiriciler ve Losyonlar
Boyut : 25 ml
Güncelleme Tarihi : 07.12.2016 - Çarşamba
Özet Bilgi : Kuru ve olgun cilt tipleri için geliştirilen bakım serumudur. Cilt üzerindeki kırışıklıkların, lekelenmelerin, çizgilerin ve diğer yaşlanma belirtilerinin onarılmasına yardımcı olarak pürüzsüz ve taze cilt gelişimini destekler. Temizlenmiş cilde göz çevresinden uzak tutularak gece uygulanmalıdır.
DDF Restoring Night Serum Kuru Ciltler İçin Gece Bakım Serumu

DDF Restoring Night Serum Kuru Ciltler İçin Gece Bakım Serumu, normal, kuruma eğilimli, kuru ve çok nemsiz çilt tipleri için özel olarak formülize edilmiş bir üründür. Serum cildinizi derinlemesine güçlendirir ve cildin elasten yapısını dengeler.

Doğal nem oranını korur, kuruma, solgunluk, hafif kırışıklık gibi istenmeyen durumlara engel olmaya yardımcıdır. İkinci haftadan itibaren doğru uygulamayla gözle görülür sonuçlar elde edilir. DDF Restoring Night Serum Kuru Ciltler İçin Gece Bakım Serumu yüzde otuz oranında çizgilerin görünümünü azaltır ve düzenli kullanımda cilt yapısını sağlamlaştırır.


DDF Restoring Night Serum Kuru Ciltler İçin Gece Bakım Serumu Ürün Kullanımı

DDF Restoring Night Serum Kuru Ciltler İçin Gece Bakım Serumu özellikle gece kullanımı için üretilmiş bir üründür. Kullanılacağı yüzey temiz ve kuru olmalıdır. DDF Restoring Night Serum Kuru Ciltler İçin Gece Bakım Serumu göz ve göz çevresi gibi hassas bölgelere kullanılmaz. Dört damla ürün bir kullanım için yeterli miktardır. Parmak uçlarıyla yapılan masaj eşliğinde cilde yedirilir.


Ürün İçeriği:

  • Turmerik Kompleks (Hint safranı kökü, Vitamin B3,B5, E, Promatrixyl Pentapeptid, Gliserin) : Serbest radikal avcısı olan Turmerik Kompleks, ince çizgilerin ve kırışıkların görünümünü azaltır. Cildi sıkılaştırır ve nemlendirir.
  • Lys Lastine : Cilde yoğun nem verme özelliği olan bir bitkidir.
  • Kafein : Kan dolaşımını hızlandırarak, nemlenmesini artırır.
Ürün 25 ml'dir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.