sadsad x
asdasd

Toni Guy Ürünleri

Sıralama seçin
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.

Toni Guy

Saç bakımı ve güzelliği herkes için eşit derecede bir öneme sahiptir. Çoğu kişi ya kalitesiz ürün kullandığından ya da saç sorunlarını fark edemediğinden veyahut fark edip de önlem almadığından saçlarından olmaktadır. Bu gibi ve daha fazlası olan sorunların çözümü amacıyla işin ehli sayılabilecek saç uzmanları olan kişilerce kurulmuş olan, İngiltere menşeili ve adeta bir kült olmuş Toni Guy firması kullanıcılarına kesin çözüm güvencesi sunmaktadır. Toni Mascolo ve kardeşi Guy tarafından 1963 Londra’da kurulmuş olan ilk kuaförleri yarattıkları özgün saç şekilleri ve saç sorunlarına yönelik başarılı girişimleriyle çok hızlı bir şekilde isimlerini yaydılar. Bu büyümeye diğer iki kardeşi de dâhil olunca, saç endüstrisine girdiler ve çok çabuk bir şekilde dünya çapında çok sevilen bir marka halini aldılar. “Saçlarınıza güven” sağlamak için yıllardır çalışan büyük marka, pek çok defilenin, pek çok sanatçının, pek çok politikacının saçlarını şekil vermişlerdir.Ürünleri tamamıyla doğal ve zararsız içeriklerden oluşmaktadır. Pek çok ürünü saçlarınızı besleyip güçlendirmekte, pek çoğu ise aktif bir koruma sağlamaktadır. Pek çok sağlık ve saç bakım otoritesinin favori markası olan Toni Guy firması, saçlarınıza güven sağlamak için varlığını sürdürmektedir.

Toni Guy markası saç sorunlarının bütünü üzerine çok anlamda kullanımlı ürünler piyasaya sürmektedir. Ürünler kişisel kullanım içindir yani saçlarınıza en uygun olanını seçmeniz gerekmektedir. Bunlardan bazıları; Saç kremleri: Yıpranmaya, yıpranmış saçlara, kuru saçlara, ince telli, sarı ve tonları, kahverengi ve tonları vd. içerikli ürünleri kişiye özel ürünlerdir. Saçlarınızda ki sorunların tamamına takviye amacı sunmak için üretilmiş bu saç kremleri, kişilerce kendi saç ve türlerince seçilmelidir. Şampuanlar: Yoğun arındırıcı, canlandırıcı, detox özlü, kuru saçlara yönelik, kepek önleyici ve çözücü 2+1, sarı saç, kahve vd. , ince tel, yeniden yapılandırıcı maske olmak üzere pek çok seçenekleri bulunmaktadır. Saçlarınızın ana sorun çözücüsüdür ve bakım görevini üstlenir, besler, temizler, yeniler ve canlandırır. Bunlar dışında saç serumları, saç spreyleri, saç losyonları, saç şekillendiricileridir. Tüm bunlarda tıpkı şampuan ve saç kremleri gibi kişilerin kendilerine en uygun olanlarını seçmeleri gerekmektedir.

Şampuanlarla saçlarınızı canlandırır, güçlendirir, destekler, bakımını yapar, saç köklerinizden uçlara kadar güçlendirmeye yardımcı olur. Şampuanın etkilerine destek olmak amacıyla üretilmiş olan saç kremi saçlarınızı onarıcı etkilerinin yanı sıra, saçlarınıza doğal ve dolgun bir görünüm kazandırır. Saç şekillendiriciler saçlarınızı dış etkenlere karşı aktif bir korumaya alır ve canlı, uzun saatler boyunca korunan bir şekillenme sağlar. Saç spreyleri, serumları ve maskeler ise saçlarınıza aynı etkilerin daha kalıcı ve kesin olmaları için ek takviyeler sunar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı